intymi higiena

19. Nov, 11:00

Vienam forume skaiciau jog mamyte rase,kad ginekologe jai rekomendavo nestumo metu intymius organus praust sodos tirpalu,nes higienos prausikliai gali nulemti apsigymimus... Kuo prausdavotes jus kai lauketes? Bent jau mano ginekologe apie joki sodos tirpala neuzsimine :S

01. Nov 2013, 13:38

Na as neskirstau,naudoju duso zele visam kunui.

31. Oct 2013, 12:36

Sodos tirpalas gerai, tačiau kai yra niežuliai, per daug išskyrų ir tik pasitarus su mediku. Apsigimimus gali iššaukti ir kvėpuojant užterštu oru 😃 Prausiuosi įprastu prausikliu, skirtu intymiai higienai.

yoko yoko 31. Oct 2013, 12:31 saldainia

Na, apie sodos tirpalą teko skaityti, kad vartojamas pienligės simptomatikai mažinti, bet su juo rizikinga, nes gali netyčiom dar ir blogiau pasidaryti jei per stiprų pasigaminsi, va čia apie tai rašo http://mumsmoterims.lt/liaudiski-pienliges-gydymo-budai-gali-pakenkti/
Prausti sodos tirpalu kad apsigimimų nebūtų - išvis man briedų briedas atrodo...

14. Nov 2012, 11:34

mamytejulyte, esu geresnį sudėtimi (bes SLS ir pan. medžiagų) bei poveikiu intymios higienos prausiklį atradusi - Floragyn Intimo. Be to, ir pigesnis - http://www.camelia.lt/evaistine/preke/floragyn-intimo-su-laktobacilomis-ir-chlorheksidinu-200-ml-1/?id=10000145899. Jis su laktobakterijų lizatais, kurie atstato makšties florą, tai nekimba pienligės ir kitos moteriškos problemos.

24. Nov 2009, 18:54

o cia jau ir kitos problemeles 😃 na jej nesigauna nei stovint nei gulint,belieka tik vyro laukti 😀😀 o beje cia ne i tema paklausiu,bet nenoriu naujos temos kurti,ar galima nestukei daryti inhaliacijas?? visgi karstis,gal negalima? 😕 man kaskas minejo kad tai nera gerai.. Bet nezinau kaip kovot su kosuliu,niekas nepadeda.. ☹

24. Nov 2009, 13:59

nu blyn as jau ir stovejau ir gulejau nesigauna 😀

24. Nov 2009, 13:49

😃 😃 o as atsistodavau pries veidrodi ir tada matydavau 😀

24. Nov 2009, 13:09

oi mamytes praustis tai praustis bet man dabar iskilo problemele kaip ta vietele nusiskusti bo per pilvuka nebepasiekiu o ir vyras isvykes nu nezinau ka daryti jau paskambinau saviskiuj sakau gryzk bent nuskusti man 😀

24. Nov 2009, 11:08

taip amelija,tas vagisan,kaip ir lactacyd yra ne tik profilaktiskai,bet ir tarkim jei turi pienlige,vaginoze,tai juo prausiant greiciau atsistato mikroflora ir sunaikina tas pienliges ar kitas bakterijas,man nestumo metu buvo pienlige,tai kadangi vaistukai nepadedavo,ji vis atsistatydavo,tai patare si naudot kasdien ir praejo man 😀
o nestukes,bukit ypac atidzios,naudokit spec prausiklius,nes muilai ir t.t. naikina gerasiais bakterijas,paskui atsiranda visokios ligos..tarkim bakterinė vaginozė nėštumo metu gali itakot persileidima ir priešlaikini gimdyma,tai ji turi būt gydoma(šiaip nėštumo metu dažnai būna kandidozės(pienliges),vaginozės).tada gydytojas butinai skiria gydyma gana stipriais vaistais..

23. Nov 2009, 23:38

saldainia, niu va, dviese jau viena ir ta pacia priemone naudojam😉As tik pasyebejau kad reikia neisijausti paspaudziant buteliuka nes labai daug isbega to losjono, o jo labai labai mazai uztenka😉
mamytejulyte, o gydytoja sake kad geras tas Vagisan?Nes as tai pagal savo nuoziura pirkau.O beje Lactacyd turejau ir as berods😉

23. Nov 2009, 20:17

Na va.. Apsigavau ant pinigeliu.. Bet nieko gal to vagisan ilgiau uzteks 😀

23. Nov 2009, 19:46

o as naudoju LACTACYD femina.man gydytoja patare,sake toks pat geras kaip vagisan,bet kainuoja pigiau,apie 20 lt.

