Dovanos vyrams

14. Nov, 11:48

Na mielosios ka dovanosite savo vyrams? :) suku galva ka padovanoti ir niekaip nesugalvoju... atrodo viska turi,noretusi neiprastos dovanos,bet neiseina sugalvot :S praeitais metais buvau idomiai padarius albuma su musu nuotraukomis,dar galvojau pagalve su musu nuotrauka padaryt.. bet visgi norisi kasko kito,gal turit kokiu pasiulymu? ;)

17. Feb 2016, 15:54

Visada nustebina unikalios dovanos su savo nuotraukomis. Butinai isbandykite http://www.printagram.lt/lt/

24. Sep 2015, 04:04

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

17. Sep 2015, 13:59

Labai praktiška dovana, ypač jeigu vyras žvejas, bet nebūtinai: http://www.green-rose.lt/apranga-vyrams/termo-apranga-vyrams/termo-rubai-komplektukas-vyrui-merino-vilna

16. Sep 2015, 15:38

Kaip faina, kad Jus visos tokios originalios, tokių įdomių dalykų prigalvojat. Ne tik reikia prigalvoti, bet turėti talentą arba darbščias rankas tai įgyvendinti.

Man kadangi to ir ano trūksta, aš dažnai padovanojų kokių pramogų ir pan. Kalėdoms irgi kokį kuponą <a href="http://www.geradovana.lt/kaledines-dovanos"> Gera dovana - kalėdinės dovanos</a>, gal šiais metais reik kažką kitką pagalvoti, kiek galima tuos kuponus dovanoti 😃😃😃

16. Sep 2015, 15:36 zivile g.-b.

Kaip faina, kad Jus visos tokios originalios, tokių įdomių dalykų prigalvojat. Ne tik reikia prigalvoti, bet turėti talentą arba darbščias rankas tai įgyvendinti.

Man kadangi to ir ano trūksta, aš dažnai padovanojų kokių pramogų ir pan. Kalėdoms irgi kokį kuponą [url=http://www.geradovana.lt/kaledines-dovanos] Gera dovana - kalėdinės dovanos[/url], gal šiais metais reik kažką kitką pagalvoti, kiek galima tuos kuponus dovanoti 😃😃😃

20. Nov 2009, 14:36

saunuole!!!originali mintis..😉

19. Nov 2009, 12:00

julytegeramamyte gal turi dar kokiu ideju? 😉 butu malonu isgirsti ir gal netgi kaska esi sugalvojus kaledoms? 😀

18. Nov 2009, 21:21

oho man ir patiko 😀 reiks gal 10metiniu proga kazka panasaus sugalvot 😀 super

18. Nov 2009, 14:57

malonu isgirst tokiu nebrangiu ir tikrai ypatingu sumanymu 😀 saunuole 😉

18. Nov 2009, 14:37

ner uz ka mamikes,malonu girdet,kad patiko 😀 😀 😀

18. Nov 2009, 14:20

julytegeramamyte kokia originali mintis..eina sau rimtai gera minti davei 😀 aciu labai uz saunia ideja!

18. Nov 2009, 09:38

tikrai gera mintis, tik gaila kad musu pirmosios metines praejo, o as taip galvojau ka jam padovanot, na manau bus antrosios metines ir gal pasinaudosim siom gerom idejom, aciu

18. Nov 2009, 01:07

saldainia,metinem as galiu irgi duot pasiulyma,jis lb nebrangus,bet ypatingas,pati sumasciau.as pirmom metinem buvau dovanojus tokia nupirkau raudona kartonine sirdies formos dezute,ant jos uzklijavau uzrasa kiekviena diena su tavim praleista atskleide,koks tu... o dezutej buvo 365 lapukai,su uzrasais,koks jis..na pvz brangus man.nes....,myliu uz tai,kad... ir t.t. na cia galim ir kazka kitaip sumastyt.bet mintis manau nebloga,nes vyrui tikrai patiko,liepiau kasdien sekancius metus traukt po lapeli ir jam malonu buvo kasdien paskaityt ka grazaus manau apie ji 😀

17. Nov 2009, 12:58

tai vat is vyro ypac sunku sulaukti staigmenu... jie mus lepina,taciau staigmenu is ju sulaukiame ne tiek kiek notetume 😀 o kai sulaukiame tai buna tikrai labai malonu.. 😉

17. Nov 2009, 12:23

ir dar isvyro tai isvis. nes tikrai jie nepasireiskia perdaug

16. Nov 2009, 20:36

eina sau kaip fainai 😀 tikrai dziugina tokios staigmenos... atrodo vat kad ir paprasta staigmena,vakarienes metu atnesama puokste,taciau net ir paprasti dalykai is artimo zmogaus yra tokie brangus ir mieli..

16. Nov 2009, 17:36

na mano vyruj tai netruksta minciu. nueinam pavakarieniaut ir atnesa geliu barmenas man patinka staigmenos. o ypac isvyro. va pagimdziau ir jau buvo laikas namo vaziuot tai vaziavom su limuzinu. buvo juokinga bet smagu.

