Geros knygos apie vaikučių auklėjimą

18. Aug, 11:12

Kai laukiausi dovanu gavau knyga ,,Nestumo biblija". Patiko ji man, nes radau visa man tuo metu rupima informacija. O dabar kai pagimdziau ir vaikelis auga, noriu isigyti kokia gera knyga, kurioj galeciau rast naudingos informacijos. Gal galit kokia pasiulyt?

23. Oct 2009, 17:51

as tai ir perskaiciau dau knyguciu,bet visdelto daugiausiai info randu nete...o apie vaikucio auklejima taip pat rinkau daug literaturos ..lb patiko japonu auklejimo budai...😀

28. Sep 2009, 22:28

Sveikutės. Aš esu įsigijusi Wolfgang Goebel, Michaela Glockler knygą "PADĖKIME AUGTI" (sveikas ir saugus vaikas nuo kūdikystės iki brandos). Tai medicininis-pedagoginis vadovas. Kaina 60 - 70 lt.

07. Sep 2009, 16:14

A.Vingro "Pirmieji treji gyvenimo metai" superine knyga 😀
Apie kiekviena menesi atskirai

01. Sep 2009, 00:13

isties labai smagus dalykelis.ir paciai smagu po kiek laiko pavartyti,viska prisiminti😀

23. Aug 2009, 14:33

As tokia dovanu gavau, labai fainas dalykas. Viska pildau, tai grazu bus prisiminti, o ir vaikas kai uzaugs, tures smulkia info apie savo pasiekimus😀

21. Aug 2009, 14:44

o mamytes gal jau pirkot knygute ,,vaiko pirmieji metai?,,,kur viska pildyti reikia su nuoyraukom?,,

21. Aug 2009, 13:40

Kai laukiausio pirkau Nesciosios moters vadovas, bet man ji nelabai patiko, daug netikslumu, dar pirkau nedidelia knyga Pirmieji 18 kudikio menesiu, ten vaizdziai gerai parodyta, bet info mazoka. Gavau dovanu didziule knyga Motinos ir vaiko knyga, skaiciau, labai nebloga tokia, daug info😀

21. Aug 2009, 13:11

Asmeniškai man knyga "pirmieji kūdikio metai " visai nepatiko.

21. Aug 2009, 12:35

NA KNYGU KAINOS DABAR NEVAIKISKOS,,

21. Aug 2009, 09:54

Tiksliai neprisimenu, bet i 100lt,ar 80lt itilpsi drasiai.Knyga yra gera labai, todel ir kaina yra nemenka.

20. Aug 2009, 18:05

va radau ja intike

20. Aug 2009, 18:00

kiek mazdaug uz ja mokejai?

20. Aug 2009, 17:56

aciu uz pavadinima

20. Aug 2009, 15:23

Tos knygos autore yra uzsiniete.Tai Elizabeth Fenwick,,Motinos ir vaiko knyga".Uzrasyta didelemis raidemis.O po pavadinimo yra uzrasyta taip ,,Praktiskas vadovas tevams apie vaika nuo apvaisinimo iki treju metu".O atrodo ji taip: yra kudikis gulintis ir mama ziuri is virsaus ir sypsosi.O kaireje yra mazi paveiksliukai.Siaip labai gera knyga, pirkau pries pastojant.Yra viskas aprasyta, kaip mazylis pilvelyje vystosi, kas ten dedasi, net pavaizduota piesineliuose.Kaip maitinti krutimi, kaip taisyklingai prideti kudiki prie jos ir t.t.Tikrai verta ta knyga nusipirkti, nepasigailesit.Man ta knyga patare nusipirkti ginekologe.Esu jai dekinga labai uz patarima😀 Kai nueisit pirkti is karto prieikit ir paklauskit pardavejos-konsultantes,ar turi sia knyga.Si knyga buna atrodo tik didziuosiuose knygynuose.,,baltose lankose" , ,,pegasas" ir t.t. rasit ten.

20. Aug 2009, 11:20

Galeciau jums patarti "Ankstyvojo ugdymo vadovas" vaikas iki treju metu. Ankstyvojo vadovas - tai patarejas seimai siekianciai garantuoti gyvenimo ir ugdymo kokybe vaikui nuo gimimo iki treju metu. Knygoje pateikiama issami informacija apie vaiko raida pvz:. kaip sleidziasi mazo vaiko asmenybe - kada ir kaip keiciasi savivoka, emocijos ir elgesys, budas. kaip gimsta ir pletojasi kalba ir t.t. Tikrai verta demesio knyga 😀

20. Aug 2009, 08:14

braskute parasyk kokia tai knyga ir autoriu ir kaip ji atrodo?

19. Aug 2009, 21:02

Man uosviene dvi knigas padovanojao "du viename" , "pirmieji kudikio metai " ,labai patiko 😀

19. Aug 2009, 17:33

braskute, kas knygos autorius ir koks pavadinimas? 😀

19. Aug 2009, 15:09

Yra viena gera knyga, nuo gimimo iki treju metuku.Tokia stora, bet super.Yra aprasyta viskas nuo kudikystes iki didesnio vaikucio, apie prieziura,pvz, kai vaikas susizedzia ka daryti, kaip jam padeti.Yra aprasyta, kaip naujagimi aprengti pagal sezona,kaip akytes, ausytes valyti, kaip maudyti ir t.t.Turiu ta knyga, tai dziaugiuosi ja😀

19. Aug 2009, 14:28

as taj nieko neskaiciau visaj ka ti bepriskaitysi 😀

19. Aug 2009, 12:43

as irgi jau ta ,,Nestumo biblija" visa perskaiciau ir nors internete galima rasti lb daug info, bet vistiek noriu knygos 😀

19. Aug 2009, 08:41

Aš tai nusipirkus esu Algimanto Virgo knygą "Jūsų vaikas", tai visai nebloga😉

19. Aug 2009, 01:14

pati nepirkau panasios knygos nes brangoka,bet kol gulejau kita mamyte dave paskaityt,tokia stora ,na knygynuose rasi,o kaina apie 60litu,,bet jau ten daug apie ka yra paskaityt,,

18. Aug 2009, 23:12

Kai laukiausi dovanu gavau knyga ,,Nestumo biblija". Patiko ji man, nes radau visa man tuo metu rupima informacija. O dabar kai pagimdziau ir vaikelis auga, noriu isigyti kokia gera knyga, kurioj galeciau rast naudingos informacijos. Gal galit kokia pasiulyt?