Atlėpusios ausytės

25. Oct, 02:02

Viena mama uzsimine kad yra lipdukai atlepusiom ausytem. gal kuri naudojote? mano dukrytei nui rubelio atlepo labai viena ausyte. jei jus turite tokiu problemeliu. kaip kovojate?

12. Dec 2011, 23:25

is tikruju manau cia daugiau tevu idiegtas kompeksas vaikams kad atlepe ausys negrazu,jei imanoma zinoma taisykit jei manot kad to reikia.o musu giminej moterys paveldi tiek mano mociute tiek mama ir as su atlepusiom ausim ir mano mazoji taippat.ir man tai kazkodel nekliuna .jei vaikas uzauges nores gales koreguot.bet cia tik jam jau sprest.

05. Nov 2010, 10:14

pas mus irgi lyg nori atlepti bet vis bandau kariauti,ir su lidukais priklijavau,bet gaila vaiko pasidare ir nuemiau,,,o seip jau jau yra is prigimties atlepus buti tai nieko nepadarysi,bus kaip bus ..

26. Oct 2010, 08:27

ne jau niekas is mamyciu nesusidure?

25. Oct 2010, 15:03

dekui 😉

25. Oct 2010, 14:51

aiskutis.matai netaip supratau.maniau jau dare operacija.ir man net keistai nuskambejo...na jei yra kas sako jok padeda,tai tada manau ir toliau jas klyjuok😀gal atsiras mamyciu,kurios tikrai turi yrodymu jok padejo kazkoks tai budas😀 siaip pati nesu apie tai girdejusi...sekmes😀

25. Oct 2010, 14:49

kur sunta dejo ta ausyte graziai atrodo 😀 bet kita labai atlepo nes ant vieno sono tik guledavo ant kito negalejo nes pjuyvis buvo ir skaudedavo mazulei

25. Oct 2010, 14:48

ne mum dejo sunta ir uz ausytes tai viena visai nieko bet kita.... o ir is keliu mamyciu girdejau kad juostos labai padeda., jei nepaveldeta. 😀 nes vaiko kremzle auga iki 5metu (formuojasi) tad iki 6metu nedaro jokiu operaciju nes galima atstatyti. tikrai nedarysiu operacijos jei vaikas to neprasys 😀 bet jei yra kitokiu galimybiu noriu isbandyti

25. Oct 2010, 14:47

tai reiskiasi ta kita ausyte daktarai sugadino.gal ymanoma dar ja pakoreguoti,ka sako gyd?

25. Oct 2010, 14:46

manau pasitark su gyditojais.o jei,kaip sakai priklijuoji ir vel paskui atlepsta,reiskiasi,tokios jau jos yra...

25. Oct 2010, 14:45

tai jus ja jau operavot,turiu omenyje ausytes?ne nesakau jok visad paveldima,tiesiog daviau pavyzdi...o tos mano drauges vaiko ausys llll atlepusios.bet ji sako nu ka,tevo tokios ir vaiko tokios...

25. Oct 2010, 14:38

mano seimoj ir giminej nera atlepusiu ausu ūr vyro nera.. dukryte gime su neatlepusiom ausytem, tik ji dabar tepradeda sedinet ir visada guledavo ir nuo rubeliu alepo. nesiojam kepuryte, juosteles, kai nuimo kelias minutes buna graziai prigludusios ausytes, po operacijos vierna ausyte atsistojo i savo vieta, na ciut atlepus. o kita po operacijos dar baisiau atlepo, nes galejo miegoti tik ant vieno sono ir kai versdavosi usilenkdavo ausyte

25. Oct 2010, 14:29

labas.atlepusios ausyts tikrai nesugrazinsi lipdukais..tai senoliu ismislai.mano drauge savo vaikui ausis klyjavo.o ausys atlepusios abi net labai.niekas nepadejo.tai tiesiog paveldima.jos vyro ausys irgi l atlepusios...siaip mano viena pazistama,kartu mokemes,turejo viena ausy l atlepusia.tai ji pasikoregavo plast operacija...l greita procedura.bet cia aisku tik suaugusiems.as tai del to maziausiai pergyvenu.mano mergytes viena ausyte biskuti atlepusi.vos vos.tai is to nedarome tragedijos.man tai net l grazu...

25. Oct 2010, 14:02

Viena mama uzsimine kad yra lipdukai atlepusiom ausytem. gal kuri naudojote? mano dukrytei nui rubelio atlepo labai viena ausyte. jei jus turite tokiu problemeliu. kaip kovojate?