Dvigubos šventės

03. Oct, 06:39

Sveikos busimos ir esamos mamytes:)Laukiu savo pirmojo leliuko, numatytas gimdymo terminas beveik sutampa su mano gimimo diena:) Ar yra mamyciu, kurios savo atzaleliu sulauke ar tik ruosiasi sulaukti per savo tortadieni?Asmeniskai man tai butu dviguba didziuuuule svente, bet sulaukiau ir kitokiu nuomoniu...Ka jus manot?:):):)

19. Nov 2009, 02:20

mano sunelis 2savaitem anksciau uz vyra 😀

31. Oct 2009, 23:28

Mano mažiukas naujametė dovana ir tikrai smagu 😀 tad kai dar ir gimtad.panašiu metu su savo vaikiuku tai super 😉 aš taip manau 😛

16. Oct 2009, 16:47

netikek tokiais prietarais 😉

16. Oct 2009, 15:53

mano sunus gime per mano pusseseres gimtadieni 😀

16. Oct 2009, 12:54

Ir as girdejau, kad neva negerai per savo gimtadieni gimdyti leliuka, bet visiskai sitais prietarais netikiu😀

15. Oct 2009, 16:48

maniškė turėjo gimti per mano gimimo dieną,o gimė dviem savaitėm anksčiau. 😀 Tai tik spėjam mažylės svečius išlydėt,prasideda mamos šventė.. 😃 Šiaip faina vieną dieną...bet kartu aš seniem papročiam pritarsiu: "negalima dviejų švenčių vienu metu švęsti.." ką aš žinau kodėl...gal laime daliniesi ar dar kuo tais..nu vienu žodžiu.. 😉

06. Oct 2009, 11:58

musu maze su mociute gales kartu svest,tik 6 dienom tesiskiria 😉

05. Oct 2009, 18:38

na man mergaite gime,bet visgi pernesiota😀

05. Oct 2009, 14:34

man irgi gydytojai apskaiciavo jog turetu gimti per mano gimtadieni, bet gime tai anksciau, nes sakoma jei merhaite tai anksciau o jei berniukas tai veliau gimsta negu paskaiciuota😀

05. Oct 2009, 11:27

sveikute irutuk!mano mazyle taip pat turejo gimt per mano gimtadieni,bet taip neivyko,nes man nesidare gimda vissiskai nors ir uzeidavo skausmai.naktimis kankindavausi skausme ir taip 10dienu,po tu 10dienu jau man per prievarta dare gimda,nes nebegalejo laukt ilgiau,vaikutis ir taip jau buvo pernesiotas.jei viskas butu buve gerai ir butu atsidarius gimda,greiciausiai su vaikeliu gimtadieni svestume ta pacia dienele😀!bet musu mazyte savo gimtadieni sves 10dienu veliau nei mamyte😀

03. Oct 2009, 21:33

mano sunus gime per uosviu sidabrines vestuves, nors turejo gimti anksciau, bet matyt norejo seneliams buti dovana. per nestuma sakiau, kad ta diena atvaziuosiu sveikinti ir atvesiu geliu, bet isejo taip, kad jie mane sveikino ir geliu atnese, ir ne tik

03. Oct 2009, 18:48

as manu,kad tai nuostabu.per savo tortadieni ar siek tiek po jo gera dovana gauni.savo maziuka kleckiuka.

03. Oct 2009, 18:39

Sveikos busimos ir esamos mamytes😀Laukiu savo pirmojo leliuko, numatytas gimdymo terminas beveik sutampa su mano gimimo diena😀 Ar yra mamyciu, kurios savo atzaleliu sulauke ar tik ruosiasi sulaukti per savo tortadieni?Asmeniskai man tai butu dviguba didziuuuule svente, bet sulaukiau ir kitokiu nuomoniu...Ka jus manot?😀😀😀