Dvi Cezario pjūvio operacijos

29. Jun, 08:28

sveikos mamytes ,man labai idomu ,tos kurios turi du vaikucius ir abu vaikuciai gime cezario pjuvio operacija, man labai idomu ,kaip gyja randas po antros cp operacijos ? ,ar sunkiau yra atsigauti ,labiau skauda ,veliau leidzia stoits ? ar kaip tik viskas atvirksciai ... galbut atsiras mamyciu kurios tai pat jaunos uzturejo toki dziaugma ir turi po2 vaikucius po cp ... nes isties bijau ,kad tokia jauna ssulaukiau pirmosios ir kaip dabar bus su antruku .. :/

20. Nov 2013, 17:42 inviga

Sveika, cp turėjau prieš gerus metus. Vos tik susiuvo iškart vežė į palatą, nereikėjo jokių reanimacijų. Palatoj radau vyrą su dukryte, jos niekur neišnešė daugiau. Nejautra buvo dalinė. Nežinau kaip geriau, čia gal kaip numato medikai. Ant kojų stojau po paros, neskaudėjo, tik tempimas labai jautėsi, bet neilgai. Man neskyrė jokios pjūvio priežiūros, kiek ligoninėj. Viskas sugijo greitai ir puikiai, vos matosi.

04. Jul 2013, 20:07

per pirma pati prasiau epiduro, o per antra dare cp, nes vaikas skersai gulejo, tai jau nei kalbu nebuvo. As po epiduro nejauciau jokiu paselmiu, po cp ir kazkaip nieko nesidaro, nei galvos labiau skauda, nei ka 😀

04. Jul 2013, 18:48

jei nemaisau tu du vaikucius turi,tai per abu gimdymus emeisi epidura?beja kalbama apie epiduro salutinius poveikius ar jutai juos?bet manau,kad cia daugiau ispustas reikalas,juk kaip daro per cp tada jau nekalba,kad gali but salutinis poveikis ir pan.

03. Jul 2013, 20:13

As emiau, nes man saremiai dvi paras buvo, tai jau buvau pavargus baisiai uztai pasiprasiau, tai nors pailsejau biski pries dideli darba 😀

03. Jul 2013, 19:51

ar patartumet imti epidura?

03. Jul 2013, 19:47

Man dare su daline, kai pjove nieko nejauciau 😀 o draugei su pilna bet jai gimdymas su komplikascijom buvo, vaikas dust eme, tai ja visa atjunge, kad greiciau butu. Su pirmaja prasiau epiduro ir nieks nepriestavo ne puse zodeliu 😀

03. Jul 2013, 19:32

dabar sako,kad po cp vaika deda tevui ant krutines,bet va drauge gimde,dare jai cp ir vyro i operacijaneileido,bet sake padejo nat krutines tai nesupratau kada ten kas spejo uzdeti. Pradedu jau po truputi bijoti gimdymo kai pagalvoju oj kas laukia,kai pirma karta tai nezinai tik spelioji,o antra jau baisiau,nes jau patyrus buni ta jausma,nors aisku kiekvienas gimdymas skirtingas 😀

03. Jul 2013, 19:19

man taip siurpiai skamba,kad sakai jauciau kaip perrezia pilva 😀 nors realiai sunku kai ir kerpa arba plysti,atsimenu,kad skaudejo gan ilgai ir nuo skausmo zvakutes naudojau,bet manau su cp sudetingiau,bet siais laikais gal ner taip baisu,juk kitos net negalvodamos daug nori cp,o ne naturalaus gimdymo...kalbant apie epidura,tai kai jus gimdet ar jusu klause ar norit epidori ir pan?kai buna paskaitos viska taip graziai nupasakoja,vos ne ko nori ta ir gauni as asmeniskai kai gimdziau perkele mane is patologinio i gimdykla kur jau buvo parasyta,kad daryt epidura,bet ten dirbanti daktare vos ne pasisaipe ne gi iskart nori epiduro,nors ten buvo daktaro kito parasyta ir niekas man nedare epiduro ir net nesiule ir apie nuskausminamuosius suleido gal kazkokios nospos ir tiek,o esu girdejus,kad yra rimtesniu vaistu psichotropiniu 😀 kur palengvina saremius,lengvai apsvaigsti,nei man kas siule,nei sake,kad yra galimybe tokiu gauti...o jums ar buvo pasirinkimo laisve?ar pacios kazko reikalavot ar tiesiog ka daktarai nusprende tas ir buvo?

