Dziaugsmas ir nerimas laukiant

01. Jun, 06:09

Laba diena visoms čia esančioms. Tik dabar čia užsiregistravau, tad tikiuosi priimsite draugiškai. Šiandien buvau pas savo daktariuka, dėl tariamo nėštumo. Menesinės vėluoja beveik tris savaites, dariausi nėštumo testus. 5.. smile.gif du rodė neigiamus (patys pirmi), kiti trys teigiamus smile.gif thumbup.gif Nusprendžiau palaukti, tačiau kai pradėjo tepti rusvomis išskyromis išsigandau. Ginekologas patikino kad tai normalu ( ar jums yra taip buvę?). Nuėjome padaryti echoskopija ir pamatėme debesėlį, kuriame buvo mazutis juodas taskiukas ( dar neryskus, bet jau truputi matomas) smile.gif nestuke.gif Jau esu turejusi vieną persileidimą 1,5 menesio laiko.. Todėl dabar ir dziaugiuosi ir labai bijau. Labai noriu vaikiuko, tačiau mane gasdina tos išskyros ir nežinomybė.. Galbūt jūs esate turėje panašiu situacijų. pasidalinkite

12. Jun 2015, 17:53

Gali, visko buna. As nuo 8 nestumo savaites 2 sav kraujavau, ir kresuliu buvo gana nemazu, taip ir liko neaisku kodel, lygtai kazkas ten gimdoj atsisluoksniavo. Bet vaisiui tai nepakenke. Jei kyla abejoniu geriau pas gydytoja iskart kreiptis ar i ligonine. Apziures, echo padarys ir paciai ramiau bus.😉 sekmes nesiojant.😀

12. Jun 2015, 17:29 justy_tia

Taip negali būti nėštumo metu.

10. Jun 2015, 23:32 mellisa

o jei iskyros buna kartu su negausiais kresuliukais?

04. Jun 2015, 10:06

Sveika, tokios išskyros normalu, bet tik apie 4-6 sav.ir trumpai, nes įsitvirtina žirniukas. Vėliau jau rodo, kad kažkas ne taip.