Atpylinėja gausiai

25. Jun, 09:10

Mamytes gelbekit....Mano leliukui 4men,jis labai gausiai atpylineja ir nustojo valgyti,ka suvalgo iki kito valgymo viska atpila,mums nukrito svoris...Gal galetumet man patarti,pasiulyti kokiu vaistuku virskinimui gerinti? Daktarai tik misinuka liepe keisti o as jau penkta rusi jam duodu ir vistiek viskas taip pat. Gelbekit...

27. Jul 2011, 11:27

mes taipat vargom su misinukais ir skranduku mums daktare buvo israsius kreono.tikrai padeda bet pirmiau nueikit pas savo daktare

27. Jun 2011, 17:55

Ryt vaziuoju pas daktaru bet manau kad ta pati isgirsiu,bet nors tiek gerai kad maius siandien jau normaliau valgyti pradejo

27. Jun 2011, 17:38

nu nepradek gyditi.as manau pirmiausiai reikia pas gyditojus pasirodyti...as vesciau ji iskart,nelaukciau...bet kiekviena daro savaip...

27. Jun 2011, 16:56

As kaip mama galvoju kad jam skrandukas nevirskina,bet niekur nerandu kokiu vaistuku kad leliukam butu virskinui gerinti gal kas zino kokiu?

27. Jun 2011, 16:26

manau kreipkis vel pas gyditoju...jei pas tuos kur buvai mazai apziurejo,kreipkis kitur...jei vaikas nenori valgyti ir atpilineja,bei krenta svoris-nera gerai...

25. Jun 2011, 22:40

Bet ka daryti kad mano mazylis atsisako valgyti,tik pradedu duoti misinuka arba kosyte jis verke ir jei ka suvalgo per prievarta tada atpila

25. Jun 2011, 21:47

pabandyk duotiAPTAMILnuo atpilinejimo,po maitinimo laikyk kad atsirugtu,tas misinukas turetu padeti

25. Jun 2011, 21:10

Mamytes gelbekit....Mano leliukui 4men,jis labai gausiai atpylineja ir nustojo valgyti,ka suvalgo iki kito valgymo viska atpila,mums nukrito svoris...Gal galetumet man patarti,pasiulyti kokiu vaistuku virskinimui gerinti? Daktarai tik misinuka liepe keisti o as jau penkta rusi jam duodu ir vistiek viskas taip pat. Gelbekit...