Ašarų latakų zondavimas

27. Feb, 09:01

Sveikutes mamytes,noreciau pabendrauti su mamytemis,gal kuri kanors zinote apie sia nemalonia kudykiams operacija aciu

23. Jun 2011, 17:46

laba.mano suneliui 3metukai ir 5men.kai pradejom tvarkytis dokumentus del negalios,turejom pereiti per daktarus,kaune tikrinomies del klausos tai paprasiau siuntimo pas okulista nes alytaus daktare mus labai isgazdino pasakius po apziuros ,,VISKAS GERAI,PAKOLKAS MATIS,, todel kai gavom siuntima pas kauno okulista iskarto ten apsilankem,patikrino akutes ir rado tik uzdegima,nusiraminom...bet...dar sugalvojo sulasinti y akutes orandzines spalvos vaistu,kurie turejo iseiti per nosyte,bet jie neisejo...pasake asaru latakai uzsikise,reiks zonduot...as pasakiau kad jam tik 5men. buvo akutes aptraiskanojusios o dabar asaroja kai piesia,ziuro televizoriu arba y saule..mus uzrase po 2men atvykti zonduotis...atvykom,ir issijuoke,kaltino mane kodel as laukiau bet as aiskinau kad jam tik 5men buvo aptraiskanojusios akytes,apziurejo dar karta ir pasake tikrai zonduos,issinese o kai pasiemiau pasake kad dar nebuvo butina,liepe susikraut daiktus ir vykt namo,nors dar sunelis buvo apsvaiges nuo raminamuju...susirinkom ir isejom,po keliu dienu atejo israsas is kliniku kad mes israsyti buvom po 2paru...kosmaras,alytaus medikais nusivyliau tai dar ir kaune izdivalkes daro...bereikalo vaika kankino,juk jam jau virs triju metuku,nors ir nekalba bet labai puikiai viska supranta...

13. Jun 2011, 11:15

mum nuo gimimo asarojo abi akytes, lasinom visokius vaistus kokius tik okuliste rase, bet nepadejo nei vaistai, nei masazai, tad teko zonduotis, ir dabar jau mes po zondavimo beveik men, tai dabar atrodo mano kavalierius lyg su naujom akytem, nei asaroja,nei traiskanoja, zinau, kad tas zondavimas yra nemaloni procedura.

13. Jun 2011, 10:28

Antibijotikus lasinome dvi savaites, buvo pagerejimas bet tik tol kol lasinome, kai tik nustojome vel akyte sutraiskanojo. Tad siulyciau nelasinti jokiu vaistuku.

14. May 2011, 07:17

O kiek laiko lasinote antibiotinius akiu lasus?
Man gydytoja sake, kad uzteks ir poros dienu. As tiek ir lasinau, vienai dienai pagerejo ir vel atsinaujino...
Kiek laiko jusu gydytoja liepe lasinti?

14. Apr 2011, 18:22

Sveikos mamytės😀 mano sūneliui
3,5mėn. nuo pat gimimo kankinomės su akytės traiškanojimu, šeimos gydytoja patarė masažuoti vietą tarp nosytės ir akytės vidinio kampo, bet tai nepadėjo, taip pat lašinome antibijotinius vaistukus, plovėme su ramunėliu nuoviru, tai taip pat nedavė jokių rezultatų. Tuomet apsilankėme pas okulistą, pasakė kad sūneliui yra užsikimšęs ašarų latakėlis ir patarė du kart per dieną ryte ir vakare viena ranka prilaikant galvyte su kitos rankos antruoju pirštu stipriai du kartus spausti tą vietą tarp nosytės ir vidinio akies kampučio, taip pat plauti akyte tik su virintu vandeniu. Patarimo paklausėme ir po mėnesio tokios procedūros vėl apsilankę pas okulistą išgirdome gera žinia kad ašarų latakėlio nebereiks zonduoti, kadangi traiškanojimas visiškai išnyko😀 Tad mamytėms linkiu nepasiduoti ir išbandyti įvairių budų, galbūt būtent šis būdas ir padės jūsų vaikeliui, sėkmės😀

07. Apr 2011, 19:19

labukas, manajam jau 3.5 men ir vis asaroja ir patraiskanoja akytes. Mes gyvenam kaip tik amerikoj ir mums daktaras sake kad iki metuku laukti, jei nepraeis tada pas okulista sius kad paziuretu ir tada jei reikia turbut prazonduos..pakolkas liepe masazuoti - paspausti akies kamputi kur asaru liauka ir tempt pirstu i apacia palei nosytes sona, o tai kas issispaudzia i aki su vata ar skudureliu pavalyti. Mes taip darom, kartais padeda kartais ne..viena diena gerai, o kita ziurek ir vel atsibunda visas apsitraiskanaves..bet mums jokiu vaistuku neliepe lasint kol nera infekcijos..tai ziuresim kaip bus..

