Dvimetis nekalba

08. Sep, 09:08

sveiki.as auginu suneli,kuriam dabar 1.9m.mane naramina tai,kad jis beveik nekalba.jis puikiai gali pasakyti apie 10 zodziu(mama,tetis,baba,ate,jo....).ar man reikia kreiptis pas gydytoja?aciu jums labai is anksto.

28. Sep 2010, 17:43

pazystu berniuka kuriam 6metai,bet jis net tu 10zodziu nepasako,tik mama ir tete,daugiau jau savo kalba kazka murma,manau,kad va cia jau yra beda,o jusu vaikiukas tikrai dar snekes,kantrybes,nesijaudinkit.

08. Sep 2010, 12:10

tai visiskai normalu,mano panelyte tokiopat amziaus ir klausiau aukletojos,gal dabar kai pradejom lankyti lopsi,tuo paciu ir pas logopeda vesti,sake,tikrai nereikia! ir liepe maziau spausti,kalbeti ir jaudintis 😉

08. Sep 2010, 11:52

nata> kas liecia mano nuomone, tai manau jog viskas yra normos ribose, taciau jei tau paciai kyla klausimu, manau nusiraminsi patvirtinima, kad viskas gerai gavus is jus priziurincio pediatro 😀

08. Sep 2010, 11:12

musu mergaitei 1,3m ir mes tik mamenam,bet kur jau kur,bet i aplinkinius maziausiai demesi kreipiam.ateis laikas ir kalbes.vyresnioji gerokai pries metus pradejo kalbeti,o mazoji 10men pradejo vaikscioti.taip kad visi vaikuciai yra individualus.

08. Sep 2010, 09:28

aciu mamytes uz pasisakymus.as irgi manau,kad viskam turi ateiti laikas.bet..zinok,salia esantis zmones vis prikimba.: - (

08. Sep 2010, 09:20

mes greitai busim dvieju metuku ir pakankamai daug kalbam, bet pazistu berniuka, kuris iki 3 metuku beveik nieko nesake, o paskui prakalbo ir vis daugiau. kiekvienas yra skirtingas, negali visi vienodai ismokti😀

08. Sep 2010, 09:08

sveiki.as auginu suneli,kuriam dabar 1.9m.mane naramina tai,kad jis beveik nekalba.jis puikiai gali pasakyti apie 10 zodziu(mama,tetis,baba,ate,jo....).ar man reikia kreiptis pas gydytoja?aciu jums labai is anksto.