GAL KAS BUVOTE SUSIDŪRUSIOS SU TOKIA BŪSENA NEŠTUMO METU?

22. Feb, 05:27

LABAS MAMYTĖS, LAUKIUOSI ANTROJO ANGELIUKO, DABAR YRA 22 SAVAITĖ. JAU MAŽDAUG MĖNESĮ LAIKO MAN SKAUDA DUBENS KAULUS, LABAI KEISTAS JAUSMAS, ATRODO KAD SKAUDĖTŲ RAUMENIS MAKŠTIES AR KAULUS VIDAUS, NET NEŽINAU KAIP PAAIŠKINTI TINKAMAI, JAUSMAS TIKRAI NĖRA MALONUS BET NEGALIU SAKYTI KAD LABAI IR ĮKYRUS, TOKS KAIP PO GEROS TRENIRUOTĖS.....TIK MANE NERAMINA KAD TAIP ILGAI JIS NEPRAEINA. BUVAU PAS DAKTARE SAKĖ KAD MANO PLACENTA NUSILEIDUS, BET IKI GUMDYMO JI TURĖTŲ PAKILTI. SAKYKITE AR GALI BŪTI TAI DĖL TO? O GAL ČIA KAŽKAS NEGERO? prašau pasidalinkite savonuomone, gal kažkuriai buvo panašus varijantas. LAUKSIU JŪSŲ KOMENTARŲ :) 

GEROS DIENOS 

10. Mar 2014, 17:53 andra1989

Aš pati asmeniskai nieko nedariau,nes tirimai budavo visi geri,persileidimas negrese,man tik patare kad nevarginti nugaros kad paskui taip neskaudetu,vengiau guleti ant nugaros,nors istikro daktarai tuo met pries 17m dar nemate kas tai galetu tiksliai buti,bet manau siais laikais turetu echoskopas kazka vistiek matyti kas viksta,del ko jums taip skauda,man visa tai prasidejo tai pat mazdaug nuo 5men,tik kai jau reikejo isgimdyti placenta pamate kad ji priaugusi bet taip ir nepaaiskino kodel taip nutiko.Bandykit dar konsultuotis su ginekologu ,kuo maziau gulekite ar bukite toj padeti is kurios jums poto sunku pradeti judeti,stenkites neapkrauti nugaros,bandykit kazkaip atsigulti kad kojas galima butu palaikyti kazkiek aukstesnej padeti,bet aisku geriausia butu pasikonsultuoti su ginekologu kad visgi istirtu,apziuretu kodel taip,nes tikrai zinau koks tai jausmas kai skauda negali normaliai judeti ir pvz guleti kaip tu nori

28. Feb 2014, 15:38 ingeborga8

O TAI GAL GALIMA TADA DABAR KAZKA PAKEISTI? jusu situacija labai panasi i manaja....man ir jau darosi sunku vakare apsisukti ant kito sono, maudzia suka kaulus....

24. Feb 2014, 10:19

laba diena,Man mazdaug panasiai buvo su antruoju nestumu,net apsiverst ant sono sunku budavo,labai skaudedavo,negaledavau gulet ant nugaros nes paskui su asarom versdavausi ant sono,taip buvo nuo antros puses nestumo ir iki pat galo,tai pat aiskino kad paslinkus gimda zemyn,bet gimdimo metu paaiskejo kad placenta buvo kaip cia pasakius priaugus is nugaros puses ten viduj,nes vos iseme ja,tai vat tokia ta ir patirtis,siaip nieko blogo daugiau nebuvo tik tiek kad nemalonu,skauda