16. Nov 2009, 14:39

tai zinoma geriausia dovana vienas kitam esame patys 😀 mum geriausia dovana vyrai,o vyrams mes 😀 bet juk norisis ir kaskaip kitaip nustebinti.. tik vat kartais buna sunkoka kaska originalaus sugalvoti.. 😕

16. Nov 2009, 12:41

oho kaip idomei. mes kekvienais metais pazymime kad esame kartu. bet viska masto vyras.geriausiaa dovana as. ir man patinka kai vyras mane stebina, o as jy.

15. Nov 2009, 19:25

landziodama internete pamaciau kad galima padovanoti skrydi virs kauno.. kadangi gyvename prie kauno galvoju gal tokia dovana tiktu vyrui 😀 ir idomi ir visai nebrangi.. manau jam turetu patikti 😀

15. Nov 2009, 17:39

Gerai butinai 😉 tokie darbeliai mane labai domina 😀

15. Nov 2009, 17:11

Saldainia as tokiais darbeliais uzsiemu, darau ir prekiauju. 😀 Natiuskos paklausk yra is manes uzsakius 😀 jei nori galiu atsiusti foto. Parasyk man renatacipliene@yahoo.com 😉

15. Nov 2009, 15:24

O kokia faina ir idomi dovanele,sirdele is saldainiu 😀 o kur cia tokius daro? man uztenku ir pigios dovaneles,kad tik butu miela..maniskis viska turi,kaskokiu brangiu daiktu jo nenustebinsiu ☹ o va tokios mielos dovaneles kaip pasiule renate labai saunios ir neiprastos 😉 as dar galvojau pas drauge uzsakyt kaska grazaus kad is geliu padarytu bet jos greit nuvys 😕 nebent gal is kokiu dirbtiniu.. na net nezinau ☹

15. Nov 2009, 13:31

Sveikos jei metiniu proga kazka noretumete padovanot kaip tik vienai panelei dariau (metiniu proga) sirdi is saldainiu. Liko suzaveti abu 😀 o kaledoms savyskiui pvz dovanosiu uzrasu knygute- kalendoriu, nes dirba toki darba kur uzsirasinet daug reikia

15. Nov 2009, 13:23

As irgi norejau Kaledoms padovanoti kaska silto,gal koki megstuka ar pirstines,bet vat kad jis viska turi ☹ anksciau dovanojau kvepalus,nes jam ju reikejo, o dabar ir ju turi ne viena bonkute 😕 taip sunku isrinkti kai atrodo nieko netruksta.. nors svente dar tolokai,bet kiekviena diena suku galva ka galima butu padovanoti.. iseisiu is proto nuo to galvojimo 😃 nezinau reiks gal pavaiksciot po parduotuves paziuret kas gero yra,gal saus kokia mintis i galva,nes taip sededama ir galvodama tikrai nieko doro nesugalvoju 😀

14. Nov 2009, 23:58

Šįmet padovanosiu vyrišką grandinėlę ant kaklo, nes žinau, kad nori, bei sugalvojau ar mažų smulkmenėlių dovanoti likus kokiai savaičiukei iki švenčių į dėžutes, ir užrašyti prasmingų minčių,pvz kodėl šios šventės man tokios svarbios ir pan. 😀 svarbiausia matyti ko trokšta. O gal mėgsta staigmenas, gal išskirtinių pomėgių turi, kolekcionuoja ar pan. 😀
O Valentino dienai tai jau beabejo kitas kontekstas būtų 😃 reikia atsižvelgti į šventę, Kalėdos - šilta, šeimyniška šventė.

14. Nov 2009, 23:53

Na manau reikia atsižvelgti į vyro charakterį, jo pomėgius. . .pvz šįmet per saviškio gimtadienį tiesiog padovanojau pinigų, skirtų žvejybos reikmenims buvo labai patenkintas, praeitais metais nupirkau gražius išeiginius marškinėlius. Žiūrau, kad būtų praktiška ir tuo pačiu parodau dėmesį dovanodama tai ko jam reikia, rūpinuos kitaip sakant 😀 žinoma galima prigalvoti ir išskirtinių dovanų, netgi šmaikščių, čia fantazijos reikalas, bei nuo progos priklauso 😀 Kalėdom koks šiltas megztinukas, kepurė, pirštinės ar dar koki praktiški, elementarūs, naudingi daiktai. O jai nk tokio nereikia tada kažką išskirtinio 😉

14. Nov 2009, 18:48

Nepykit Mamytes pamirsau pasakyti,kad dovana renku kaledu proga 😀 dukrytes arba sunelio ant kaledu pdovanot neiseina nes vaikelis gims tik kova 😀) adatele as irankio i virtuve dovanoti negaliu,nes pati daugiau sukuosi virtuvei,tai gautus taip kad dovana padovanociau pati sau 😃 natiuska mums greit 4 metai,bet sia proga manau nedovanosiu nieko,pritariu adatelei kad svarbiausia jog busim kartu.. pagamink skania vakariene prie zvakiu,vyno...vaikeli duokite kuriai nors is savo mamyciu pasaugot,pabukite kartu,tai bus puiki dovana abiems 😀

14. Nov 2009, 15:15

turbut kaledu😀

14. Nov 2009, 14:36

tai butu pati geriausia dovana, deimante. mano tokia dovana buvo uzpernai😀

1 2