GELBEKIT! skrandzio rugstys kamuoja!

13. Oct, 05:31

Sveikos mamytes, esu 22savaite nescia, jau nuo 18 sav pradejo kamuoti rugstys, ka patartumet? negaliu nakti miegoti net ;(

05. Mar 2014, 16:24

Man veiksmingiausias vaistas, tai borjomi mineralinis. Nežinau kas nutika, bet vos ne momentaliai viskas susitvarko, siūlau išmėginti. Šiaip apie šito mineralinio nauda galima įdomių video pasižiūrėti http://www.youtube.com/user/BorjomiLietuva

02. Feb 2014, 20:52

Man taip pat aktualus klausimas. Pieno,kai daug geriama gali vidurius paleidt,nuo kmynu kieteja, o daznai antram trimestre ir ne tik buna kietejimas problema nestukiu. Man nei pienas,nei kmynai nepadeho...kramtau tas rennie,bet laikinai padeda...ta linu semenu arbata sudomino. ssud

01. Feb 2014, 18:41

Man frutin nelabai padejo. O kiek tu isgeri per diena vandens? As kai emiau kasdien gerti po 2 litrus ir daugiau rugstys isvis nebekankina, nors budavo liudni vakarai.

neri neri 31. Jan 2014, 20:27

tik kmynų arbata be cukraus turi būt ,man vienintelis vaistas buvo

31. Jan 2014, 16:26

Kai kurios sako, kad [url=http://www.youtube.com/user/BorjomiLietuva]Borjomi vartojimas[/url] padeda. Ten yra visokių mineralų, galbūt sureguliuoja rūgštis. Bet geriausia galbūt pasikonsultuoti su šeimos gydytoju.

23. Oct 2013, 12:47

Sveikos mamytes, kazi ar galima saldyt gerkle ozotu kai esi nescia? nes rugstys labai isdegino gerkle ir pastoviai kuzas stovi nekomfortiskas jausmas labai ☹

14. Oct 2013, 10:36

Agnyte- patikek kai visa menesi negali miegoti vaikstai isvarvejusiom akimis, nerandi sau vietos, tai jausmelis neapsakomas, daktare man tas renne tabl. liepe gert, tai toks jos patarimas, pas mane taip pat manau kad isdeginta gerkle nes ir dienos metu pavalgau maistas stovi gumuryje... dekui dar meginsiu nusipirkt borjomi to nes atsibodo negyvai ta rugstis....

14. Oct 2013, 10:22

Irgi viska bandziau: renee, pienas, miegojau auksciau galva pasidejus. Ejau pas lor gydytoja, visa gerkle isdeginta buvo. Kazkiek padedavo borjomi vanduo. pamegink. man cia buvo geriau uz vaistus visus.

14. Oct 2013, 10:14

Nu atsiprasau,bet kazkoks kliedesys.. Pabandyk frutin,o jei nepades su gydytoja pasikonsultuok. Na o jei nevalgius gerai buna,tai tiesiog nevalgyk vakare.

14. Oct 2013, 08:14

ko as tik nemeginau.... pienas, soda, renne tabl, saldintas vanduo, nuplikinti migdolai.... nu vemt nemegindavau... bet geriausiai jauciuosi kai skrandis buna tuscias... tai gal tai butu iseitis isivemt ☹

13. Oct 2013, 20:26

vargau su rugstim visa nestuma,isbandziau ko gero visus vaistus,kokius tik vaistinej siule,deja nelabai padejo☹pries nakti kisdavau pirsta ir issivemdaavau,kad miegot galeciau☹

13. Oct 2013, 20:19

taip vaistinej.

13. Oct 2013, 20:05

Pienas nepadeda? o jei ne tai paprasyk vaistinej yra homeopatiniu vaistu, nepamenu pavadinimo 😀

13. Oct 2013, 19:40

o kur cia vaistineje ji pirkt?

13. Oct 2013, 17:46

Man nestumo metu padejo Frutin,berods taip vadinasi.