BODY FLEX pratimukai..

26. Mar, 06:52

Ieskojau internete ivairiu pratimuku ir uztikau siuos. Paskaitinejau atsiliepimus,visi buvo labai geri,bet radau keleta atsilepimu, kad sie pratimukai nelabai gerai sveikatai.. todel noreciau mamyciu pasiteirauti,gal kurios esate isbandziusios..?

09. Apr 2010, 18:18

Ok 😛 jie labai padeda mest svori... bet internete dar niekur šitokių neradau, pabandysiu dar paieškoti, o jei nerasiu, tai nufilmuosiu pati ir atsiūsiu jums 😉 O šiaip kitokių panašiu daug yra youtube.com 😀 Šaunuolė! 😉

08. Apr 2010, 14:12

Na merginos ar dar kas darot body flex pratimukus? Butu idomu suzinoti kaip sekasi? 😀 Man jau pavyko 2 kg atsikratyti,tikiuosi nesugrys 😃

08. Apr 2010, 14:10

Dovile kreipkis TU 😀 idomu kas cia per kvepavimai?niekad apie tokius negirdejau,gal galetum placiau papasakoti? o gal kur internete galima pasiskaityti? Reiks paieskoti 😀

07. Apr 2010, 21:29

Jūs taip pat 😉 Aš irgi namuose darau kartais, bet dažnai ir apsileidžiu 😛 o jūs tibeto kvėpavimus kokius darot? Šitie labai padeda svori mest ir šiaip gerai 😀

07. Apr 2010, 18:12

na saunuole Doovvile 👍 😀 as tai meginu namuose tuos pratimukus daryti..Kolkas sekesi puikiai,bet va po velyku kelias dieneles apleidau manksta.. na bet stengiuosi pasitaisyti 😀) gal jai butu galimybe eiti i sporto kluba, butu kurkas smagiau.. 😀

06. Apr 2010, 19:16

Aš einu ne tam, kad sulieknėčiau, o tam kad noriu 😃 Nežinau kodėl, bet mane labai traukia šitokie dalykai... 😀 o jūs dovile2010 lankote body flexa? 😉

05. Apr 2010, 13:39

paniurele, bet koks saunus jausmas,kai pajunti,kad visdelto kazkur yra tu raumenuku 😃 man taspats 😉 vilijaj suprantu man irgi sunku prisiversti,bet stengiuosi is paskutiniuju,kazi kiek ilgai man taip seksis 😀 dovvile suprantama, kad nereikia,jai tu lieknute,tai kam tau. 😀 noretusi ir man buti lieknai,be jokiu pastangu 😀)).

02. Apr 2010, 20:07

Sveikutės 😉 Aš lankau joga ir pilatesa, taip pat lankiau ir body flex'a bet neilgai,nes man negalima, per jauna ir per liekna 😃 O šiaip ir mano mama ir mano tetos ėjo, tai veikia 100% ir niekas ten nekenkia sveikatai 😉

02. Apr 2010, 14:23

sveikos, as paprastus atsilenkimus padarau, kad pilvas sumazetu ir viskas, daugiau nieko neprisiverciu padaryt

02. Apr 2010, 08:55

as dariau gulint ant nugaros, koju pakelimus, ir tikrai pajutau kad raumenys kazkur giliai pas mane yra😃`

02. Apr 2010, 00:33

paniurele,pamegink padaryti su video tuos pratimukus,tikrai daug smagiau ,negu seip vienai sportuoti 😉 as irgi valios neturiu tiems begiojimams,atsilenkimams,kiek bandziau,viskas labai greit ikiredavo..o va sie pratimukai man kazkaip patinka..po ju kita diena taip pat,kaip ir po bet kokios kitos mankstos jauciasi lengvas raumenuku skausmas,bet juos as kolkas darau su dziaugsmu 😀)) pamegink,galbut ir tau patiks 😉

02. Apr 2010, 00:26

vilijaj o tu ta pilvo presa irgi body flexo pagalba darai? ar tai atsilenkimai kokie nors apsilimui?😃

