Imuniteto tyrimas

21. Oct, 08:40

Sveikos mamytės,esu girdėjusi kad yra turimas imunitetui nustatyti,tik vat nerandu kur toki pasidaryti,šeimos daktarė mykia šia tema o mažoji šiemet įpatingai daug serga:( Gal kuri esat dariusi,arba žinot kur toki padaryti,kaina nesvarbu.

09. Feb 2014, 14:33 margarita23

na mano taip pat serga gan daznai,susirinke beveik visas ligas,mums padedavo kai gerdavom ribomunyl jai ir susirgdavom labai lengva forma ten kursas geriasi gal 5 ar 6menesiai nepamenu vel gersim kovo menesi

01. Feb 2014, 20:26

Stiprinkite imunitetą , nes silpnas vaikučių imunitetas ,todėl taip dažnai serga.Mano sūnus 3,6mėn serga retai ,bet lengva forma ir tik 2 - 3 dienas.

11. Nov 2013, 21:51

Mano vaikeliui 2 metukai ir jau pradejo eiti i darzeli nuo vasario men. Norejome jam pakeisti aplinka kad pradetu bendrauti su vaikais ko lig siol nelabai npri tai islanke pusantro men ir suairgo sirgo vis angina sloga kol geguzi nesusirgo plauciu uzdegimu. Vasara nebevedziau i darzeli meciau darba fel vaiko man jis svarbiausias dabar vel pabandem lankyti ir vel serga meatsikratom kosulio gal kas galit patarti kaip apsaufpti nuo tu ligu tokiu nemaloniu nes jau griebiuos visko kad tik vaikui but gerai dabar jau men neinam i darzeli nes nepraeina kosulys lauksiu patarimu

30. Oct 2013, 09:52

Laba.Tikrai butu labai idomu ir aktuolu suzinoti apie imuniteto tirima,mes vargstam,kariaujam su persalimo ligom treti metai o Augustinui tik 4m,bet vasara kai pradejome gerti Forever kids 120tab,mums jau daug geriau,kad ir jau sirgome bet apsejome be sirupeliu jokiu o ypac be antibiotiku,istikruju mes sergame bronchine astma tad mums tos ligos dar smarkiai kimba,bet su astmininku vadinamomis dudomis mes labai lengvai pastaruoju metu ligas iveikiam.Jei jusu bedeles susijusios su bronchitu,plauciu uzdegimais siuliciau nelaukti ir kreiptis konsultacijai pas vaiku pulmonologa,gal reikalingas tam tikras gydimas.Sekmes :-)