internetinė parduotuve

27. Nov, 12:34

sveiki, norėčiau ir aš įsiterpti ir išreikšti savo nuomonę, man patinka apsipirkinėti internetu, daug rūbų iš ten perku, ir viena karta užradau toki puslapį facebook ,, Ekstravagantiškoji mados sensacija'', kainos nėra didelės, bet ką aš pastėbėjau ir kas man patiko šioje parduotuvėje, tas kad tokiu rūbų nelabai kur mačiau lietuvoje, tai tarsi, kai būtų vienatiniai rūbai, kai atradau aš šią parduotuvę daugiau niekur neapsipirkinėju tik joje, net draugės klausia iš kur kiekviena karta traukiu tokius nuostabius rubūs, o ir vyras pastebėjo, bet išties tie rūbai verti tų pinigų, kuriuos išleidžiu ir net negaili, o ir sau vien a kita rūbą iš ten įsigyja.

margosala margosala 30. Jul 2016, 08:03 LinaButenkoviene

"Margosala" - Rankinų Sala. Jei vogti - tai tik milijoną, jei mylėti - tai tik karalių , o jei pirkti internetu – tai tik „MargoSaloje“ ! www.margosala.lt #rankines #rankinės

05. Apr 2016, 17:21

Sveikos mamytes 😀 uzsukau cia ,nes nusprendziau pasidalinti nuostabiomis knygomis kurias parduodu 😀 jeigu sudomino, apsilankykit cia: https://parduoduperku.lt/n/5773🤓livija , del kainos galiu susitarti asmeniskai, vienos naujos, kitos skaitytos, bet svarbiausia, tai kad, su siomis knygomis laisvalaikis bus dar idomesnis! 😀 o galbut ir gyvenime atsiras dar daugiau pokyciu 😀

22. Jan 2016, 19:50

Sveikos mamytės,
beslampinėdama po interentą atradau be galo įdomų puslapiuką ir susžavėjau be galo. Ko labai ieškojau, pagaliau radau. Ankčiau tas dėžutes pirkdavau IKEA parduotuvėje, bet laikui bėgant kainos ir kokybės santykis labai suprastėjo.
Tai atradau www.dėžėsnamams.lt parduotuvę, kur be galo daug įvairių dėžučių. Labai patiko ir labai rekomenduoju. Ne viena dėžutė man labai tiko mano naujuose namuose, o ir vaikiukas mano patenkintas be galo 😀 tikrai rekomenduoju 😀
Kainos ir kokybės santykis nepakartojamas 😀

14. Dec 2015, 12:24

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

01. Dec 2015, 17:56

Sveikos Mamytes! Kvieciame apsilankyti musu vaikisku drabuzeliu puslapyje. Siulome vien tik naujus,100% medvilnes rubelius. Kainos pas mus - vienos is maziausiu, o prekes tikrai kokybiskos ir madingos. Visas prekytes turime vietoje, tad ilgai laukti uzsisakius nereikes😀. https://m.facebook.com/Nauji-Vaikiški-drabužiai-pigiau2-781248005277160/?ref=bookmarks