Gal ka patarsit....

14. Nov, 02:50

Sveikos mamytes, esu nescia 8menesi, ir vyras paliko....  Jam nerupi nedgi kad nescia sako kad cia ne jo vaikas, neko nesidomi kada gymdyti nei ka... Stenguosi laikytis, bet kuo tuoliau vis darosi sunkiau sutramdyti asaras. Nerodau artimesiems kad sunku. Juo mama jam net vis sako skirtis, o susituoke mes tik 4menesius, nezinau ka ir daryti. Paeme ir isejo is namu. Esu be darbo,  ir nezinau ka daryti.....

30. Nov 2013, 19:39 Nuogyte

Buk gera neisielok,tau aisku kad sunku kitaip ir buti negali,negalvok apie uosvius ir ta vadinama teva.Tu privalai buti stipri pirmiausia del saves ir del mazylio,dabar tik jus svarbiausi!!!Svarbiausia yra jusu sveikata,tu jau turi savo tevus kurie tave palaiko ,tikiu kad ir yra palaikanciu draugu,neziurek ka kalba uosvei ir mazylio tevas ,jei jie jumis nesidomi tai tegu,tegu sau gyvena savaji gyvenima,yra ir bus apie ka kita galvoti,kuo rupintis tau ,o jiems kaip sakoma atsisuks lazda antru galu anksciau ar veliau.Dabar tau turi rupeti ateinantis i pasauli mazylis,tavo ir jo ateitis,sveikata.Auksciau galva!Svarbiausia,kad mazylis ateitu sveikas,butu sveikas,nes pasaulyje yra tiek nelaimingu zmoniu ir su tokiom ziauriom ligom ir su tokiais sunkiais likimais.Kaip man yra pasakius viena bureja : nebeplauk svetimu grindu su visom ligom,nes tavo grindu niekas uz tave neisplaus.Tad reikia pirmiausia ziureti savos laimes,pirmiausia reikia save myleti,kad galetum mileti kitus.O tavo gyvenimas dar tik suzidejo ir tik nuo taves priklauso ar geles tavo gyvenime dar ilgai ir spalvingai zides.Tikek ,busi laiminga😉🌷🌷🌷🌷🌷🌷

30. Nov 2013, 19:05

Aciu mergynos uz palaikyma ... 🌷 Tj kad cia nera ka ir uosvienei sakyt nei jam, jie net neskambina nei domisi kas, keip kada.... Jiems nerupi kaip sveikata ar kada jau gymdyt, tiesiog laukia kada as ateisiu atsiprasyt... 🤔 O jej as bandau kaska spresti, kalbeti, tj jis net ir nenori kalbetis, sako kalbesim tada kada biski proto bus pas mane, o tj kad pas ji proto nebera tj neko...

24. Nov 2013, 20:19

Aciu 🌷

24. Nov 2013, 20:14 Nuogyte

Na sakykim pagal amziu nesat nei vienas nei kitas tam per jauni ,kaip cia pasakius pats tas ,bet jam pasirodo dar per anksti ,tik idomu kada jam bus pats tas ,ar paciam neateis laikas kai teks gailetis kad jus paliko,visaip buna juk.Esme ta ,kad neliudek,eik i prieki,lauk vaikelio gimimo ir viskas bus gerai,aisku su vyru butu buve daug geriau,lengviau bet ir tegu buna jis sau.Tures mazylis milincius senelius ,bus linksma kartu.Stiprybes ir vilties tau😉

24. Nov 2013, 20:05

man 21m, o jam 20... Sutinku su tuo kad nesubrendes tei tikrai tevystei.... nesupranta kas tai seima 😕

24. Nov 2013, 20:01 Nuogyte

tik nesizemink,reiskia jis nesubrendes tevystei,isipareigojimui ,rimtai meilei,seimai,vadinasi jis pats to nenori,labai ilga laika ir as buvau visur kalta anot uosvenes,bet kaip sakoma ijungiau durniu ,kad lai galvoja ka nori,tada pamate kad nebegali man ikasti,as neimu i galva, eme elgtis ir bendraut visiskai priesingai,nenusimink,dziaukis kad turi nuostabius tevus,kad jie su tavim ,sakau pamazu viskas susitvarkys😉 ,beje jei nepaslaptis kokio amziaus pati ir tavo vadinamas vyras?

24. Nov 2013, 19:54

Juo esu labai dekinga tevams kad palaiko ir padeda finansiskai. Skaudziausia tei kad jam svarbiau draugai, ir linksmintis tik, pradejo ateidinet paryciais gyrtas. O jo seima dabar kaltina mane, kad tik del vaiko tekejau...Neva Turiu as jo atsiprasyti, vaziuot surast ji kur jis bastosi....