02. Apr 2010, 00:23

na taip merginos,,dar vis mankstinuosi..tik va buna kad nevisada ryte iseina padaryti..tada siektiek veliau darau kaip ir minejai vilijaj 3val. pries tai nevalgau.. 😀 paniurele na as darau visa mankstele kur yra youtubei,kolkas dar tik viena parsisiunciau,o ju ten yra nuo 3 pamokos iki 7 jai neklstu o gal net ir daugiau..1 pamoka sudaro 6 video klipukai,vienas klipukas apie 9 minutes,na tai visus ir darau kol padarau 😃 man labai patiko sie pratimukai,po ju super jauciuosi, zvali kupi jegu..labai geras pasirinkimas pradedant dienele,tikiuosi kad ir svoris apmazes 😀 dar vis nelipu ant svarstykliu,kazkaip nesijauciu tam pasiruosus 😃

01. Apr 2010, 09:18


dovile2010 -kiek laiko mazdaug tuos pratimus atliekineji? valanda? puse?😃

01. Apr 2010, 09:15

man pilva reiktu apmazint, bet kaip prisiverst?😀

01. Apr 2010, 09:01

kaip dovile sekasi? dar darbuojiesi?
as tai niekaip neprisiverciu, nugriunu pilvo presa padarau ir baigiasi mano sportas 😀

29. Mar 2010, 16:56

aciu vilijaj, kolkas labai dziaugiuosi pagerejusia nuotaika ir didesne energija.. o kai sulauksiu rezultatu butinai parasysiu..na labai tikiuosi ,kad sulauksiu 😀

28. Mar 2010, 19:12

sekmes dovile, butinai parasyk kaip sekasi

27. Mar 2010, 23:15

na taip,tas tiesa..bet dabar bandysiu save priversti reguliariai mankstintis,nes labai jau noriu tu rezultatu sulaukti 😃

27. Mar 2010, 20:27

ner uz ka, svarbu naudinga butu 😀 vienai tik sunkiau prisiverst daryti, o kai nueini i uzsiemimus tai jau nori nenori darai 😀

27. Mar 2010, 20:16

dekui uz nuorodele,paskaicius tiek daug geru atsiliepimu, atsiranda dar didesnis stimulas mankstintis 😀 as irgi noreciau eiti i sporto kluba,ten manau butu daug smagiau, negu namuose vienai sportuoti,o ir treneriu patarimai praverstu.Bet siuo metu neturiu tokios galimybes,neturiu kam dukrytes palikti..

27. Mar 2010, 19:52

as lankiau uzsiemimus pas Tatjana Čiunichina http://www.bodyflex.lt/index.php?straipsnis=9

27. Mar 2010, 15:53

vilijaj va as to labiausiai ir bijojau, kad viska atlikciau teisingai,nes kiek skaiciau,jai netaisiklingai kvepuosi is tos manksteles tada jau jokios naudos.. tai darau isijungusi video,tada viskas kurkas aiskiau 😀 beje,o tu pati kur pratimuku ieskojai? o gal pati juos susikuriai?

27. Mar 2010, 15:49

agonija ju ten tikrai daug,bet juk tau nebutina visus juos daryti..minejai kad nori pilvuka sumazinti,tai pasirink kelis sau labiausiai tinkancius.. 😉 man dar tik pirma dienele,o as cia taip raginu visas,baisu kad pati nesuklupciau.

27. Mar 2010, 15:38

aha man irgi taip budavo, jegos uzplusdavo, cia labai gerai 😀 vadinasi teisingai viska darei ir i krauja pateko pakankamai daug deguonies 😀

27. Mar 2010, 15:28

irinute zemiau yra mano idetu keletas nuorodeliu, youtubei video pratimukai, o kita nuorodele seip pasiskaityti ir susipazinti galima 😉

27. Mar 2010, 14:23

o kur tu pratimuku ieskot ☹

27. Mar 2010, 13:29

va ir as uzmeciau aki, kad ten ju begale, jauciu niekaip saves nepriversiu ☹

27. Mar 2010, 13:01

vilija saunu kad uzvedziau 😉 prisijunk, bus smagiau 😀 gal dar atsiras mamyciu susidomejusiu sia mankstele.. SUN o tau kaip,galbut irgi prisidesi prie musu?

27. Mar 2010, 12:58

oho, rezultatai tikrai super 😀 11cm tai tikrai labai daug.. na va as siandien jau po mankstos, sekesi ganetinai gerai kaip pirma karta😀 kazkaip dabar jauciu sioki toki jegu antpludi.. na taip idomiai 😃 tik va problema neturiu siuo metu su kuo isimatuoti.. na reiks kanors sugalvot..

1 2