Hemorojus

07. Aug, 05:39

Gal kuri buvote susidurusi po gimdymo su sia beda? Mano sesuo neseniai pasigimde ir gavo si "dziaugsma", jai skyre Mastu zvakutes, naudoja jau kelinta diena,lygtai ir gereja. O ka jus darete?

lindarose lindarose 24. Nov 2020, 19:13

Kremą nuo hemorojaus - http://hespac.com/hemor.htm

24. Mar 2016, 10:07 mazyte01

Sveiki nors sena tema bet norejau paklaust ar vartojote detralex nestumo metu?

23. Dec 2014, 09:29

Man taip pat buvo hemorojus. Gydytoja išrašė šias žvakutes http://www.vaistine.lt/Nereceptiniai_vaistai/Nuo_hemorojaus/CatalogStore.aspx?CatID=PL_649 . Prėjo labai greitai ir ačiū Dievui, kad šis džiaugsmas daugiau nebesikartoja 😀

25. Mar 2014, 21:56

Su homeopatinėm žvakutėm pradėjau vartoti Detralex vaistus, palengvino daugelį simptomų

17. Dec 2012, 13:58

Hemorojų gali paskatinti vidurių užkietėjimas, tai jo negalima kentėti. Reikia maistą derinti, specialią mankštą galima pabandyti - http://mumsmoterims.lt/mitybos-pakeitimas-ir-manksta-pries-viduriu-uzkietejima/. O kai jau neišeina tualete reikalų atlikti, galima Eva/qu žvakutėmis pasinaudoti - jas galima naudoti nėščiosioms, maitinančioms

12. Jan 2012, 18:14

sveikutes susiduriau su sia beda vakar per vizita pas gine pamirsau is jaudulio pasisakyt nes dare man ultragarsa nes jau man 19 sav nestumo, tai sendien nuvaziavau y miesta ir su vaistinke pasitarus nusipirkau hemorol zvakutes ar galima jy naudoti ar nekenks nestumui?

11. Jun 2010, 12:53

na maniskui tai net nezinaunuo ko jis buvo bet labai skausminga liga jam ir buvo praeje jis po kiek laiko atsinaujino ir teko operuoti jy

09. Jun 2010, 10:17

as taip pat toki malonuma turejau.panaudojau HEMOROL zvakutes ir susitvarke.o hemaroju issaukia stenejimas per gimdyma.

08. Jun 2010, 22:29

sveikos mamytes matau visoms cia praejo ta bedele bet va galiu pasakyti maniskui buvo ta pati bedele pradzioj skaudejo bet neilgam i praejo isvykom y danija ir kaip manot jam vel prasidejo ta pati liga tai jau savaite kaip isoperuotas jis kencia daba skausmus didziausius neina net sedeti patarciau jums kad ir praejes jis paklauskit as neatsinaujys jis sakoma reik jy isoperuoti tada jo niekad nebus,bet jau kankintis reik daug...

12. May 2010, 19:36

aciu labai laura uz pattarima😉jetau bet nesuprantu beveik visom taip nutinka arba per nestuma ar po gimdymo tai tikrai ...hm idomu kodel

12. May 2010, 09:03

joo ir as si "malonuma" turiu.naudojau hemorol zvakutes,man lb padeda,o va kitom neveikia.ir svarbiausia teisingai maitintis!! man pavyko.pagrindas sriubos,ypac kopustu,burokeliu.vengti ryziu.lb tinka avizines koses.daug vaisiu ir darzoviu,kefyro,rugpienio.kad ir vietoj arbatos isgerti.svarbiausia,kad nekietetu viduriai.sekmes 😀

11. May 2010, 21:37

sita bedele turiu ir as,taciau jau nebezinau ka daryti begalo skauda,o apie tustinimasi net baisu pagalvoti kaip man ta guzeli kuris toks nemazas skauda,gal galite ka patarti?☹

14. Mar 2010, 19:08

na as irgi gavau ta hemoroju,nestumo metu kentejau,geriau nuskausminamuosius,paskui ligoninei po gimdymo gavau kazkokia krema tepti,kol ligoninei buvau,nelabai skaudejo. Grizus namo su mazyliu vis eidavom pasivaiksciot tai dar labiau pradejo skaudet ir didet,nustojau naudot,nebeskaudejo. paskui nuejau pas gyd ir ji man israse kitokios zeles,sake sita geresne ir stipresne. Ir padejo,nebejauciu nieko,bet da vis turiu guziuku :-) , bet tikiuos greit isnyks...

13. Dec 2009, 13:17

man vaikų sesutė patarė medaus dėti, tik bėda, kad jis griaužia, bet padėjo. Aisku ir žvakutes dar naudojau.

