Galvute isistacius labai zemai i dubeni

16. Jan, 11:05

Laba mamytes/nestukes,
laukiuosi antrojo leliuko, siuo metu ipusejus 34 savaite. Vakar buvau pas ginekologe ir ji pasake, kad vaisiaus galvyte yra labai zemai isistacius i dubeni. Is tikro judejimas mano suprastejes, nuo skausmu kirksnies srityje, bet kadangi esu namie su 1.6m dukryte, tai ja ir panesiot ir visa kita tenka. Gal kuri buvo susidurusi su tokia situacija? Mano gydytoja teigia, jog didele tikimybe pagimdyti anksciau laiko...bet noretusi istempt bent iki pilnu 37sav:) kaip jus saugojotes? ar isnesiojote iki termino?

16. Aug 2014, 10:15

as del to i ligonine atsuguliau 30sav. gyditojai sake galiu isnesioti ir iki termino taciau 34sav nubego vandenys ir pagimdziau.

07. Aug 2014, 15:54

mano antras del to ir gime anksciau,vienoms buna taip kitoms kitaip.Mano aisku vyresniajam buvo 3.5 metuku ir svere jisai apie 16kg.Drauges maze irgi buvo isitaisiusi zemai pas ja netgi 34 rodos savaiciu atsidarimas ivyko,bet jinai iki termino isnesiojo.Siaip prikalsuo nuo mamos organizmo.Ir nereikia spelioti ar bus ar nebus,reikia vyti tokias mintis nuo saves ir galvoti tik apie gerus dalykus 😀 Ir tikrai viskas bus gerai

07. Aug 2014, 12:38

man taip buvo su pirma dukryte,tai daktare sake tikrai gims anksciau,bet isnesiojau iki galo,gime kaip ir buvo numatyta ,aisku esu dekinga artimiesiem uz pagalba,nes jau nieko sunkesnio neteko kelti

16. Jan 2014, 13:33

isistatymas turbut isistaymui nelygus 😀 su pirma irgi viskas ok, anksti apsiverte ir viskas gerai buvo.. bet sykart yra itin zemai..cia ne mano mintys, o daktares 😀 todel kreipiuosi i tas, kurios su tuom susidure..

16. Jan 2014, 12:32

tai nejaugi su pirmu vaikuciu nebuvo isistates I dubeni? normalus dalykas tas isistatymas.man isistate labai anksti apie 31sav.garantavo kad neisnesiosiu iki termino.isnesiojau ir net skatyno.