23. Nov 2009, 14:45

Taip Amelija nusipirkau,tikrai geras,nedaug reikia 😀 kaina pasirode tikrai nemaza,taciau kai nedaug reikia tai poto pagalvojau kad visai ikandama 😀 Tik vat dabar galvoju ka su kosuliu daryt,kaip tik ziema taip ir kosyt pradedu,o dabar ypac negerai juk 😕 vaistuku gert negaliu,bandau tokia emulsija tept,pazystama sake kad per dvi dienas praejo taciau as vakar kai tik pradejau kosyt tai ir nusipirkau ta emulsija,bet siandien nei kiek negeriau o tik blogiau ☹ zinau kad reikia nueit pas daktare,reikia pasitikrint kad kokiu komplikaciju nebutu,bet i poliklinika eiti isvis bijau ☹

23. Nov 2009, 00:02

regina, nu geras cia...😃Su apsileidusia moteryte😃O tai kaip jai ten gali smirdeti kad kiti uzuodzia, siaubas😃😃
saldainia, nusipirkai ta Vagisan?Gavausi kaip reklmauojanti ta firma😉Nu bet kad geras jis.😉

22. Nov 2009, 13:51

regina na juokinga istorija 😀 neisdrysciau ir as pasakyti i akis 😃
zivile25 zinau kad netinka todel va dabar nusipirkau intymios higienos prausikli 😉

21. Nov 2009, 22:37

ner baisiau apsileidus moteryte...😉 pas mus darbe buvo viena su ''kvapeliu'', na zinot kokiu......😀 ne viena men galvojome kaip jai pasakyti, paprotinti..... taip normali moteryte, bet kvapas klaikus! neizdrysome ne vienas i akis pasakyti, bet pakabinome laiskuti ant jos spinteles. supyko klaikiai, norejo net is darbo iseiti... bet galutiniam rezultate ligi siol ji kvepia svara😉 skaudi tiesa buvo. bet dabar manau jai tikrai nepalyginamai geriau😉 tai vat kokia istorija cia as papliotkinau😃;D😃

21. Nov 2009, 20:08

tai vat,per tuos lakstymus paskui mylimus zmogucius kartais save pamirstame 😀 reikia ir save prisiziureti ir nepamirsti,juk turime buti grazios ir svarios 😀

21. Nov 2009, 11:56

aisku reikia ir savimi rupintis....😉 mes vis mamos lekia lekiam paskui vaikus vyra, as dar paskui suni😉 apie puodus ir dulkes nesneku...... reikia ir save palepinti, kad ir paprastais dalykais. mylekim ir saugokim save😉

21. Nov 2009, 10:53

Tai tikrai daugoka 😀 na ka darysi,kad brangu,bet reikia juk saugoti save 😀

20. Nov 2009, 20:54

Jo, brangokas, bet man asmeniskai ilgam uztenka, 200ml ten, daug😀

20. Nov 2009, 19:37

Na va dabar aisku 😀 dekoju kad paaiskinote 😉 Jej ilgai uztenka tai nelabai gaila tu 40lt.. Taciau jej ten jo mazai,tai brangoka 😕

20. Nov 2009, 19:08

saldainia, lyg ir apie 4o litu...😉O taip valytis reikia, nes jeigu valaisi is isanges i prieki, uznesi isangeje esancias bakterijas i maskti.Todel ir buna daznai priezastis tu pienligiu☹Cia tas pats kaip nuo kelnaiciu, siulelis tas braukosi nuo isanges i prieki, pernesdamas bakterijas, kurios turi gyventi tik iseinamojoj angoj😉

20. Nov 2009, 18:43

kad bakteriju nepatektu i lytinius organus

20. Nov 2009, 18:29

Blemba nebuvo laiko i vaistine uzsukti.. Reikaliuku truputi buvo.. O kiek tas Vagisan kainuoja? Taip del kelnaiciu ir man is pradziu buvo kompleksas,kaip as su jom atrodysiu,bet kaip tu sakai reikia atitaikyt savo dydi ir visa kita,vat as viska atitaikiau ir dabar net nesinori tu stringiuku uzsideti nes su paprastom kelnaitem labai patogu 😀 o dar viena idomu dalyka suzinojau,kaip reikia valytis 😀😀 o cia del ko taip?

