depresija

21. Jan, 04:16

sveikutes mamytes,esu naujoke ,norejau paklausti ar jums buvo kuriai nors pogimdyvine depresija ,ir kaip ji pasireiskia?

jura45 jura45 26. Feb 2020, 15:50

Manau, kad mes per lengvai mėtomės depresijos terminu, depresija yra laaabai rimta liga ir ją nustato tik medikai, bet nerimas, baimė, sutrikimas, nuotaikų kaita, manau kamuoja daugumą pagimdžiusių mamų ir tai (iki tam tikro lygio) yra labai normalu, juk net ne pirmą kartą pagimdžiusioms vėl viskas keičiasi. Turi prisitaikyti visa šeima, atsigauti fiziškai ir pan. dalinuosi straipsniuku, kuris man pasirodė labaiu tinkantis tam, su kuo susiduria dauguma naujai iškeptų mamų https://www.emama.lt/po-gimdymo/4-budai-padesiantys-iveikti-pogimdymini-nuotaikos-ir-nerimo-sutrikima.html

14. Dec 2015, 11:36

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr

01. Apr 2014, 16:53 Melanija23

labas,pozymiai kaip ir rasiau,baime,silpnumas,bet siulyciau nueit pas savo gyd,ir parasys vaistuku,nes as uzdelsiau su valerijonu ir gudobele,tai dabar ir spaudima rado,ir dar visokiausiu tyrimu reiks darytis😀taip kad jei blogai jeitiesi ,ir bek,tikrai ras tinkama gydyma,nes mano savijauta buvo baisi

28. Mar 2014, 18:06

labas,buvo ir yra man,man buna silpna,svaigsta galva,i ma nerimo ir baimes priepuoliai,zodziu baisi savijauta