Ieškau fotografės

11. Jun, 12:46

Sveiki ieskau fotografes studentes kuri mokinasi ir galetu padaryti fotosesija uz minimalu mokesti :)

RUsaf0009 RUsaf0009 25. Mar 2023, 13:23

Great. good one. i will share post your job on my forum hope someone will contact you
my forum
https://amocrack.mywebforum.com/

26. Mar 2016, 10:34

Sveiki, piesiu grafinius piesinius ant sienos, piesini galima parinkti betkoki pagal jusu pageidavima. Piesiniu kainos nevirsyja 200 euru. Grafika ant sienu laikoma prabanga ir puikiai tinka vaikiskiems kambariams. Gana klijuoti vaikiskus tapetus su kiskuciais, padarykite savo myliamiausiam vaikui modernia dovana 😀 Vilnius (uz papildoma kaina atvyksiu i bet kuri miesta). Spauskite "patinka" ir galbut butent jusu namai bus papuosti nemokamu moderniu grafiniu piesiniu. Nuoroda: https://www.facebook.com/grafika.ant.sienos/?ref=aymt_homepage_panel

04. Jul 2013, 11:27

prisidesiu ir as prie autores. Ieskau fotografes klaipedoje porai valandu. gali buti neprofesionale. 864805573

04. Jul 2013, 08:32 aantaite

labai pritariu, man butu geda pardavineti nekokybiskas foto ... O kiek daug jau yra pradedanciu isirasiusiu i fotografes :/

26. Jun 2013, 17:06 Edita89

turbut pavelavau? 😀

26. Jun 2013, 17:00

turbut pavelavau? 😀

15. Jun 2013, 23:41

Zaliaake.. a nu matai as nieko neismanau apie tuos fotoaparatus, tik zinau kad mano pazistama mokosi fotografe buti, tai ir zinau kad profesionalus ir geras foroaparatas 😃 o pati nelabai apie juos ka ir ismanau. 😀

14. Jun 2013, 07:58 aijos

as irgi tokio noreciau😃 😃 😃

14. Jun 2013, 07:57 emskas

😀 jau seniai visi veidrodiniai fotoaparatai skiriasi tuo, kad jie yra pusiau profesionalus ir profesionalus, o skirtumas tas, kad pusiau profesionaluose yra daugiu mygtuku, kad zmogus nepasimestu, ismoktu fotkinti, bet yra ir tie patys mygtukai kaip pas profa, kaip pvz rezimas M😀 bet pats fotografavimas priklauso ne nuo fotoaparato, o nuo paties zmogaus, kaip jis moka juo naudotis plius koki objektyva naudoja ir kaip retusuoja foto😀 uztat ir paklausiau😀

13. Jun 2013, 23:09 zaliaake

ne paprastas kur zmones perka, profesionalus fotografo fotoaparatas.

13. Jun 2013, 23:01

Nagi,merginos,juk geras fotoaparatas yra tas,kur paspaudi mygtuka ir nuotraukos labai grazios gaunasi😃

13. Jun 2013, 20:47 emskas

o ka reiskia geras fotoaparatas?😀

13. Jun 2013, 17:50

AR DAR REIKIA FOTOGRAFES ? galiu pasiulyti savo drauge, ji mokosi dar bet turi gera fotoaparata 😀

12. Jun 2013, 20:53

Sveika😀 pamaciau, kad ieskai fotografes uz min.mokesti, nesu studente, taciau lb rimtai ziuriu i fotografija, fotografuoju jau nuo 2009m., siuo metu nutariau is to uzsidirbt pinigeliu, kadangi negaliu laikyt saves profesionalia fotografe, tad siulau savo paslaugas😀 noreciau suzinoti kokios fotosesijos reikia? kadangi esu is vln, bet dalyvausiu ir fotografuosiu per 4MK tortadieni, tad siulau organizuot fotosesija butent tadien, man bus praktikos ir siek tiek papildomu pinigeliu😀 Taigi, parasykite ar Jums tinka data, kokios fotosesijos reikia ir kokia butu kaina😀
Pagarbiai, Viktorija
868583581