Help! Dovana viršininkui

23. Nov, 05:06 hibridine hibridine

Labas, turiu tokį ramybės neduodantį klausimą. Dirbu administratore, mano pareiga surinkus pinigus iš darbuotojų išrinkti, ką švenčių proga dovanoti viršininkui. Tiesa, šiemet jis susituokė (vasarą) - iki šiol viskas būdavo paprasčiau, tačiau dabar atsiranda naujų dilemų. Su kolegėmis darbe ieškojom galimų variantų tarp https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/kaledines-verslo-dovanos ir panašių, radom visą galybę masažų variantų ir nusprendėm, kad įmonės vadovui tokia dovana būtų tikrai su potekste - kad atsipalaiduotų nuo darbų ir panašiai. BET. Dabar toks klausimas: gal kas galit patarti? Jei viršininkas susituokė, ar reikėtų atpalaiduojantį masažą dovanoti jau dviems asmenims, ar vis dar jam vienam? Ar netapsim viršininko žmonos priešais? O gal turit minčių, ką kito būtų galima dovanoti viršininkui Šv. Kalėdų proga? Iš anksto dėkoju.  

Austtėja Austtėja 30. Jul 2018, 15:29

Su praktiškomis dovanomis reikia gerai pataikyti arba žinoti ko iš tikrųjų bosui reikia. Manau įspūdžio dovana būtų saugiausias variantas, kaip pvz. skrydis oro balionu https://www.geradovana.lt/oro-pramogos/skrydis-oro-balionu kuris dažnai patinka visiems nebent bosas bijo aukščio 😀 dovanoti daiktus dažnai rizikinga, nes šiais laikais visi viską turi.

Alinute Alinute 13. Jul 2018, 11:03

Na masažą galima ir vienam dovanoti, nematau čia nieko blogo. 😀 Bet siūlyčiau pagalvoti ir apie labiau praktiškas dovanas. Pavyzdžiui, jei bosas dažnai keliauja, jam tikrai pravers Powerbank'as - mes jį pirkom iš čia https://pigu.lt/lt/mobilus-telefonai-foto-ir-video/mobilus-telefonai-ir-ju-priedai/atsarginiai-maitinimo-saltiniai, tikiu, kad ir jums pavyks kažką surasti. 😀