Ieškau informacijos apie pašalpas/paramą besilaukiančiai studentei

03. Nov, 03:26

Laba diena. Pasiklydau Lietuvos įstatymų ir nuostatų "džiunglėse"... Gal kas padėsit susigaudyt :) Šiuo metu esu ištekėjusi besilaukianti magistro antro kurso studentė, vaikelis turėtų gimti praėjus 2 mėn po mokslų baigimo. Man 24 metai, darbo stažo neturiu (mokiausi be pertraukų). Sakykit, jei kas žinot, ar man priklausys kokie nors pinigėliai susilaukus vaikelio? Žinau, kad vienkartinė išmoka priklauso, bet gal dar kas nors? Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją. 

Edipupa Edipupa 11. Nov 2015, 13:26

Visa reikalinga informacija rasi socialiniame tinklapyje, pas mane panasi situacija taip pat jokio darbo stazo ir dar neakivaizdziai studijuoju, tai pasiskaitinekite cia turetu buti aiskiau. http://www.socmin.lt/lt/seima-ir-vaikai/soc-parama-seimoms-vaikams/besilaukiancioms-kudikio-moterims-ww3g.html ir pirmiausia gerai issinagrinekite pagal istatymus kas jum priklauso pati, o tik tada klauskite informacijos su tais dalykais dirbanciu zmoniu, nes niekam nepaslaptis, kad kartais mums vertinga informacija buna nuslepta arba patys darbuotojai tarp istatymu pasimete ir nesuteikia visu paslaugu kurios mums priklauso 😀

06. Nov 2015, 09:29

sveiki! istatymu tikrai nezinau. Pati buvau pasiklydus 😀 Bet galit paskambint i sodra ir Jums tikrai paaiskins. 😀