Dryžis ant pilvo

05. Aug, 10:54 Gintarep Gintarep

Sakykit prasau, mielosios Mamytes, per kiek laiko Jums isnyko.Man jau po gimdymo tuoj metai,bet dar vis su juo "draugauju"

23. Oct 2010, 21:16

oj kiek daug prisirase 😀

23. Oct 2010, 21:16

turiu rysku dryzi per visa pilva, net per ta vieta tesiasi 😃 gime - berniukas 😃

23. Oct 2010, 21:16

turiu rysku dryzi per visa pilva, net per ta vieta tesiasi 😃 gime - berniukas 😃

23. Oct 2010, 21:15

turiu rysku dryzi per visa pilva, net per ta vieta tesiasi 😃 gime - berniukas 😃

06. Oct 2010, 16:53

Kaip jau minėjau pas mane labai ryškus buvo,o gimė mergaitė,bet aš tai netikiu šitom bobučių pasakom😃

06. Oct 2010, 15:12

na pas mane buvo tas dryzys, ypac jis isryskejo pagimdzius, gime mergaite 😃

06. Oct 2010, 15:06

O as girdejau, kad sis dryzis yra berniuko zenklas 😀 Bet manau cia mitas kaip ir su pilvo forma 😃

06. Oct 2010, 15:05

Sveikos, as ir ta dryziu turejau ir gime berniukas. Jau praejo 5 menesiai o tas dryzis dar neisnyko

06. Oct 2010, 15:01

Sveikos turiu ir as rysku dryzi,vbis dar laukiuosi,bet daktare sake kad 100procentu berniukas😀manau kad cia tik mitas😀

30. Sep 2010, 15:23

manau, kad tai mitas, turiu labai rysku dryzi, gime berniukas😀

29. Sep 2010, 11:41

man irgi buvo gan ryskus dryzis-ir turiu mergaite😀 mitas ar ne nezinau😀 bet dar jis yra,bet nelabai jau ryskus

29. Sep 2010, 10:38

na man su pirmu nestumu buvo gan ryskus dryzis ir gime mergaite,o dabar dryzio visai nera😀bent kolkas😃bet as ir manau.kad tai mitas😀

28. Sep 2010, 22:31

neturejau visai striju nei vienos, neatsirado :0 o ant pilvo druze dar yra...jau 6 mene beveik, bet aisku ji jau neberyski, virs bambos nebesimato visai, zemiau bambos, dar matosi ruda juostyte

28. Sep 2010, 21:46

odel striju man 7men po gimdymo strijos pacios isblano... yra lazerine operacija bet ji keliem metam.... o beto as jau ju nematau tik perbraukus matosi

28. Sep 2010, 21:44

turejau rysku dryzi gime mergaite, bet kartu guklejo us dar ryskesniu dryziu ir turejo berniuka 😉 manau tai mitas 😉

28. Sep 2010, 20:57

Turiu dryzi,bet man gime berniukas😀

28. Sep 2010, 19:01

sveikutes mamytes noreciau paklausti tu mamyciu kurios jau pagimde ir turejote dryzius kas jums gime? nes esu girdejusi kad gimsta mergaites, ar tai tiesa

28. Sep 2010, 18:54

na pas mane jis buvo labai neryskus ir po triju men jau nebuvo nieko 😀

28. Sep 2010, 18:52

Na nežinau kodėl metai ar pusę,gal ir taip būna,pas mane jis buvo žiauriai ryškus,beveik juodas,net gyd pasakė kad per 20m praktikos pirmą kartą mato tokia stiprią pigmentaciją,bet jis man kuo puikiausiai atsiplovė,per mėnesį,aišku lb šveisdavau su kempine arba frotiniu rankšluosčiu😀

27. Jul 2010, 11:08

diduke, man tik vienas budas padejo sumazinti striju ryskuma, dariausi pati masaza(maigau visaip) ir siltu/saltu vandeniu maudausi duse.. turiu avent nuo striju losjona, bet nelabai jis ten ka ir mazina.. praejo jau trys menesiai ir tikrai ne taip ziauriai jau, o dryzis tai matosi, bet jau kazkaip ir ne toks ryskus😀

