Didelis metų skirtumas tarp vaikų

20. Sep, 03:50

sveikutes mamytes,metu skirtumas tarp mano mazyliu 15metu.gal dar yra tokiu mamu kaip as?ir aplamai,ka jus manote apie toki metu skirtuma tarp vaiku?

28. Nov 2009, 19:58

Tarp mano vaikuciu skirtumas-17metu.

06. Oct 2009, 11:24

as turiu vyresne sese ir broli, jie vyresni 3 ir metais atitinkamai, taciau mes buvom atskirti tad tokiu siltu jausmu nelabai turim. dar mano vaikui 9 men, jei bus antras vaikas tai kai mazajam bus 3, 4m kai jau bus didesnis.

04. Oct 2009, 13:26

tarp manes ir sesers 3 metu skirtumas. kai buvom mazos, tai visko budavo, bet dabar, labai dziaugiuosi, kad turiu sese, mes viena be kitos negalim, kadangi gyvenam skirtingose lietuvos pusese, tai telefono nepadedu

04. Oct 2009, 11:52

o as neturiu nei sesers nei brolio esu vienturte,tarp mano suneliu yra beveik 4metai skirtumas dabar atrodo nieko tokio bus matyti kaip jie velau sutars kai uzauks bet tikuos kad viskas bus gerai

01. Oct 2009, 11:12

as esu vidurinis vaikas,tarp manes ir brolio 5 metai skirtumas tai musdavomes iki pamelynavimo,buvo pavydo , visko... o su sese 10 metu tai jokiu problemu nebuvo, ji viska bezdzionavo is manes ,klausydavo labiau nei mamos... dar labai priklauso nuo vaiku, nes sese irgi su broliu nesutaria

22. Sep 2009, 14:54

Zinot pas mane taip nera bet mano draugei buvo 22 kai mama jai sese pagimde o po metu ji pasigimde savo dukryte tai ji su mama kaip seses vaiksto o sesuo su dukterece . Na jos mama tai patikekite atrodo kaip 30 ties o jai dabar jau 50

22. Sep 2009, 14:41

Kai tarp vaiku didelis amziaus skirtumas nevisada vaikams tai patinka. zinoma tevai dziaugiasi pagranduku. Mano seimoje yra amziaus skirtumas 19metu, ir tiesa pasakius nelabai idomu, kai kartos issimaiso, tada nezinai kas yra kas. Turiu pusseseriu, kuriu amzius kaip mano sunelio, tai kas su kuo bendraus?

22. Sep 2009, 13:34

as ir su savo broliuku jauneliu😀 esu labai daug metu skirtumas ir kazkaip mazai mes seniau bendraudavau ir vyrui ta kalu i galva kad musu vaikas turi tureti drauga bet ne daugiau kaip 4metu skirtumu, o db kai tapau mama ir vis suprantu savo broliuka su kuriuo bandau artimiau susibendrauti tai vis as ji parsivezu pas save i miesta jog pabutumeme kartu

21. Sep 2009, 22:54

tarp musu su sese 13 metu skirtumas.kol ji buvo mazyte buvo labai idomu ir smagu.o dabar sunku atrasti kazka bendro.as labai noreciau tureti bent panasaus amziaus seseri.o dabar jai idomiau su mano vaikiuku pazaisti😃

20. Sep 2009, 18:36

Tarp mano vaiku 9.5m skirtumas. Vaikams tai nera gerai, nieko bendro jie neturi. Vyras su broliu irgi dideliu skirtumu gime- 10 metu,. pradejo bendraut artimaiau, surasdami bendru reikalu, kai mazelis apsivede. Tai va, manau, kad nera gerai didelis skirtumas, bet cia jau nieko nepadarysi....

20. Sep 2009, 15:50

sveikutes mamytes,metu skirtumas tarp mano mazyliu 15metu.gal dar yra tokiu mamu kaip as?ir aplamai,ka jus manote apie toki metu skirtuma tarp vaiku?