Geri darbai

17. Jan, 08:47

Sakoma gerus darbus reikia daryti tyliai,bet esu tikra,kad esate padariusios ne viena gera darba.Pasidalinkit tuo vieninteliu,nepakartojamu,del kurio tyliai dziaugiates.Drasiau mielosios,gal ikvepsim viena kita daryt pasauli nors siek tiek geresni :)

20. Jan 2010, 14:33

http://www.cv.lt/volunteering/index.do

norimties savanoriauti - viskas vienoje vietoje 😉

18. Jan 2010, 20:34

Oho kiek daug gerų darbų mamytės padariusios 😉 Šaunuolės 😀 🌷

18. Jan 2010, 16:27

Žinoma čia nesiginčijama, geriau užsiimtų kad ir tokia visuomenine veikla, nei gatvėj šlaistytųs.

18. Jan 2010, 16:23

vaikai lieka vaikais,bet juk ir tai gerai,kad domisi,ar geriau gatwes vaiku but?

18. Jan 2010, 16:21

robke,esu macius sauliu chora dainuojant..pagarba jiem 😀

18. Jan 2010, 16:21

Būtent į šaulius stoja jauni dar vaikai visai, bet dauguma dėl pramogos, dėl stovyklų, dėl to pikta būdavo, kad nesupranta svarbos, bet vaikai lieka vaikais. Aš pati tik šeštokė buvau, kai įstojau, žinoma vedina pramogų norėjimo, bet vėliau tai peraugo į rimtą atsakomybę. Kagi tiek 😀

18. Jan 2010, 16:19

austyte kaip ir bet kuriam kitam uzsiemimuj,kuri darai is sirdies 😀

18. Jan 2010, 16:18

Taip daug laiko, nes yra nemažai atsargos veteranų, visą gyvenimą šauliai buvę.

18. Jan 2010, 16:18

robke,bet ir tai jau geras darbas.sauliai nemazai bendradarbiauja su jaunimu.o juk tai svietejiska veikla.lb norejau paauglystej tapt saule,aisku mama buwo pries.robke,net pats maziausias nereiksmingas dalykelis kaip tu sakai yra gerai. 😀

18. Jan 2010, 16:17

o ta saule buti reik daug laiko manau 😀

18. Jan 2010, 16:13

Manęs šaunuole vadint neverta, sakau nieko gero neesu padarius, na tokių nežymių dalykėlių nebent 😀
Šauliai tai panašiai kaip skautai ,ebt panašiau į kariuomenę, nes su uniformom tokiom pat, žodžiu už tėvynę 😀 iki šiol būčiau joje buvus, bet vyrui nepatiko, nes karo atveju šauliai eina su kariuomene LT kartu į pagalbą štai taip. Patriotė. Rimtai įsitraukus buvau į tą veiklą, instruktore tapau, bet nutrūko viskas . . .

18. Jan 2010, 16:07

robke saunuole 😉 o kas tie sauliai. skamba kaip skautu organizacija?

18. Jan 2010, 16:01

O šiaip smagu, kad yra tokių šaunių žmonių, kurie ryžtasi žingsniui, kuris vėliau gali išgelbėti ne vieno žmogaus gyvybę 😀
Pati dar net kraujo neesu davusi.

18. Jan 2010, 15:59

Tiesa sakant nieko ypatingai gero neesu padariusi . . . buvau šaulė, organizacija tokia, tai tik ten daugiau veiklos buvo, tvarkydavome, budėdavome per švntes, minėjimus rengdavome, tokia visuomeninė veikla, bet vargu ar ją galima pavadinti gerais darbais.

18. Jan 2010, 15:05

oi kiek mamytes geru darbu padariusios ir nuotaikas kities pagerinusios 👍 saunuoles... man tai begalo sunku yra vaziuoti i neigaliu vaiku namus ar panases istaigas, nes esu be galo jautri ir negaleciau bendrauti su jais... ☹

18. Jan 2010, 10:57

na jei apie kraujo donorysta kalbama - tai va kur galima gauti daug maz visus atsakymus http://www.kraujodonoryste.lt/index.php?cid=334

beje mamytes ar kuri esat savanore? kaip perzianget ta riba? man asmeniskai nedrasu ☹ jei tureciau nama tai jau seniai buciau tapus lese, ar pifo savanore. tai mano sirdziai artimiau...
bet vyras labai moka elgtis su neigaliasiais, pagyvenusiais, esam ne kart apie tai kalbeja,bet jam nedrasu, man irgi....
kokios aplink klaipeda yra organizacijos?

18. Jan 2010, 10:37

deimante ir as manau gerus darbus reikia daryti garsiai,reikia kalbeti,aiskinti,tik taip isitrauks daugiau zmoniu.

18. Jan 2010, 10:33

apie rugiles istorija suzinojau kai jos jau nebuvo ☹ labai zaviuosi jos mama. ji tokia stipri....
imetu jos puslapi, berods aukok.lt siu duomenu nera? http://www.rugute.lt/parama.html
negaliu aukoti laiko, bet kelis litus visada. kvieciu prisijunkt

18. Jan 2010, 10:11

tikrai aiste 😀 👍

18. Jan 2010, 10:03

Tai sakau, pas tokius zmones pabuvus atsigauna siela. Mes tik iprate guostis ir buti nelaimingi.

18. Jan 2010, 10:03

aiste.mes su choru buwom taip pat neigaliuju pensione,ten gywena dauno sindroma turintys jauni zmones.mane maloniai nustebino tai,kad jie yra labai kuribingi.dainuoja ir soka kaip ir mes sveikieji.susidariau ispudi,kad jie daug sveikesni uz mus.

18. Jan 2010, 09:57

Vivulia, ne i ta tema pataikei. Skleidio tik kazkokia neapykanta ir nepasitenkinima, o cia kalbame apie gerus darbus...
Tai va, kalbant apie gerus darbus, su viena organizacija motinos diena vaziavome i seneliu pensionata. Jus neisivaizduojate, kaip mociutes verke ir dekojo, kad jas pasveikinome, nes jos jau nebeturi vaiku, arba vaikai jas uzmirso. Po sveikinimu visi dainavome, sokome, kalbejomes, vaisinomes arbata. Vienu zodziu puikiai praleidome laika ir is tu namu isejome pakyleti.

18. Jan 2010, 09:43

😃 😃

18. Jan 2010, 09:39

nea as nesu nei protingiausia nei geriausia. esu tik zmogus - su idomis ir privalumais 😉
nevaidinu gydytojo - diagnoziu nenustatineju..
o tu mane izeidei.... blogas darbas ☹ negrazu pritrukus argumentu sitaip rasyti ....

18. Jan 2010, 09:35

vivule,ka cia su tavimi gincisies.esi pati protingiausia 😃

18. Jan 2010, 09:31

ogo laura1116 - izeidinejimai irgi geras darbas?

18. Jan 2010, 00:55

bet tai toki sprendima reik su artimaisiais apsitarti, negaleciau taip lengvai viena nuspresti

17. Jan 2010, 22:53

mano brolio zmona taip pat po manes organu donore tapo,o wa brolis ne uz ka nesutinka.

17. Jan 2010, 22:52

ne,ne dar nieko niekam nedowanojau 😀 tai bus padaryta tik po mirties.o is pirsto imt krauja taip pat bijau,jau geriau is venos 😃 bet wa ipratau.

17. Jan 2010, 22:48

😀 tai ka mastai eiti buti kraujo donore?

1 2 3