24. Nov 2013, 19:45 Nuogyte

Tikrai tada nieko linksmo,jei jau draugaujant apgaudinejo,daznai buna taip - kad jei pats zmogus taip elgesi ar pasielge tai mano kad ir partneris daro ar padarė ta pati ,nenuostabu kad jis nepasitiki tavim,mano kad ir tu taip su juo pasielgei kaip jis pats.Jei jis nenori kartu buti su tavimi ir busimu mazyliu ,neversk jo ,nesizemink.Tikekis ir turek visada vilties kad rytoj bus geriau,kad pati ir mazylis sveiki busite.Visu svarbiausia ,kad butumet sveiki,turetumet pastoge ir pavalgyti ,o drauga sau ir mazyliui ateis laikas ir atrasit tikrai ,nereikia nusiminti,aisku liudna kad taip nutiko bet ka jau bepadarysi jei jis nenori viso sito,jei yra palaikantys artimieji,draugai pamazu atsistosi ir eisi i prieki.Viskas bus gerai ,tikek tuo🌷😉

24. Nov 2013, 16:16

As jau nezinau ar is tikruju viskas susitvarkys, kaip draugavom jis mane apgaudinejo, atlejdau jam nes tikrai myliu. buvau iswaziawus i uzseni padirbet pora menesiu, atvaziavau i LT atostogu ir pastojau nezinodama vel isvaziavau, dabar jis po vestuviu ir sako kad cia ne jo vaikas...

24. Nov 2013, 12:28

Manau viskas susitvarkys.As pati buvau mazdaug panasioj situacijoje kai laukiausi pirmagymio,ir su uosvene labai pikomes,ir vyras vis prikaisiodavo kad vaikas ne jo ir mano mama paerzindavo kad taip,taip ne jo,na ji juokais erzino bet jam ne iki juoku tokiu buvo tai vos neissikirem ,bet jam pasakiau jei netiki prasau gims vaikas darom dnr kad ir brangu per pus ,tada pamatysi kas teisus ( tuo labiau kad nesuteikiau jokios dingsties manim abejoti,netiketi ) ,bet tada jau as reikalausiu skirybu nes tuo mane izeidi.Praejo kiek laiko ir jis nurimo ,nebebuvo priekaistu ir pikciu ,gimus vaikui nebereikejo nei dnr 😃 ,tada pamaniau kad vyras tiesiog buvo issigandes isgirdes naujiena kad bus tetis,o ir su uosvene sutarem dabar puikiai ,labai myli anukus.Tad nenusimink ,reikia tiketis kad tai tik jo isgastis kad taps teciu nesvarbu kad zinojo jog tai atsitiks anksciau ar veliau.Jei tikrai nebuvo dingsties tavim abejoti tada buk rami ,sazine tavo svari .Jei jis nenores gryzti ,tegu ,paleisk,prievarta milima nebusi nei tu nei mazylis ,reiskia jis nevertas jusu meiles.Bet viliuosi kad pas jus viskas susitvarkys.Auksciau galva😉 .Pasakysiu pavyzdi,mano pacios sesuo liko su dviem mazais vaikuciais,kai vyras ja paliko viresniam tebuvo 10men o maziukui 2men ,buvo sunku jai aisku bet juk yra tevai,draugai,kiti artimieji pamazu,pamazu ir eina i prieki,dabar jos mazyliam 4 ir 5 metukai,ji surado drauga sau ir maziukams.Tad visada yra vilties geriems dalykams😀

Lukunia9 Lukunia9 23. Nov 2013, 12:31

O del tokios uosvienes tai tau reikia kuo toliau nuo jos laikytis..

Lukunia9 Lukunia9 23. Nov 2013, 12:30

Gal kai lelius gims viskas pasikeis i gera puse? tevelis pamatys maza stebukleli ir viskas susitvarkys 😀 ir seip del to proto uztemimo, gal tikrai biski uztemo jam ten,gal issigando 😀 juk visi jie skirtingai reaguoja i tai kad bus teciais. Jei zinai ,kad nieko blogo nepadarei ,vyras be priezasties taip kalba.
manau ateis laikas ir viskas susitvarkys

22. Nov 2013, 15:25

o tu siaube... nieko būna ir baisiau. Visų pirma tokią uošvenę vyk kuo toliau, jei neržt ne tiek kad ir nepadeda, bet dar ir burnoja kad skirtis...
Visų antra labai svarbus punktas yra BENDRAVIMAS. bendrauk, kalbėk, NETYLĖK!! dažniausiai žmonės ir pabaigia gyvenimą depresija ar savižudybe nes laiko viską savyje ir kenčia. Pirma klaida, kurią tu darai - tai kad nuo artimųjų slepi savo skausmą, ne. Parodyk, pasakyk jiems kaip tau skaudu ir sunku. Kitas bendravimas tai - draugai. Jiems gali ne viską sakyti, bet nueik su draugėm į kavinę, pasivaikščioti - bendrauk. Visų pirmą prašyk artimųjų pagalbos, jei turi stažo kiek nors, stok į darbo biržą vistiek kažkiek pinigėlių gausi. O vyras.... nėr ką ir kalbėt, jis gal taip sako, nes iš tikro buvai neištikima? O gal bando atsikratyti naštos, yra dar nepasirengęs... Ankčiau vėliau, pamatysi, garantuoju jis graušis ir grįš pas tave ir [riimk, jei sugebėsi jam atleisti...
Be to, kiek tau metų?
Laikykis ir neužsidaryk savyje 😀)) be to nebeverk, stekis, kenki savo vaikeliui...