Garliavos darželiai

02. Feb, 08:59

Garliavos mamytės renkamės čia. Pakalbėsim, aptarsim darželius ir pan. Gal kas vedat vaikučius į :Eglutę"? Būtų įdomu išgirst informacijos, atsiliepimų apie šį lopšelį-darželį.

27. Nov 2012, 17:27

Sveikos Mamytės
KVIEČIU VISAS AUGINANČIAS VAIKIUKUS IKI 4METŲ BURTIS IR SUBURTI GARLIAVOS MAMYČIŲ KLUBELĮ!!!
Labai noriu, kad mano vaikai daugiau bendrautų su bendraamžiais (tikiu,kad ir Jūs to norite) , kadangi šiemet dar nepatekome į darželį, sumąsčiau namie suburti VAIKŲ DARŽELĮ, kur pačios galėtume užsiimti su vaikais t.y. piešti, šokti, dainuoti, sportuoti, žaisti ir t.t. ir pan. Jei yra norinčių prisijungti, rašykit man į mail'ą zuwelyte@gmail.com parašykit vaiko(-ų) vardą, amžių ir kada galėtumėt dalyvauti. Taip pat galite pateikti idėjų užsiėmimams.

24. Aug 2010, 11:48

Labas garliavos mamytes auginu triju men mergyte labai butu smagu susirasti draugu.-😀

14. May 2010, 15:22

Sveikos Garliavos mamytės.
Mūsų sūneliui greitai 1,5m. Ieškom draugų. 😀)

26. Apr 2010, 00:19

Beje, mano suneliui 1m 4men. Butu smagu su jumis mamytes is garliavos ir is arciau susipazinti, gal kartu su vaikuciais pasivaikscioti 😉

26. Apr 2010, 00:17

Sveikos mamytes, mes taip pat is Garliavos, gyvenam netoli "Eglutes" darzelio, tik va nezinau ar i ji pateksime...kai uzsiraseme, sake eile 3 metam! O vaikuti reiktu leisti nuo 2m., nes turesiu grizti i darba. Gal priims i ta, kur vietoj pradines mokyklos atsidare, lygtais Jonuciu vadinasi, bet tik vasara tai suzinosiu. Labai noreciau suzinoti jusu nuomone apie siuos darzeliu, jei kas nors ten vedate vaikucius!

23. Mar 2010, 09:38

Ne, rugpjuti, mes nezadejome susitikti... As dar su nieko nesusibendravau, kad noretu kas susitikinet. Ne per seniausiai cia is vis esu mamuciu klube. O Jonuciuose nepriima kaip ir visur kitur, nes registruota esu kitur, ne Kaune, ne Garliavoj. Cia tik gyvenu, mokinausi ir mokysiuosi Kaune, Nuomoju nelegaliai butuka, tai negaliu niekur vaiko leist. Kaip reiks mokytis, dar nezinau... Mano vaikyciui jau 15men.

rugpjutis rugpjutis 22. Mar 2010, 13:56

as tai seip gyvenu siuo metu linksmakalni ir turiu mergaite 13men bet darzeli ji eis pas mus liksmakalni
geroje vietoje pas mus jis yra gamta vaikams ir nuo gatv toliau zodziu supper vieta vaikams

rugpjutis rugpjutis 22. Mar 2010, 13:54

labukas garliavos mamytes tai tu mamuk ladyangel tai tapati mamyte is jonuciu kur berniuka turi jei ta pati kur mudvi zadejome joniuciuose pasimatyti tai kodel tau negalima leisti jug tu jonuciuose tai gyveni pagal gyvenama vieta tau priklauso

21. Mar 2010, 22:48

Rugpjutis, ar cia apie mane? Esu esu... O Jonuciu darzelis tiesiai prie mane yra 😀 As uz jo gyvenu. Bet manojo vaikycio vargso niekas nepriims ☹ I jokius darzelius, nei lopselius, nes as mat is raseiniu, o ne kauniete... :'( Tai teks kazkaip seip verstis, be darzeliu.

19. Mar 2010, 15:51

labutis,
rugpjuti, kiek laiko tavo vaikučiui ir į kokį darželį planuoji leisti?

rugpjutis rugpjutis 18. Mar 2010, 19:02

labukas garliavos mamukai ziurau jau garliavos mamyciu beje gal kas zinote kur dingo mama andzelika ji ir is garliavos buvo

17. Mar 2010, 15:14

mes tai savaji leliuka (jam dabar 5 men.) uzrasem i eile i arciausiai esanti Jonuciu darzeli. Tai tik nuo kokiu 2 metuku leisim. Bet dar nzn ar tiksliai i si leisim. Ydomu kokie atsiliepimai apie si darzeli. Ydomu kuris geresnis 😀

17. Mar 2010, 07:41

Lopselis darzelis Lozoraicio 7a. Cia prie pirmosios "Iki" parduotuves, ji taip pat lozoraicio randasi. O salia manes jonuciu darzelis yra.

16. Mar 2010, 14:06

o kur tiksliau cia ta Eglute yra? Cia darzelis?

02. Feb 2010, 20:59

Garliavos mamytės renkamės čia. Pakalbėsim, aptarsim darželius ir pan.
Gal kas vedat vaikučius į :Eglutę"? Būtų įdomu išgirst informacijos, atsiliepimų apie šį lopšelį-darželį.