20. Nov 2009, 15:24

saldainia, as pradzioj irgi purkstavau, kaip as su tom paprastom kelnaitem atrodysiu, matysis per kelnes, bet reikia ieskoti tokiu kuriu krasteliai nesuverzti, ir savo dydi atitaikyti labai gerai ir jokiu problemu tada.
Tas Vagisan nepigus, as seniau naudodavau tokiam pat buteliuke bet zalia intymios higienos prausikli, bet kadangi neradau paemiau sita.Nors brangus, bet jo mazai reikia, ilgam uztenka😉Dar geri yra lietuviski😉
Mano mama yra tokia uz naturalius budus todel ir pasiule sodos tirpala.O del apsigimimu tai man rodos cia perspausta, tam kad su tais prasuikliais moterys nepersistengtu.Bet kiek ginekologiu tiek ir nuomoniu as pastebejau.Jos irgi moterys, irgi turi savo nuomone kiekviena tema.Bet pastebejau kad labai priestarauja viena kitai, kiek teko apsilankyti.O del stringu tai pasakysiu kodel blogai😉Ogi todel kad juostele trinasi i viena vieta i kuria nereiketu, ir poto pirmyn atgal trinasi, uznesdama visas bakterijas,todel ir atsiradna tas prakeiktas grybelis.Dar viena dalyka mano ginekologe pasake, kad wc reikia dideli reikala padarius, valytis popieriumi nuo priekio i isange😉

20. Nov 2009, 14:22

Na va nors viena mamyte yra girdejus apie sodos tirpala 😀 as tai pirma kart girdziu...net nepagalvociau kad ji reikia naudoti 😀 Siandien leksiu ir as i vaistine pasiklausinesiu ka gero gali pasiulyt,gal irgi ta Vagisan nusipirksiu 😀 o del stringu stengiuos juos nesioti kuo reciau... Buvau viena kart pas toki profesoriu del striumos,taciau jis apziurejo mane visa.. Patare ir del stubro,tai vat ypac del stubro ir patare kuo greiciau ismest tuos stringus.. Ir seip sake jej ir toliau juos nesiosiu ateityje turesiu daug problemu,taciau taip ir nepasake del ko,tik kategoriskai juos uzdraude.. Is pradziu dar kartais panesiojau,taciau kai pastojau,tai prisipirkau pilna paprastu kelnaiciu 😀

20. Nov 2009, 13:21

regina, man irgi metai is metu kas menesi budavo pienlige, taip kad nusprendiziau kategoriskai-jokiu "stringu", jokiu plovimusi reikia nereikia, imunitetas stiprinimas...Nuo to laiko is tikro nebepamenu kada man buvo pienlige, gal du metai jau nera,tfu tu tfu...Merginos, mamytes, patariu nuosirdziausiai-meskit stringus lauk!😉Rimtai😉Is patirties kalbu😉
P prasuikli as naudoju is vaistines "Vagisan", tikrai labai gera, mazai jo reikia, svarbiausiai apsiplauti tik isore.Kartais tik vandeniu apsiplaunu, ne visada naudoju prausikli.O del sodos tirpalo, tai labai geras pakaitalas prausikliams, mama mane ismoke😉Tik irgi neistisai naudojamas, kartais.😀

20. Nov 2009, 13:17

aciu uz atsakymus, as taip pat galvoju kad del apsigymimu cia visiska nesamone... prie ko cia su kuo prausiesi ir tiek apsigymimai.. Juk nevalgai to muilo o prausiesi 😃 as tai su muilu niekada seip nesiprausiu,taciau visada su duso zele,arba kai turiu intymios higienos prausikli prausiuos su juo... tad keista buvo isgirsti apie tuos issigymimus,atrodo daktare nusimano tai gal sako tiesa? bet pamasciau kad cia truputeli ne logiska 😕

20. Nov 2009, 12:33

su pienlige ir as esu kovojusi......😥 ginekologe pasake: jokiu muilu, prausikliu ar sintetimiu kelnaiciu .... na ir isisprende man ta problema😉 bet kartais naudoju specialu prausikli ''margaritos''......geriausia aisku vandenelis. o apie apsigimimus, manau, kad visiska nesamone.....

20. Nov 2009, 10:25

naudoju specialu prausikli jokiu muilu ir sodu

1 2