Dėl forumo tvarkos!

13. Nov, 09:40

Sveikos, mamytes, nerimstancios :) Zinoma, kad reikia tvarkos - kaip ir realiame, taip ir virtualiame gyvenime! As seniai apie tai galvojau, taciau nera atskiro zmogaus, kuris tai tvarkytu. As ir sutikciau, kad kuri nors laisvesne mama tvarkytu tai, bet juk mes negalime jai duoti slaptazodziu prie viso puslapio priejimo :( Tai turetu butu atskiras samdytas zmogus. O kol kas latviai delsia tai daryti. Reiketu turbut man, redaktorei, kol kas tai daryti, taciau nesupejau, nes temu juk - begale. Taciau reikes viena diena prisesti ir viska perziureti, negailint naktu :) Labai atsiprasau, kad kol kas chaosas. Latviai irgi kol kas turi tokia netobula sistema (netrukus turetu buti paieskos sistema ivesta). Tad pakentekit truputi, o greitu laiku kol kas istrinsiu pasikartojancias, kaip sakote, nieko nesakancias ir neidomias temas. Pagarbiai, MK

20. Dec 2009, 14:45

Noreciau,kad butu uzdrausta rasyti Sveciams ir tokioms asmenybems ,kaip UBAGE,raso bile ka,be kulturos,zmones apie sventas,o ji...

15. Dec 2009, 16:46

Aciu redakcijai uz sutvarkyta foruma=))

13. Dec 2009, 20:41

GAL REDAKCIJA GALITE PADARYTI, KAD NE VISI NARIAI GALETU TEMAS ATIDARYTI, AR TURETU SURINKE KAZKOKI ZINUCIU SKAICIU AR KAZKOKI KITA BUDA SUGALVOTI, NES DABAR KAS ATEINA SUKURIA TEMA ABSURDISKA, ARBA KELIAS TA PACIA TEMA IR BALAGANAS GAUNASI. NEISITIKINA KAD TOKIA PAT TEMA YRA JAU KAZKUR. NES ASMENISKAI JAU NEBESINORI NET I FORUMA UZEITI, NES NERA TIEK DAUG LAIKO SU VAIKELIU NAMUOSE SEDINT, KAD DAR IESKOTI KUR MAMOS KALBASI AKTUALIAIS KLAUSIMAIS. MANAU TADA IR TVARKOS LABIAU IGAUTU FORUMAS. NES MAMYTES KURIOS CIA BENDRAUJA IR BENDRAUJA O UZBEGANCIOS PAKLAUSIA KLAUSIMO IR DINGSTA ATIDARE TEMA. KURI NIEKAM NEIDOMI.

20. Nov 2009, 18:36

jo cia tai butu gerai.

19. Nov 2009, 17:32

man tai pastaruju metu net neleistu komentuot neprisijungus nes raso noredami komentut prisiregistruokit.nes budavo anksciau kad kartais rasai eiles didziausias ir pamatai kad nesi prisijungus.galetu but taip kad jau prie to kompo kai i eini i MK ir butum prisijungias

16. Nov 2009, 19:46

as nepykstu, galvojau, gal tu susinervinai😀

16. Nov 2009, 17:27

ir apie zindima jau enciklopedija butu galima parasyt. tai ka as ir sakau. jei sukuriau tema apie kaledas kurioje klausiau ka dovanisit leliam. tai vel iskelia kita tema ir ta pati klausia ir iki kaledu bus 10 tokiu temu. nu as kartais pamirstu prisiregint bet neizeidineju nei vienos. o regina del to slykstu as tik cia seip . kaip pavizdi .neuzpyk

16. Nov 2009, 16:09

faktas kaip blynas, redakcija turi spresti ta balagana padaryta😉

16. Nov 2009, 16:07

toks jausmas kad tycia😉 o gal ir nemate

16. Nov 2009, 15:03

na tada tai jo 😃 😃 😃 ir dar pyksta 😤

16. Nov 2009, 14:53

bett istikruju tarkim tema apie sloga. db jau ju yrra pilna. bet anksciau viena sukure temoje 0- 6 men. kita ten, prie kavos, kita dar kazkur. zodziu nezino kur tas temas reikia kurti ir taip atsiranda dar begale tokiu paciu...tiesiog nori sukurti tema tai turi isnarsyti visa mamyciu kluba kad suzinotum ar tokios ttemos tikrai nera...😕

16. Nov 2009, 13:38

kai maziau cia skaitinedavau, nesupratau apie kokia netvarka sneki zivile😉 daba suprantu😉

16. Nov 2009, 13:27

juk taip yra. visiems geras nebusi ir neitiksi

16. Nov 2009, 13:26

kaip ilgai cituojami mano zodziai😉 agne, perliukai, gal pamirskit?😉😉😉 leptelejau, tai daba gvildenti reikia😉 parasiau kad slykstu, nes tn tarpais tikrai buvo kalbama slyksciai😉 o ne del to kad kazkuriai kokiu priekaistu turiu. jokiais budais... o jei kuri mama tvarkys, visada liks nepatenkintu. aisku vienetai

16. Nov 2009, 12:44

tai va....... as tai isproteciau cia viska tvarkyt. ne s snekam va reik tvarkos. tai dienai galim sakyt.tai vat .

