Besilaukianti 35-mete -rizikos faktorius

11. Jan, 09:27

Sveikos, nestukes ir mamytes. Esu tokioj situacijoj, man 35 ir laukiuosi antro, eina trecias menuo. Nestumas buvo neplanuotas, bet laukiamas :) O dabar esu apimta didziuliu abejoniu- del apsigimimu rizikos gimdyti tokiame amziuje, sakykim,Dauno sindromo rizika didesne 10 kartu,nei 25metu gimdanciai! Ir labai gasdina,genetiniu tyrimu/is vaisiaus vandenu/ gali buti apsigimimo priezastis! Taip suabejojau,kad mastau apie aborta.. Laukiu bet kokiu komentaru. Aciu

27. Jan 2014, 15:12

Beje ir pas mane vadinamas rezus faktorius,turiu kalnas letiniu ligu bet jas taip sakant isigijau ne nuo gimimo o jau kai buvau virs 20m,turiu tris vaikus ir kolkas jokio poveikio del esamos mano kraujo grupes ir maniskiu ligu nepaveldejo.Auksciau galva ir varyk blogas mintis ŠALIN

27. Jan 2014, 15:08

Sutinku,nereikia prisigalvoti visokiu baisybiu as trecia vaikeli pasigimdziau 36m ir visiskai nieko,viskas gerai,tie apsigimimai ne duok dieve gali buti ir pvz gimdant 20m,kaip ir visur yra ivairi rizika,nereikia save taip nuteikti pesimistiskai ir sielotis.Viskas bus gerai pamatysi.Sekmes😉

27. Jan 2014, 14:09

Tik neprisigalvokit nesamonių , pati antra vaikuti gimdžiau 41metų , aiškų tyrimus dėl šventos ramybės dariaus ir kraujo , ir vaisiaus vandenų , nors gyd. ir atkalbinėjo .
Tad ir jums jei neramu siulau juos pasidaryt , ir ramiai laukt mažiuko .

12. Jan 2014, 18:16 Zylutee

Aciu uz nuomones, ir patarimus.
Tiesiog esme tokia- jeigu tas mazylis negimtu- faktiskai niekas nepasikeicia, gyvenimas eina toliau,o jeigu gimsta nesveikas- sugriuna ne tik musu seimos gyvenimas, planai, bet ir nebejaunu seneliu sveikata. Tuo labiau, to vaikelio gyvenimas bus tik kancia.
Ir lauktis su tokiomis abejonemis del sveikatos, nezinau,ar tai mano jegoms,stebeti auganti pilveli,ir galvoti,o kas,jeigu..
Tuo labiau, kad rizikos faltoriu yra daugiau- rezus konfliktas, esamos letines ligos.
Bet kuriuo atveju, aciu visoms, ir tikiuosi, pasirinksiu teisinga kelia.

12. Jan 2014, 10:26

Man buvo 26, kai laukiausi pirmosios, ir pagal kraujo tyrimus pasake, kad yra gan nemaza rizika edvardso sindromui, kuris dar net baisesnis uz dauno sindroma, liepe ateit po keliu savaiciu, butu eme vaisiaus vandenis ir tada ziureje dar karta, ir tuomet spjoviau i visus tyrimus, mylejau jau ta vaika pilve be proto ir man buvo tas pats. O gime sveika normali mergaite 😀

12. Jan 2014, 07:15

mano antra netyciuke gime,kai man buvo 43m😀abejoniu buvo,baimiu irgi,tyrimu darytis nesiule,bet ir pati nenorejau,niekas simtu procentu nepasakys,o del tun keliu likusiu nenorejau sukti galvos😀dukryte gime sveika,be proto judri,protinga,labai ja dziaugiames😀mums jau greit 4 metukai😀taip kad meskit visas abejones i sali ir sekmes 😀

11. Jan 2014, 23:26

Pritariu Zylutee. Visos mes turime baimiu, jas dar labiau stiprina informacijos perteklius, bet realybe tokia, kad mano dvi drauges kurioms vienai 35 kitai 36 pries du menesius pagimde sveikucius grazucius berniukus. Joms nei tokiu minciu nebuvo kile...aisku pasidaryk visus tyrimus kaip ir priklauso jei gimdai virs 30, taciau...manau baigsis tuo, jog turesi nuostabu sveika vaikeli.