Dukrytė pyksta, pamačiusi mus besibučiuojančius

24. May, 07:25

noreciau uzduoti dar viena klausima.musu dukrytei 1.8m jau kuris laikas pastebiu,kad pamaciusi mus su vyru apsikabinusius ar pasibuciuojancius ima klykti,zirsti,verkti.lenda tarp musu ir prasosi,kad paimciau ant ranku.pas teti neina,tik pas mane.kaip tai suprasti?ar ji gali pavydeti?paemusi ja ant ranku aiskinu,kad ja myliu lb lb,nuo jos nosytes iki dangaus,bet taip pat myliu ir jos tetuka.ar verta slepti siltus jausmus vaiko akivaizdoje?

21. Aug 2010, 17:58

musiet labai pavydi kai ji pamato kai judu su vyru bučiuojaties;-DDD

16. Aug 2010, 19:48

keista,bet mano suneliui panasiai buvo 6men 😀 nors as isedavau dar i mokykla,bet nevisada budavo ir su tete,daznai jis likdavo su mociute.bet kai apsikabydavai atbegdavo (dar su begunu) kad ji reik apsikabinti.bet tai pavertem zaidimu,sakydavau va teciui mylu mylu darau ir atbegdavo,per kelias dienas suprato kad tycia ji erzinam 😃 o dabar mato kai apsikabine gulim vakare,jei sugalvoja uzlipt ant lovos priimam tai tiek man,tirk vyrui mylu mylu padaro varo toliau zaisti 😀 vyras iseidamas i darba pabuciuoja vaika ir mane,as kaip iseinu irgi abu pabuciuoju. tikiuosi viskas bus tvarkoj 😀

07. Jul 2010, 19:55

Nanoji irgi kai pamato kai tetis apkabina mane tai atbega ir veja teti sakydama mano mama o ne tavo mama! o tetukas nepasiduoda ir sako tavo mama bet mano zmona. tai tik pasiziuri ir tada abudu mus apsikabina 😀

07. Jul 2010, 19:49

pas mus su vyru ta pati situacija,pamato kad apsikabinam pasibuciuojam iskart pradeda verkti ir musti teti kad tik prie manes nelystu o visa nakti miega per viduri nes negali be manes miegoti,viena karta irgi mate kad pasibuciavom prancuziskai,tai dabar pastoviai lenda prie manes kad su juo pasibuciuociau prancuziskai😃

27. May 2010, 15:00

dekoju uz komentara.manau daugumai mamyciu pravartu bus paskaityt 😀

27. May 2010, 14:50

Laba diena,
Psichoanalitikai kalbant apie 4-6 metų vaikus naudoja tokius terminus kaip edipo arba elektros kompleksas. Ponas Froidas žodžių nevyniojo į vatą ir tiesiai šviesiai rašė: Edipo kompleksas- kai vaikas (berniukas) pasąmonėje trokšta savo mamos, kaip žmonos, t.y. būt jai intymus ir pasąmonėje trokšta tėvo pasišalinimo ( nebūtinai mirties, bet, kad netrukdytų ramiai augt su savo "žmona"). Mergaitėms tas kompleksas vadinas "elektros kompleksas" viskas taip pat, tik mergaitės žiūri į tėvus kaip į savo vyrus.
Visi be išimties, Froido teigimu išauga iš šio amžiaus. Aš asmeniškai tam pritariu, nes pati pamenu, kad norėjau būt tėčio žmona.
Kalbant apie 0-3 metų vaikus tai, kaip ir kažkur jau minėjau iki 3 metų amžiaus vaikui reikia vieno žmogaus emociniam prisirišimui, ir tas žmogus dažniausiai yra mama ar globėja ar tėtis (jei tėtis daugiau laiko su vaikeliu praleidžia). Tai tas vaikas save ir suvokia kaip aš ir mam. t.y. Aš ir mama- mes kaip vienas. O dabar kažkas lenda prie to mes, kuris pasirodo ir ne mes, nes bučiuoja tai mamą. Tai kaip čia reaguot? mama tai mano! Mano kaip nuosavyb4 tiesiog mano...
Ką turėčiau pasakyt: jokiais būdais negėdinkit vaiko jei jis išgyvena edipo/elektros kompleksą. Nes jo išgyvenimai stiprūs, jis įsimyli ir čia pat supranta, kad nelemta būt kartu, o dar ir jo priešininkas/ė artimiausias žmogus. Taip kad išlaukit to momento nekomentuodamos, be nusijuokimų.
Ar bučiuotis, ir rodyt meilę? Tai žinoma. Vaikas perima iš mūsų socialinius vaidmenis. Jis mokosi kaip tėvelis su mamyte bendrauja, kaip mamytė bendrauja su tėveliu, kaip jie baras, pykstas, kaip taikos bučiuojas. Viską turi vaikas matyt ir mokintis kaip gyvent poroje. Net ir taip galit gi visi apsikabint ir prisipažint meilėje. Nereikia meluot, kad nemyliu tėčio myliu tik tave. Labai myliu tėtį ir myliu tave nes tu esi iš manęs ir tėčio.
Bėja, aš asmeniškai nežinau kaip ten tie bučiniai su liežuviais... na bet jei vaikas mato, kad kaišiojat liežuvius vienas kitam tai ir gi paaiškinkit kad taip bučiuojasi susituokę žmonės, kurie turi vaikučių, ar kai nori jų turėt.

