Ekologiski maisto produktai

09. Jan, 11:12

Laba diena, mamytes. Norejau paklausti, gal zinote kur Kaune galima butu nusipirkti ekologisku darzoviu, vaisiu. Ar tiesiog gal zinote kokius nors ukininkus, kurie prekiauja? Aciu:)

03. Mar 2015, 10:24

Aš tai ekologiškus produktus dažniausiai perku internetu. Viena mėgstamiausių mano parduotuvių yra http://biomed.lt/50-maisto-papildai-superfoods 😀

17. Jan 2011, 15:21

nu jo su darzovem tai tikrai ne kas, nezinau kai man baigsis, nes as uzsisaldzius nemazai moliugo, cukinijos, sparaginiu is kaimo, visokiu uogu is sodo. Tik aisku baigsis kazkada tai ir as varysiu ieskot kur gaut, o jeigu tu rastum butu labai fainai jeigu parasytum kur. Maniske batyminiam maistui turi alergija ☹ Pala taviski lyg liepa gimes kiek atsimenu?

14. Jan 2011, 16:58

as matai noreciau darzoviu daugiau, nes namines jau i pabaiga einam, o dar tik neseniai koses pradejom valgyti, tai kazkaip is makses nesinori pirkti, nors ten ir yra ale ekologisku darzoviu skyrelis, bet as netikiu. O butent kokiems produktams alergiska tavo mazyle?

14. Jan 2011, 09:28

o tu cia siaip sau nori ar Dominykui kazko? maniske tai alergiska del to ir ieskojau, nes tose eko parduotuvese buna ir alergiukam maistelio 😀

14. Jan 2011, 00:13

aisku, reiks atkreipti demesi, aciu uz info😀

13. Jan 2011, 12:57

labas dominyka77, eko pardu labai daug kur kaune yra, pati daug adresu zinau ir savanoriu pr ir laisves alejoj yra, bet ten gal daugiau kosmetika, dripsniai, traskuciai, siaip visokiu leliukas yra maisteliu, o del eko maisto produktu buna, 'zalias kioskas' vadinamas kad maisto produktu is ukiniku nusipirkti, tai tokiu paciai teko matyti pvz prie molo..

09. Jan 2011, 11:12

Laba diena, mamytes. Norejau paklausti, gal zinote kur Kaune galima butu nusipirkti ekologisku darzoviu, vaisiu. Ar tiesiog gal zinote kokius nors ukininkus, kurie prekiauja? Aciu😀