22. Sep 2009, 22:06

turiu ir as sita dovanele ☹ Po antro gimdymo atsirado. Buvo keli paumejimai, be zvakuciu neissiverciau. Po trcio gimdymo ir paumejo, o dabar kazkoks "uzmiges" 😀 Tikiuosi, kad toks ir liks, tai operacijos neprireiks. Si liga paveldima, ja turejo mano tetis ir mes visi turim ☹

20. Sep 2009, 09:22

Geriausia naudoti homeopatines Hemorol žvakutes. Ir pasitarti su gyditoju. Aš turėjau šia problemą paskutinį neštumo mėnesį ir labai komplikuota. Net pajutau ,kad kraujas lašėjo. Man tada ginė išrašė kapsuliu pav. nepamenu ir Hemorol.Dabar jau praėjo bet dar per gimdyma vis koks didelis hemorojus ...

12. Sep 2009, 17:48

nu ir as ta nemalonuma uzturejau su labai dideliais skausmais..buvo isorinis su begale guziuku isoreje,tai labai daug ka dariau nes is skausmo visas pagalves nugriauziau 😀 nakciai ysidedavau hemorol zvakute dienom ant guziuku uzsidedavau zalia bulve per smulkiausia tarka sutarkuota, kad karsti bent kiek istrauktu kartais dar ysidedavau diena ir is bulves zalios issipjovus zvakute ir po kiekvieno tustinimosi sviesto zvakute ysidedavau ir be daktaru praejo puikiausiai 😀 (is sviesto paruosti zvakute reikia issipjauti sviesto gabaliuka ir ykisti y saldymo kamera po kurio laiko galima naudoti) o kad isvis tokiu problemu nebutu reikia tustintis kiekviena diena, gerti daug skysciu ir pats geriausias vaistas raugintos pasukos su linu siemenimis ir avietemis! 😉

18. Aug 2009, 19:01

o tada reiks eit,,o ziuriu senyn tai ir ligu per akis,,

17. Aug 2009, 10:55

Man ligoninej daktaras sake, kad vaistinej galiu paprasyt nuo hemorojaus zvakuciu ar tepaliuko, sake be recepto parduoda. As kur naudojau saltalankio zvakutes, tai man mama is kazkur gavo, jai ta pati problema yra. Tai tu vaistinej tiesiog paprasyk.

16. Aug 2009, 20:36

tai bet oxyte,,patc tu vaistu nenusipirksi,,reikia pas ta daktara eiti,,ar galima ir neiti?

16. Aug 2009, 12:38

Oi, atsiprasau uz klaida, uzkieteje😀

16. Aug 2009, 12:38

Man taip pat jis atsirado, as naudojau saltalankio zvakutes, tai susitvarke. O jis dar buna nuo viduriu uzkietejimo, tai pas mane daznai uzjieteje☹

15. Aug 2009, 00:37

hm,idomu,gal placiau kas papasakos,,

11. Aug 2009, 15:51

As,taip pat maniau po gimdymo,kad turiu sia "dovanele",bet viskas praejo po menesio,kaip ir gvidukomamytei.

10. Aug 2009, 13:06

Man atsirades buvo po gimdymo, kai daugiau dirbdama prie kompiuterio praleidau laiko. Nepadejo zvakutes tik tepaliukas, bet nepamenu kaip vadinasi..

09. Aug 2009, 12:02

man buvo atsirades dar nestumo metu pabaigoj,o ir gimdant pasake kad tai tikrai hemorojus,is pradziu sunaudojau kelias zvakutes,paskui tepiau saltalankiu aliejumi,veliau viduriukai susitvarke bet puslytes taip ir liko,dabar bandyziu hemorol zvakutes,o jei nepades eisiu tiesiai pas ta labai nekokiu pavadinimu-proktologa😀)))))))))

08. Aug 2009, 08:49

pas mane tas pats buvo tik as dar ligoninej gydytoju pasirodziau tai jis man israse Mastu tepaliuka ir Doloproct zvakutes. Laaaaaaaaaabai padejo ir greit susitvarke viskas

07. Aug 2009, 20:07

o ar tikrai ji zino kad ten hemorojus?nes as po gimdymo taip pat turejau bedu irgi maniau jog gavau sita dziaugsmeli, bet man viskas savaime susitvarke po 2men. kazkur.

07. Aug 2009, 18:54

Hemarol tos man atrodo brangesnes ,Mastu dar tepaliukas yra tai gal ir tepalas veiksmingas,patepi ir viskas, nors zvakutes gal stipresnio veikimo.

07. Aug 2009, 18:54

Hemarol tos man atrodo brangesnes ,Mastu dar tepaliukas yra tai gal ir tepalas veiksmingas,patepi ir viskas, nors zvakutes gal stipresnio veikimo.

1 2