Atjunkymas nuo krūties

05. May, 11:28

Sveikos mamos, kreipiuosi į mamas,kurios virš metų maitina vaikus arba į tas kurios jau yra atpratinusios ir gali duoti naudingų patarimų. :)

Mano dukrai 1.4mėn  aš jau pradedu nervintis,kad ji vis nori ir nori to papo,jeigu būnu kažkur išvažiavus viskas gerai, mama,ar vyras užmigdo ant rankų (dar ilgiau miega) bet kai grįžtu aš,pradeda kartais drąskyti dabužius  ir jei neduodu prasideda ožiavimasis,verkimas.. Ką daryti,kaip atpratinti? nes nuo rudenio planuoju vesti į darželį,o ten papo  juk niekas neduos. :(

Laukiu patarimų!

02. Apr 2015, 20:10 cipolina

Laba diena, nezinau kaip jus skubiai pasiekti. Bet gal galit papasakoti ka daret kai bandet atpratint ir neime buteliuko mergaite? Pas mane tokia pati situacija pieno neima tik papo reikalauja. Praejo pirma naktis be miego

14. May 2014, 18:30 cipolina

oh suprantama... mano vyras arba mama dieną jei būnu išėjusi,pavykdavo ant rankų migdyti,bet naktį niekaip neišeitų,reikia papo ir viskas,net nebežinau...
Maniškė irgi pradėjo kažko nevalgyti ir prastai miegoti iš vis,galvoju gal dantukai.? kiek jūs dantukų turite?

14. May 2014, 14:22

uzmigdyt galiu tik as nes kruties reikalauja☹net ant ranku pas nieka neina rekia tik duok kruti greiciau.beto mazai valgo rimto maisto saukstelis du ir kruties reikalauja.buteliuku ji neima ciuptuko taip pat nepasiulysi spjauna lauk. geria is puoduko vandenuk arba arbata.misinuka spjauna lauk zodziu pavargau labai☹☹

14. May 2014, 14:17

masu auguste tokio pat amziaus ir noriu atjunkit.nes ir plesia drabuzius rekia diena dar iseina kazkaip issisukt.bet nakti jei neduodu rekia baisu kas daros

14. May 2014, 10:49 rutab

ačiū už patarimus.. 😉 Gal tada kokios citrinos ant spenelių pasitepti'? kiti sako būna pipirų paberia,bet aš gal nerizikuosiu..

13. May 2014, 23:53 Pikabuuu

Kiek domėjausi, vaikas lengviausiai nuo krūties atpranta apie 6 mėn., vėliau tik sunkiau. Kaip tik bendrauju su viena mama, jos vaikas apie 12 mėn. ir neima jokio pieno ar mišinuko, sakė net bandė badu laikyt, tai visiškai jokios reakcijos, klykia, rėkia, staugia ir tiek. Aišku, vaikas vaikui nelygu.

13. May 2014, 23:15

Va del tokiu oziuku ir nezadu maitint iki kol pats atsisakys.iki kokio 7-8men ir tada misinuka arba pienuka

13. May 2014, 23:13 emskas

Pradzioje rasei kad kai taves nera uzmiega.man atrodo aukletojos uzmigdys 😀

13. May 2014, 23:06 skaiste_19533

mano irgi kuo toliau tuo gražiau, pradeda išsidirbinėti su tuo papu, kai reikia su juo migdyti tai užmiega po kokios val, siaubas... kakina tiek save tiek mane.
MAMOS, būkit geros duokit patarimą,ką daryti,noriu nuo rudens vaiką leisti į darželį, soskės nuo gimimo nepaėmėm,papo darželį juk niekas neduos,ką daryti kokių būdų migdymo dar gali būti? ☹

13. May 2014, 21:35

sveikutės, pas mus taip pat tokia bėda. tik va mergytei tuoj 2 metukai. eina į darželį, papuko tik vakare ir savaitgaliais prieš miega reikalauja. Bet jau reikalauja tai ohoho kaip. cypia baisu kaip. nežinau, kaip reikia atpratinti be pyktumų. gyvenom su ta mintim kad atsisakys pati. Bet va kuo toliau tuo tik blogiau. naktį keliasi kelis kartus, ir reikalauja. neima nei buteliuko nei tutes. jei neduodu - isterijos didžiulės. nesinori labai rikdyti, nes gyvenam bute, name vien senukai, kurie paskui priekaištus kelia kad neraminu vaiko. pasidalinkite patirtimi, kaip lengviau atjunkyti ožkytę.

05. May 2014, 15:28

Sveika, aš maitinu savo 1 m. 8 mėn. mergaitę.
O kodėl norit visiškai nutraukti maitinimą, jei mergaitė to nori? Šiaip smagiausiai ir geriausia, kai vaikas pats atsisako, mažiau streso ir vaikui, ir mamai 😀 Kiek kartų dar maitinat? Ar darželis bus savaitinis, kad neliks nei tarkim vakarinio maitinimo? Žinau mamų, kurios taip maitina tik vakarais ir vaikučiams daug lengiau buvo priprasti prie darželio, nes juk darželis tai savotiškas stresas vienu ar kitu atveju, o jei dar ir pienukas dingsta, tai vaikui tikrai psichologiškai nėra gerai. O ir tas atpratinimas vienoms greitas, kitoms ilgiau užtrunka, net iki 6 mėn. Jums spręsti kaip geriau 🌷