16. Nov 2009, 12:37

as ir ta pati manau kad ne mamos turi buti moderatores. cia as tik taip galvoju. net pvz yra ta evos tema. oj man slikstu uzdarykim ta tema. jei man nepatinka ta tema tai neskaityk nelysk ten. ir kaip db buvau atidarius tema kaledos ka pirkt vaikam dovanu. paraso 5 zmones. vel nauja tema ka nupirkt vaikam. kam to reikia . pacios sakot reik tavrkos kurios pacios ir nesilaikot

16. Nov 2009, 12:28

😉

16. Nov 2009, 12:26

zivile tu priemiai viska labai asmeniskai- as neturiu omeni kad butent TU i sia vieta netinki,tave paemiau tik kaip pavyzdi. as manau kad nei viena is musu cia netinka 😃 bet dar karta sakau gal as klystu. gal tai visgi geriau negu nieko 😃 o redakcija kategoriskai nepasake kad tikrai samdys, taigi gal pakvies tave, tada turesi irodyt kad esi tinkama siam "darbui" 😃

16. Nov 2009, 12:21

bet jusu pozicija supratau- jei turi kitokia nuomone geriau net nelysk i akis 😃 😉

16. Nov 2009, 12:18

o prie ko cia pavydas 😃? as nenoriu ir negaliu but moderatoria nes netureciau tam kantrybes irr laiko. gerai kad tu zivile jo turi, tik as sakau kad - PABREZIU man atrodo kad mamos kurios rasom cia butu netinkamos moderatores. gal yra kitaip as nezinau

16. Nov 2009, 12:16

zdz tokia is taves ir moderatore jei tau sitoks pasakymas jau atrodo kabinejimasis... tada pagal tave beveik visos temos butu blogos 😉 bet nesigilinkim 😃

16. Nov 2009, 12:15

oi, tas lietuviskas bruozas PAVYDAS😀

16. Nov 2009, 12:08

ir seip ziuriu cia visur, jei jau tavo nuomone kitokia nei daugelio tai tuoj uzsipult reikia?

16. Nov 2009, 12:07

prie ko cia priekabiai? as issakiau savo nuomone su argumentais. cia juk tema ir yra apie tai. o jei mano nuomone nesutampa su tavaja tai cia jau priekabiai 😃? tu bene vienintele nori butt moderatore tdl ir imu tave kaip pavyzdi, nelyginsiu juk seves nes as tai nenoriu...

16. Nov 2009, 11:43


zivile25 13.11.09 15:15:49
regina 😃 tai jau taip 😃

regina 13.11.09 15:10:54
o geriausia tema tai evos : pastojau..... slykstu...... panaikit ja. as tai uz tai. na ta tema.... sunku ten net kampa pagaut.....😉

na stai pavyzdys 😉 o kai kitos parase kad nereikia tokiu temu trint, tada jau pradejai zivile aiskintis kad butum nesaliska, nors pries tai pritariai reginai 😃
na mano nuomone kad tam turi buti atskiras zmogus, bet cia tik mano nuomone 😉

16. Nov 2009, 10:57

visai nesvarbu, kas tvarko, mama ar teta, bet zmogus turi buti nesaliskas, turi tik priziureti tvarka, o ne reiksti savo nuomone ir viska trinti. nemanau, kad zivile ar deimante imtu viska ir trintu, siaip jau zmones, kurie tuo uzsiima, ismano ir zino, ka ir kaip reikia ir privalu atlikti. cia tik mano nuomone😀

16. Nov 2009, 09:38

nemanau agne, kad zivilie kazka istrintu😉 administratorius turi buti objektyvus😉 manau ji tokia ir yra😉😀

15. Nov 2009, 22:59

dar as nemanau kad moderatore galetu but kazkuri is musu- mamu. nes va tada butu betvarke, trintu viska kas JAI nepatiktu. pvz tema "pastojau"- zivile jei tu butum moderatote butum sita tema istrynus o kitom mamos idomu gal ir pasikoliot ir padiskutuot ir pan 😃...
mano manymu moderatorius turetu galet tik koreguot vienodas temas. dar labai butu gerai kad tema kurioje neseniai kazkas paarase issikeltu i prieki, o niekieno nelankomos butu gale

rainiukas rainiukas 15. Nov 2009, 13:17

jei nariai rašys tvarkingai, nereiks ir tvarkytojų, nes pokalbiai - žaidimai apie nieką tikrai tvarkos nepalaiko

14. Nov 2009, 13:25

na zivile tau pritariu reikia tvarkos ,jau seniai ,o temu begale,,tvarkyk 🌷

1 2