su bet kuriais homeopatiniai vaistukais gyd buna kiek
ilgesnis
14. Dec 2011, 12:25
mes juos naudojom kai jau buvom apsirge ir nereikejo
antibiotiku,aisku ilgiau tas gydymo kursas uztrunka,bet
padejo jie mums
14. Dec 2011, 10:25
as ir juos naudojau o dabar gydytoja pasiule siuos
pabandyt tai galvojau paklausiu gal kas vartojo juos;
14. Dec 2011, 10:07
mes esame naudoja aflubino ir umskaloro lasiukus,tai mums
tikrai patiko ir tiko.jie taip pat homeopatiniai
14. Dec 2011, 09:47
norejau paklaust mamyciu gal kas naudojo siuos
homeopatinius lasiukus gripo profilaktikai bei gydimui?
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
mums jie padejo 😀
su bet kuriais homeopatiniai vaistukais gyd buna kiek ilgesnis
mes juos naudojom kai jau buvom apsirge ir nereikejo antibiotiku,aisku ilgiau tas gydymo kursas uztrunka,bet padejo jie mums
as ir juos naudojau o dabar gydytoja pasiule siuos pabandyt tai galvojau paklausiu gal kas vartojo juos;
mes esame naudoja aflubino ir umskaloro lasiukus,tai mums tikrai patiko ir tiko.jie taip pat homeopatiniai
norejau paklaust mamyciu gal kas naudojo siuos homeopatinius lasiukus gripo profilaktikai bei gydimui?