celiulitas

22. Aug, 06:35

gal yra koks lengvas budas atsikratyti celiulito? nes tie kremai, man su jais nieko neiseina. pamirstu kiekviena diena teptis, imasazuot. priperku, priperku, o poto stovi be reikalo

yadaterumaku yadaterumaku 27. Apr 2019, 08:43

Tabletės nuo celiulito - http://tonzes.com/celult.htm

08. Apr 2014, 17:31 elenyte

Bandau ir as patirimu ieskoti kaip kovoti su celiulitu. Supratau, kad lengvo budo nera, reikia keisti pati gyvenimo buda😀
Va, mano drauge tai nuspirko timpas nuo celiulito http://www.celiulitas.eu/solidea-anticeliulitines-ilgos-timpos-silver-wave-long-5.html. Sake, kad slaunys tai tikrai suplonejo ir maziau darbo nei su kremais. Bet nesioti vis tiek reikia😀

11. Jun 2010, 13:30

pries nestuma pradejo pas mane didet celiulitas, .nestumo metu dar didejo, nes svoris augo. bet dabar kai daug svoriu numeciau, tai ir celiulitas pabego, tik ciuciut liko😀, bet nepaliginsi su ankstesniu. kad, sumazinciau, jokiu priemoniu nenaudojau, man pasiseke😀 noreciau raumenuku priaugint, o gazuotu gerimu man sunku atsisakyti

11. Jun 2010, 10:39

ten ne vietoj kableli padejau, bet suprasit manau😀

11. Jun 2010, 10:38

sveikos mamytes, na man si beda buvo po gymymo ir aisku per nestuma, sportas padeda😀 taip ir svorio numeciau ir celiulio nera😀 begioju, suoliukus, darau pritumimus, tai cia va mano efektyviausi pratimai atsikratyti ir svorio ir celiulito😀

31. May 2010, 20:58

visu pirma subalansuokite mityba atsisakykit visokiu
gazuotu gerimu..rukymo..
nestresuoti..sportuoti
duse masazuoti tas vietas siurkscia kempine..

arba belieka kompleksinis celiulito gydymas..visiskai jo isgydyti neimanoma , bet suderinus mityba .fizini aktyvuma jo ryskuma galima siek tiek sumazinti😀

02. Oct 2009, 10:41

kokios ten tos ampules?o man wiena drauge sake, kad tas celiulles nk gero ☹

01. Oct 2009, 15:37

natiuska as turiu celiulles labai geras man vyras gimimo proga padovanojo bet db kai nera laiko tai taip ir buna padetas bet tikrai geras ir dingo apelsino zievele ir labai svelni oda galiu db drasiai pries vyra vaikscioti su trupais sortukais😀

01. Oct 2009, 15:37

ir dar labai geros is orifleimo tos ampoles usisakiau jas ir variau su tuo celiulles sakes kojytes ledines😃

01. Oct 2009, 15:36

natiuska as turiu celiulles labai geras man vyras gimimo proga padovanojo bet db kai nera laiko tai taip ir buna padetas bet tikrai geras ir dingo apelsino zievele ir labai svelni oda galiu db drasiai pries vyra vaikscioti su trupais sortukais😀

29. Sep 2009, 09:24

noreciau wakuma isbnandyti, gal kas bandet?zinot ar padeda?

29. Sep 2009, 09:24

ir man sis klausimas aktualus 😀

rainiukas rainiukas 06. Sep 2009, 13:46

Avon firmos kazkada patiko, bet dabar tokiu negamina, dar turiu Geomar firmos, kuris labai degina(bet pamirstu kasdiena tept). Padėjo spec. pratimai su treniruokliais, povandenines sroveles baseine, bet dabar neturiu laiko sioms proceduroms. Todel labai butu gerai, jei kas parasytu buda, po kurio isnyktu be dideliu pastangu.

06. Sep 2009, 13:33

Manau lengvo budo atsikratyti tikrai nera 😀

04. Sep 2009, 13:47

as ir orifleimo turiu ,man geras . jau naudoju antra pakeli

30. Aug 2009, 21:03

aciukas, butinai pabandysim

30. Aug 2009, 18:17

Man ir mano mamai be galo pagelbėjo iš faberlic firmos kremai tokie.
http://mail-lt.lt.faberlic.com/flash_lt/35.html
Išties labai veiksmingi, ir gana greitai matosi rezultatas 😉 O jausmas susitepus kermus išties keistas, nes iš pradžiu šaldo kojas, po to jas ima deginti ir išmeta raudonom dėmėm, vadinasi veikia 😀
Išties labai puikus produktas siūlau visoms kurios nori rezultatu 😉 😀

23. Aug 2009, 22:18

Man labai nuo celiulito padejo avon firmos kremas,labai geras,bandziau ir vakumini masaza,bet su juo masazuoti tokia nesamone,kad nemaciau dar tokiu.

22. Aug 2009, 20:22

as tai naudojau kavos tirscius,masazuodavau i slaunis po duso ir dar toki lorealio zales buteliukas su andgaliu masazui.Man padejo 😀

22. Aug 2009, 18:35

gal yra koks lengvas budas atsikratyti celiulito? nes tie kremai, man su jais nieko neiseina. pamirstu kiekviena diena teptis, imasazuot. priperku, priperku, o poto stovi be reikalo