besilaukiančiom mamytės kurias ne tik pykina bet ir vemia ištisai

11. Feb, 11:34

Sveikos esamos ir būsimos mamytės. Klausimas ar yra tokiu kurios vemia visa diena ištisai? kaip gelbejates? esu 13a savaitę nėščia. ir vemiu jau 5 savaites 10-20 kartų į dieną. nukrito 4kg.net vandenį atsigerus išvemiu. Dazniausiai apsiramina vėmimas iki vidurnakčio ir kol neisivemiu iki tulžies. :( kadangi gyvenu UK ir jei kam yra tekę susidurt jie man patikrina slapima ir sako kad dehidratacijos dar nera ir viskas. O jei yra kas su tuo susidure tikriausiai numanot kaip baisiai as jauciuos .

jura45 jura45 07. Feb 2020, 15:21

https://www.emama.lt/apie-savijauta-nestumo-metu/pykinimas-nestumo-metu-kaip-galite-sau-padeti.html čia yra neblogų patarimų, man per abu nėštumus pykino pirmus 3 mėnesius, tai aš visada su avimi turėdavau vandens ir imbierinių sausainių 😀

12. Feb 2015, 09:52

Sveika, man taip buvo, pirmas ir antras menesiai buvo tiesiog ziauriai sunkus, taip pat kiekviena diena vemdavau istisai 24val per para, nukrito labai daug svorio, del pykinimo negalejau apie maista net galvot, isgerus kazko taip pat viska isvemdavau, taip buvo iki trecio menesio vidurio kazkur, dabar jau vemimo nera, nebent karta i puse menesio, taciau pykinimas liko, ne visada stiprus, kartais silpnas, bet vis dar yra. Ir tau turetu greitai praeiti viskas 😀