Gal esat susidurusios

21. Nov, 01:52

sveikos. Man 20m. ginekologe mano gimdoje rado tai, kas anot jos "nepaaiskinama" kol neivyko menesines. Tiesa sakant esu issigandusi ir prisiregistravau cia, kad mamytes turincios patirties man padetu atsakyti i neduodancius ramybes klausimus. Pries puse metu man daryta operacija, buvo uzpuliave kiausintakiai, skausmai pilvo apacioje vis nesibaigia, o noras pastoti didelis, nors kartais kirba mintis, kad man po tos operacijos tai tapo neimanoma. Jeigu turit kazkokios panasios patirties, lauksiu jusu istoriju. P.s. ikeliu nuotrauka, kurioje matosi mano gimda, taciau  ginekologe ivertinti kas tai konkreciai nesugebejo.

23. Dec 2015, 21:19

Aš ir eisu, sunerimau. O gal buvo išsipūtus ar padidėjus pilvo apačia?

21. Dec 2015, 20:22 laurita.adam

Nestumo testas neparode ir man,dariausi ne viena testa ir ryte ir vakare ir diena,o tik nuejus pas gyditoja,suzinojau kad laukiuosi leliuko.

19. Dec 2015, 23:33

Sveikos. Ne į apie šią temą rašau, bet nežinau kur kreiptis. Reikia patarimo, gal kuri esat susidūrusios. Menstruacijos vėlavo 1sav. Jos man visada kaip laikrodukas. Pasidariau NT, neigiamas. Prieš porą dienų prasidėjo, bet sukėlė įtarimą, kad ne tokios kaip visada, ta prasme ir spalva ne tokia ir nei gausios nei skausmingos kaip visad, lyg pateplioja, tai preina. Ir retsykiais papykina... Nejaugi tai nėštumas kurio nerodo NT?

24. Nov 2015, 08:59 bimbambimbam123

Gali būti, bet visa tai nustato tik medikai.

22. Nov 2015, 17:38 mellisa

Sveika, na dabar kai paskaiciau apie sia liga, tai simptomai labai panasus. Ar verta butu sunerimti del vaisingumo del sios ligos ir ar gali tai buti priezastis, del ko negaliu pastoti?

21. Nov 2015, 22:14

Sveika, gal jums endometriozė?