27. Jul 2010, 09:20

o man tas dryzis ir iki nestumo buvo, net nezinau kodel, aisku nestumo metu jis pasidare zymiai ryskesnis, tad neabejoju, jog ir toliau ji turesiu kaip turejus 😀

10. Jul 2010, 20:13

oho kaip ilgai reiks draugauti su tuo dryziu ant pilvo :-/

09. Jul 2010, 14:03

diduke del striju susitaikyk ilgainiui jos ne be taip ryskiai matysis bet kad praniktu nuo kokiu tai stebuklingu tepaliuku lyg ir negirdejau o del pilvo dryzio tai teks pusmeteli ar metelius palaukt kol praniks. Taip jau yra 😉

09. Jul 2010, 13:33

labukas visoms mamytems😀 as naujokele siam portale, nes nesenai sulaukem savo dziaugsmelio. norejau suzinoti jusu nuomone kaip kovoti su strijom, bent jau kad jos nebutu tokios melynos?? ☹ gal jus patarsit kokiu kremuku, ar kitokiu budu kaip jas bent kiek paslept. o mn per visa nestumo nebuvo matytis nei vienos strijos, lb dziaugiaus kad nesutrukau, bet kaip pagimdziau ir pamaciau savo pilva, galvojau nukrisiu ☹((( siaubas kazkoks..... visas nusetas strijom.. ju nesimate per nestuma nes oda lb ysitempus buvo, va tokia mn istorija apie strijas. ir dar klausimukas : per kiek mazdaug laiko dingsta tas dryzis nuo pilvo? nes mn tai jis ne kaip atrodo 😃

02. Jul 2010, 01:49

Mums 2,5 men, bet tas dryzys dar gana ryskus. Nors jis man visai netrukdo, trukdo tik papildomi kg 😃 O nuo striju tepiau toki nepigu krema, paskutiniais menesiais ypac saziningai, ir neturiu ju. Nors, aisku, sako, kad nereikia brangiu kremu, svarbu papkankamai maitinti oda, galima ir su paciu paprasciausiu aliejum. Man strijos atrode pats baisiausias dalykas, kuris lieka po gimdymo, kg tai gali nusportuot ar dietos laikytis (sunku be proto, bet imanoma 😀), o striju kiek zinau nelabai teina panaikinti..

laurora laurora 25. Jun 2010, 15:00

sveikutes. pas mane per visa nestuma dryzio nebuvo. striju yra, bet neryskios

03. Jun 2010, 13:29

na ir pilvuzelei 😃 😀 miela... as db laukiu jau paskutiniu dieneliu... tikiusoiu greiciau... nes istikruju pabodo 😃 bet daktarai sako kad be 38 svaites nepagimdysiu tikrai ☹

03. Jun 2010, 11:49

o kas del striju.tai ju pas mane isvis nera.pasiseke

03. Jun 2010, 11:49

na as ir savo idesiu😀 pas mane dryzys jau baigia pradingti.man jau po gimdymo 5,5 menesiuko

03. Jun 2010, 11:42

😃 smagu karoole,as ir dziaugiausi,akd nera striju,ju ir nebuvo iki 7,5 men,o po to po truputi po truputi,kad pradejo lysti,nu zodziu...siaip buvo taip,tureja nusipirkusi alieju nescia kai buvau nuostriju,pirkau brangiausius,kol odos gydytoja nepasake,kad nieko cia nepakeisi,na oda bus minkstesne,bet striju nepanaikinsi...tai kiek turejau tiek tepiau...o dabar nieko nenaudoju,tiesa isgirdau ,kad yra striju salinimas lazeriu,labai idomu ar cia tiesa,kas per procedura ir kiek kainuoja sis malonumas...o pilvukas pas mane buvo oijoijoij...

1 2 3