Pagarbiai

Psichologe Vika

27. May 2010, 09:01

pas mus irgi tas pats 😀 mes tai juokiames,kad bijo,kad broliuko nepadarytumem 😃 pasiemi i viduri,kartu pasimyluoti,bet nenori buti,lekia lauk 😀

26. May 2010, 07:33

noreciau isgirsti vikos komentara 😀

24. May 2010, 22:03

mano vaikas ir pavydi, jei vyras prieina ir apkabina, tai mazius stumia ir saukia ne ne, ant ranku man tada kariasi, ir lovoje jis atsigula i viduri, vyrui neleidzia net rankos padeti ant mano pagalves, tuoj rekia😀 turbut visi mazi yra pavydus. mes sakome, kad ji mylime, ir jis moka parodyti, kaip mus myli, bet uzeina pavydukai ir tiek😀

24. May 2010, 20:56

nu tai pas mus atvirksciai-ji nepavydi, bet kai pamato, kad buciuojames, tai kai baigiam, ji lenda prie manes ar prie vyro , issizioja kiek gali ir (atsiprasau) liezuvi kaisioja :O nezinau tai mum buciuotis ar ne?

24. May 2010, 20:18

tai zinoma,kad istisai nesibuciuojam,bet vyrui iseinant i darba ar grizus is jo,galu gale sugrizus po keliu dienu nesimatymo.tai dar ilgai taip pavydes..

24. May 2010, 19:53

normalu cia,maniske ir puldavao ir skiradvo mus tik vos susiglausavome tai buvo pries gerus metus,dabr tuoj bus 7 m jau nebeidomu jai 😀

24. May 2010, 19:52

deimante,kiek tavo dukrytei laiko.as per diena gal 100x pasakau kaip ja myliu ir uz ka myliu.tik idomu ar 1.8m vaikas suvokia zodi "meile".nors zinau,skaiciau kad nuo vaiko nereikia slepti apsikabinimu ir buciniu,kiek zinau vaikas turi seimoje suprasti,kad meile nera nieko gedingo.o gal as klystu?

24. May 2010, 19:25

noreciau uzduoti dar viena klausima.musu dukrytei 1.8m jau kuris laikas pastebiu,kad pamaciusi mus su vyru apsikabinusius ar pasibuciuojancius ima klykti,zirsti,verkti.lenda tarp musu ir prasosi,kad paimciau ant ranku.pas teti neina,tik pas mane.kaip tai suprasti?ar ji gali pavydeti?paemusi ja ant ranku aiskinu,kad ja myliu lb lb,nuo jos nosytes iki dangaus,bet taip pat myliu ir jos tetuka.ar verta slepti siltus jausmus vaiko akivaizdoje?