Dokumentai prieš darželį

21. Jul, 02:34

sveikutes.Mielosios mamytes kurios jau leidziat savo mazylius i darzeli,pasidalinkite info,aciukas is anksto:)

28. Jul 2010, 15:45

dauguma ir veda zinok tuos vaikus sirguliuojancius,aisku jei jau rimtesne kokia beda,temperatura ar dar kas tai tada jau ne.vienu momentu ziema Beno grupej buvo 3vaikai is 16,visi daugiau sirgo.truputi aisku ir pacios aukletojos delto buna kaltos,buna pavasari atodrekis,tuoj tempia tuos vaikus i lauka,is lauko gryzta iki triusikiuku gumyciu slapi.

28. Jul 2010, 15:28

Na turbūt kad ir kaip mažius užsigrūdinęs bebūtų, neis apsisaugoti . . . nieko kaip nors juk daug vaikučių eina 😀

28. Jul 2010, 15:24

del ligu tai faktas,tikrai dazniau sirgs nei paprastai.bent jau mano tai pastoviai budavo sloga ir sloga,tik isgyja,pora dienu darzelyje ir vel liulis po nosim

28. Jul 2010, 15:20

? 😀

27. Jul 2010, 13:37

Šiandien ir aš susižinojau dėl darželio . . . teks visgi leisti, bet močiutė prigasdino, kad vaikas sirgs ir sirgs, nes mat ir aš ir mano mama dar kai ėjo tik sirgdavo . . .
O kaip jūsų mamos vaikučiai a dažnai sirguliuoja, kai darželin eina ir ką tada darot, kai suserga ???
Nes aš ne darban eisiu, bet praktiką atlikinėsiu, plius kursus lankysiu ir dar studijos toliau eis . . . tad reikia į darželį....

23. Jul 2010, 11:16

Na, mes buvome darzelyje ir mums pasake, kad reikia atsinesti vaiko deklaruotos vietos, is gydytojo pazyma, bei aisku vaiko gimimo liudijimo kopijos. Prasyma del priemimo i darzeli galima parasyti vietoje.
O deklaruotos vietos praso, jei ne i ta darzeli vaikas eis, negu priklausytu.

22. Jul 2010, 11:40

mes sian buvom darzeli ir kalbejau su direktore ir sake tik reik vaiko gimimo liudijimo kopijos ir is daktaru pazymos ir viskas😀

22. Jul 2010, 10:02

nezinau bet musu praso sakau o tai jai tarkim mes registruoti vienur o gyvenam kitur..sako nesvarbu tik svarbu kad is rajono ar kaip ten gerai nesupratau..

blogietee blogietee 21. Jul 2010, 18:10

Deklaracijos neturetu prasyti, nebent i ta darzeli priima tik pagal gyvenamaja vieta, o be to kaip irodyt tada kad ten gyveni pvz jei tik nuomininkas esi? gi niekas neregistruoja nuomininku savo bute

21. Jul 2010, 17:57

mes ir kai ejom uzsirasyti i darzeli,tai sake jog reiks issijimt is daktaru pazyma,del kirmelyciu,o ta pazyma galiojinti tik kelias dienas ir sake neskubet issijimt,tik pries rugseji.😀O daugiau nieko neminejo,bet ryt reiks nueit,cia salia namu.reik viska susizinoti,kol vyras dar i uzsieni neiskeliavo☹

21. Jul 2010, 17:49

mum sake kad reikia gydyt pazymos ir waiko deklaruotos wietos..

21. Jul 2010, 17:35

mes zadam rugseji po truputi jau pratint prie darzelio.O kai vaikas tarkim i darzeli eina,tai as vistiek gausiu pinigelius jai dar negrisiu i darba,gruodi suneliui sueis2 metukai.Ryt,reiks nueit i darzeli,paklausti kas ir kaip,ir ko reiks,kai grisiu butinai pasidalinsiu su jumis ka sake😀

21. Jul 2010, 17:17

sąrašiukas, tai ilgas būna, bet supratau, kad pirmai dienai ko prireks....man juokingiausia, kad per metus suvartoja grupėje 15 litrų indų ploviklio, kai žiemą grupei būna po 3-5 vaikus.

21. Jul 2010, 17:09

tiesiog nunesk tokius vaikui rubelius,kokiu galvoji jam prireiktu😉

21. Jul 2010, 17:07

oi tu tai as nevardinau😃cia jau aukletojos pavardins,ir tikrai nemazas sarasiukas bus,pradedant visom higienos prekem ir baigiant kanceliarija😉

21. Jul 2010, 17:01

bent vienus rūbus, kad atsitikus nelaimei būtų galima perengt, sauskelių, drėgnų servetėlių, vienkartinių servetėlių, šukas, selinuką, batukus su kuriais būtų grupei(geriausia basutės, nes kojos mažiau prakaituoja)jei vaikas didesnis ir reikaliukus daro ant puodo, tai dėl visa pikto pora triusikėlių

21. Jul 2010, 17:01

tapkytes kad turetu persiauti,o siaip tai bet kokiu atsarginiu rubeliu kad turetu persirengti,kelnyciu,maikuciu,siaip koki siltesni dzemperiuka,nu zodiu kad bedai istikus perrengti turetu ka😀ir tikrai nereikia kazkokiu nauju specialiai rubu pirkti,palikite darzeli tuos su kuriais ir namie vaiksto,nes ten tikrai ju niekas nepridabos kad neisipurvintu ar pan.

21. Jul 2010, 16:47

siaip tik jas paminejau,buna kad aukletojos daro kazkoki bendra albuma grupes

21. Jul 2010, 16:34

reikalinga tik pazyma is seimos gyditojo,jei mazos pajamos dar galite pristatyti ir apie pajamas israsus is darbovieciu(gal nemokamas maitinimas priklausys)dar nuotraukyciu gali reiketi.

21. Jul 2010, 14:34

sveikutes.Mielosios mamytes kurios jau leidziat savo mazylius i darzeli,pasidalinkite info,aciukas is anksto😀