baigiu isprotet

20. Jan, 09:58

<body><p><p><p><p><body><p>labas. mano istorija tokia, su vaiko tevu negyveny jau 2metus, metus esu oficialiai issiskyrusi. nuo pat santykiu pabaigos iki siolei esu tampoma po vaiku teisias, esu sabtazuojama, izeidinejama,''kurvinama'', kaskart sugalvoja vis nauja istorija kad kazka kazkur kazkada padariay ir sumasto kurnors pareiskima parasyt, tik alimentus primeny iskart mane zemyna uzgaulioja, yra buves prasukes namu duru spynas ejau i policija taciau negalejay irodyti kad jis,vaiku teisem mane apsmeize jog as girta visad,kad mano namai landyne, vaiku teises buvo atvtkusios taciau nk tokio nerado, kaskart gaunu visokiu naujoviu apie save, as jau nebegaliu, man nervai nebelaiko, uzmust ji noris, his turi drauge, taciau iki siolei mane moraliskai veikia, kur man galima kreiptis kad ji nuranintu,kiek dar tai tesis..

JustytesMama JustytesMama 28. Mar 2023, 01:55

Pirmiausia jums pačiai reikia labai daug stiprybės, tad nebijokite kreiptis pagalbos į psichologą. Drąsiai galiu rekomenduoti https://lotusmedica.lt/komanda/psichologai/ komandą. O tokiems veikėjams apraminti padeda nebent kokio pareiškimo parašymas į jų pusę. Alimentų nepriminkite. Pavėluos, einate pas antstolį ir viskas. Tai vaikučiui skirti pinigai ir jis turi pareigą mokėti, o ne jūs žemintis ir maldauti.