Inhaliacijos su Sinupret?

27. Feb, 05:26 kodelcia kodelcia

sveikutės, skubiai norėčiau sulaukti informacijos. Mano mažiukas sloguoja ir labai kosuliukas kankina, tad mamos paprašiau, kad nupirktų Brontex lašiukų inhaliacijai. Tačiau vaistinėje įsiūlė Sinupret geriamųjų lašų. Skaičiau informacinį lapelį, tačiau konkrečiai , kad būtų skirta inhaliacijai informacijos neradau. gal kas susidūrėete su šiais vaistukais? ar tikrai jie tinkami inhaliacijoms?

27. Feb 2012, 17:52

Sinupreta bent jau mums skiria - kai kosulys nuo slogos eina, kai jau is bronchu prospana, koki gedelixa - bet geriam tik viena - ne viska kartu
inhaliacijos negido - jos palengvina atsikosejima, skystina gleives - tik tiek

27. Feb 2012, 17:37

mano mazius nesenau gere,tai kosejo baisiai ir jam is nosies bego snagliukai prakvepuoti buvo sunku.tai geriem tos lasiukus 3 kartus po 5 lasiukus ir po 3 dienu jau slogos nebebuvo o kosieti nustojo po 5 dienu vartojimo 😀

kodelcia kodelcia 27. Feb 2012, 17:26

sveikutės, skubiai norėčiau sulaukti informacijos.
Mano mažiukas sloguoja ir labai kosuliukas kankina, tad mamos paprašiau, kad nupirktų Brontex lašiukų inhaliacijai. Tačiau vaistinėje įsiūlė Sinupret geriamųjų lašų. Skaičiau informacinį lapelį, tačiau konkrečiai , kad būtų skirta inhaliacijai informacijos neradau.
gal kas susidūrėete su šiais vaistukais? ar tikrai jie tinkami inhaliacijoms?