Autokedute vaikui

25. Apr, 12:15

Sveikos mamytes. Esu neseniai iskepta mama . Mano vaikeliui beveik 2menesiai. Ir man dabar labai aktualus klausymas apie autokedute kuri dedasi ant vezimelio.ar tai nekenkia vaiko stuburiukui ir ar galima su juo vaika vezti i lauka ir kiek mazdaug laiko patartina jam joje sedeti.. nes lopsyje tai zinau kad jis gali guleti kiek nori ir jo stuburiukui nera pavojaus.. padekite!!nl

14. Dec 2015, 11:56

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

Lukunia9 Lukunia9 25. Apr 2014, 21:11

jos yra saugios auto ,o ne seip veziot.. jos apsaugo auto ivykio metu.. o seip tj 2 men vaiko negalima tu paciu 2 val veziot. po biski pratint reikia.seip toks mazas tj ji sodint jei kur tik nuvest reikia

25. Apr 2014, 21:08

Taip,ne ilgiau kaip 2val.tos kedutes jai butu nesaugios tai nepraeitu saugumo patikrinimu.jos negaminamos bet kaip,o pagal visus sertifikatus

25. Apr 2014, 17:23

Sveika, kai pirkau vezimeli prduotuveje sake kad galima vezti neilgiau kaip 2 valandas.