Be savo žaisliuko niekur!

03. Mar, 11:02

Sveikos Mamytes:) stai mane ir vel aplanke nerimas del mano mazosios Kamiles, is tikro lyg ir debele lyg ir ne, kazkada kai mes buvom vos 3 menesiuku gavo per kaledas dovanu maza zuikuti ( jis buvo vos ne su ja lygus. pamenu kaip sendien) abu mazuciai:) tei va mums jo kaip ir nereikejo, metesi jis visur, dazniausiai lovytej guledavo, ypatingai mums jo kaip ir nereikejo, dabar mums jau 2,4men ir jau geras menesiukas kai jo nepaleidziam niekur, namie jis dazniausiai buna su ja, apsimirsta kai uzsizaidzia su kitais zaisliukais, prisiminusi vel ji susiranda jis jos - zuikutis, kaip ji sako, ir keliaujam su juo visur, tai as galvoju ar gerai kad ji turi tokia nepriklausomybe jam, ar ji ji pames kada, o kada? ar tai gerai? Aciu mamytes uz patarimus, tikiu kad su situo susidure ne viena:)

06. Mar 2011, 23:59

sveikos, mamos,

Pirmiausiai tai visiskai nera beda, o galbut net atvirksciai. Visi mes esam prisirise prie kazkokio, daigto, veiksmo ar ritualo, tam kad jaustumemes saugiai ar nusiramintume. vienos susinervinusios puola tvarkytis, kitos puola prie saldytuvo. yra ir kitu priklausomybiu: alkoholis ir tabakas. kartais mes nurimstam kai kazkas pries miega paglosto galva, padainuoja lopsine ar paseka pasaka. o kartais uztenka apsikabinti zuiki, meskiuka ar merliuka. jis istikimas, jis visada salia jis tikrai mano. tam kad isgirst pasaka ar lopsine reikia kito zmogaus, o merliukas ar zaisliukas jau savaime yra visada salia be jokiu pastangu.
jei vaikui sekasi nurimti ir jis turi daigta, prie kurio yra prisirises- labai gerai. ateis laikas ir po truputi zaisliukas taps nereikalingas, taciau kada taip atsitiks nuspres tik vaikas.

pagarbiai

05. Mar 2011, 11:31

as pati augdama iki desim metu turejau pliusine kiaulyte su kure nesiskirdavau,visada rupinausi,migdydavau pietu ir t.t. atejo laikas ir isaugau nes atsirado kitos veiklos,maniske dukra dabar irgi katik gavo dovanu triusiuka tai irgi kartu visur 😀 man grazu kai matau is jos tiek daug tryskancios meiles bei rupestelio zeisliukui,matau kad mokinasi suprasti kas yra rupinimasis kitu 😀

05. Mar 2011, 09:58

Viskas cia normalu 😀 Mano gimineje vienas berniukas nesiskirdavo su zaisliuku "panda".Pas ji ju buvo gal astuonios,bet viena visur vezdavosi. Dabar jis jau didelis ir simpatizuoja siems zverialiams 😀

04. Mar 2011, 15:28

Aciu labai mamytes uz patarimus😀 demesio jai tikrai netruksta, as irgi manau kad nieko cia tokio ateis laikas ir nebereikes o tegul dabar myluoja😀

04. Mar 2011, 12:36

as manau,kai ateis laikas tada ir nebenores tu mylimu daiktu...as kazkaip del to nepergyvenu.tegul myluojasi😀

04. Mar 2011, 12:27

mes turim visur kartu nestis merliuka ir meskuti, ir nebandyk situ daiktu pamirsti, o bus triuksmo 😃 zinoma, galetu nors merliuko atsisakyti, bet jam reikia, pasiima, uosto, meskuti myluoja, sako man meskutis dainuoja, sa, mama, tu nedainuok😀 kai stebiu savo vaiko elgesi, man atrodo, kad sie daiktai jam suteikia saugumo, nuramina, tik su jais jis jaucia pilna "komplekta". buvo jau primirses, dabar vel reikia, lauksiu, kada pats uzmirs

04. Mar 2011, 12:12

pas mus tas pats su merliuku.tai be jo niekur...ir kiek is patirties zinau ir kursu,tai tik i gera.vaikas jauciasi saugesnis ir tt.tad mes visur ji vezames,niekur napaliekam.net dasipirkau ju daugiau,kad isplauti galeciau viena,o kita iduodu...ir karteli pameteme,tai gerai jok turejau dasipirkusi.nes tokiu merliuku mazai,mat jie su sirdutemis.o Gabija iskart atskiria kur kas😉

04. Mar 2011, 10:30

👍 😀

04. Mar 2011, 08:28

Pas mus panasi beda su ranksluosciu. Kai tik mazoji gime, gavom dovanu tarybini ranksluosti. Tai mes su juo visada miegam, visur turim imtis, nes kitaip nenori miegoti ar vaziuoti 😀 Kai skalbiasi skalbimo masinoj, tai ne per zingsni neatsitraukia ir saukia, kad "pupa" prausiasi ir duok greiciau .

03. Mar 2011, 23:45

sveika,kaip tik skaiciau,kad jei vaikas sitaip pamilsta zaisliuka,tai ir gerai,tegu turi,tegu miega,tegu myluoja,tegu dziaugiasi savo draugu 😉 ten trumpai buvo parasyta,bet as tai nedrausciau ,tik gal pagalvociau,gal vaikui mazai demesio,bet jei ne-tai viskas ok 😉

03. Mar 2011, 23:02

Sveikos Mamytes😀 stai mane ir vel aplanke nerimas del mano mazosios Kamiles, is tikro lyg ir debele lyg ir ne, kazkada kai mes buvom vos 3 menesiuku gavo per kaledas dovanu maza zuikuti ( jis buvo vos ne su ja lygus. pamenu kaip sendien) abu mazuciai😀 tei va mums jo kaip ir nereikejo, metesi jis visur, dazniausiai lovytej guledavo, ypatingai mums jo kaip ir nereikejo, dabar mums jau 2,4men ir jau geras menesiukas kai jo nepaleidziam niekur, namie jis dazniausiai buna su ja, apsimirsta kai uzsizaidzia su kitais zaisliukais, prisiminusi vel ji susiranda jis jos - zuikutis, kaip ji sako, ir keliaujam su juo visur, tai as galvoju ar gerai kad ji turi tokia nepriklausomybe jam, ar ji ji pames kada, o kada? ar tai gerai? Aciu mamytes uz patarimus, tikiu kad su situo susidure ne viena😀