03. Jul 2013, 18:18

Idomu kuo vadovaujantis daro daline arba pilna nejautra?as kiek suprantu daline tai yra epiduras?Siaip sakoma,kad ne visada ji galima daryt,bet va kai jau cp tai ji daro ar cia kita kazkokia nejautra?

02. Jul 2013, 06:51 inviga

as negulejau reanimacijoj,iskart i palata nuveze,kojos atigavo gana greit😀mazoji buvo salia nuo pirmos minutes,dave maitint,kadangi keltis ta diena negalejau,tai sesutes paduodavo😀nuo skausmo vaistus leido,taip pat sake-nelauk kol isiskaudes😀sekancia diena kele,liepe po truputi vaiksciot,is pradziu skaudejo,bet kazkaip greit su tuo apsipratau,sunkiausia turbut buvo gultis ir keltis is lovos,tai turejau prie lovos galo dirza prisirisus,kad lengviau butu😀

01. Jul 2013, 18:46

aciu uz patirties pasidalijima...

01. Jul 2013, 16:56 inviga

Sveikos, man pries 6 menesius dare cp Kauno Klinikose, operavo anksti ryte, iki kitos dienos ryto neeido vaiksciot, buvo pajungtas kateteris, vaika atnesdavo kas kelias valandas, pilnai atidave tik kita diena jau 😀 buvo daryta daline nejautra, o intensyvioj terapijoj buvau tik tol kol emiau jausti kojas, paskui isveze i normalia palata 😀 visalaik leido vaistus nuo skausmo, sake neleist, kad isiskaudetu, bet trecia para jau skausmas nebuvo didelis, namo paleido 6 para po cp, po menesio jau buvo gan lengva, bet pacio rando emiau nejausti po kokiu 5 menesiu 😀

01. Jul 2013, 16:02

Sveikos 😀 as neturejus cp,bet noriu pasidometi kaip ten ir kas buna...kiek girdejau po cp kazkuri laika reik renimacijoj pabuti ir tada leliuko neduoda?beja kada daro daline,o kada pilna nejautra?kuris variantas yra geresnis?beja vaikscioti ir normalu gyvenima propoguoti liepia vos ne ta pacia diena,bet ar neskauda?kokia buna pjuvio prieziura?

30. Jun 2013, 20:50 jaunojimamyte21

ukmergeje😀

30. Jun 2013, 16:40

sveika, man taip pat daryti abu cp, tiek pirmas, tiek antras uzgijo greitai.ant koju state ir taip pat kaip ir po pirmo,niekas neleido ilgiau gulineti. Pjove ir per ta pati pjuvi,susiuvant ta pirmaji nupjauna,tai randas lieka toks pats plonytis,kaip ir pirmas 😀

30. Jun 2013, 11:35

2 kauno klinikose

30. Jun 2013, 11:34

Kriste2 aciu labai nuraminai , na man pirma dare nuo puses uzsaldyta ar kaip ten skaitosi ,noreciau ir antra taip ,tik kvailiuke ,kad ziurejau kai mane perkeldinejo ant kito stalo maciau didziulia balo kraujo ir tai mane sukrete 😀 sikart taip nedaryciau . o kur jus gimdet abu kartus? as planuoju ir sita leliu pprivaciai .

30. Jun 2013, 07:41

sveika,norss as ne jauna😀,bet turejau du cp,galiu pasakyt,kad antras pjuvis gijo taip pat sekmingai,kaip ir pirmas,pjove per ta pati randa,tai zymes dideles ir neliko,skirtumas tik tas kad pirma cp dare su pilna narkoze,antra-su daline,siaip gijimas,lygiai toks pats,nieko nebijok,viskas bus gerai😀