28. Feb 2011, 12:42

grecike, as irgi manau, kad vieniem maziau tas latakas uzsikises buna, tai padeda ir vaistukai ar masaziukai, o jei stipriai, tai be zondavimo niekaip ☹ mum labai stipriai buvo uzsikise, nes gyd po proceduros sake girdejosi net pokstelejimas plovimo metu, t.y. niekaip nebutume isvenge zondavimo

27. Feb 2011, 21:51

*manau

27. Feb 2011, 21:50

Tai manu kad taip.

27. Feb 2011, 20:56

Aciu mamytes uz atsakymus,tai kaip supratau,cia ir bus tas zondavimas?

27. Feb 2011, 18:21

as irgi viska isbandziau,nieks nepadejo,mano irgi budvo neatmergdavo akytes po miego😥gal cia priklauso kokio stiprumo uzsikise?

27. Feb 2011, 18:06

mes isbandem ir MP, ir ramuneles, ir ivairius lasiukus, ir masaziukus, bet kaip mum gydytoja, kuri zondavo pasake, kad tai laikina pagalba 😀 kiekvieno vaiko situacija skirtinga, puiku jeigu pavyksta isvengt zondavimo 😉

27. Feb 2011, 17:30

Tai mums ir buna kad kai atsikelia neatmerkdavo, tai dedavau kompresiukus ramuniuku ir po biski atsimerkdavo, kartais tai net budavo kad istinus akyte buna.

27. Feb 2011, 17:29

sveikos mums taip pat buvo labai blogai su akytem jau buvom ir siuntima gave zondavimui, bet mano drauge pasake labai gera recepta , jei mamytes maitinat vaikeli savo pieneliu tai per diena 2 4 kartus pavalykit akeles su juo , mums tai izgyde pienas ir nebereikejo tos baisios proceduros daryt

27. Feb 2011, 17:07

mano sunui zondavo viena akyte kai buvom 3men.... tiesa, kad kuo mazesnis vaikas tuo geriau sia procedura atlikt, be to maziaus nebuvo surise, o tik susiaute i dekiuka, kad su rankytem netrukdytu ir aisku man neleido ziuret, bet procedura tikrai trumpa, aisku verke mazutis ir as uz duru, bet vos paemiau ant ranku ir nurimo, o jau grizus namo matesi rezultatas 😀 buvom prisikankine, nes mum ne tai, kad traiskanojo, o puliavo...budavo nakti babunda mazius valgyt, o vienos akytes neatmerkia vargsiukas, tiek uzpuliave ☹ lasiukai ir masaziukai padejo tik tam kartui, tik nebelasinom antibiotiku ir vel tas pats, taigi ryzausi ir labai dziaugiuosi dabar, kad viskas ok 😀 del to, kad reikia pakartotino zondavimo buna tada, kai pirmakart blogai prazonduoja....

27. Feb 2011, 15:20

asaru latakus pagal laikrodzio rodykle sukti ir masazuoti...man okuliste isaiskino...ir reikia isspausti,o del zondavimo,tai labai daznas atvejis kad reikia kartoti ji,o jei savaime isgyja tai ir isgis

27. Feb 2011, 14:11

Viltekamile, o kokie masaziukai?

27. Feb 2011, 14:08

mano dukrytei norejo sia procedura atlikti,neleidau...nes jos gali prireikti pakartotinai..... antibijotikai mum nepadejo,AKYTES traiskanavo 2men. su dirbtinem asarom ir masazais issigydem,

27. Feb 2011, 13:57

Aisku.......Mums tai Panevezy reiktu atlikti sia procedura. Na ziuresiu ka ryt pasakys daktare.

27. Feb 2011, 13:40

mes is Kauno,Kauno klinikose atliko,ta neatsinaujina kur sutvarkyta,mums su kita akyte dabar

27. Feb 2011, 13:38

O is kur Jus? Kur Jums atliko sia procedura?

27. Feb 2011, 13:35

Man ir atrodo kuo mazesnis tuo geriau, nes viskas greiciau pasimirsat......Mane ir prigazdino, as labai bijau, bet jeigu kas kazkiek laiko vis atsinaujins tai vel gi negerai. Lasiukai, kuriuos mes lasiname vadinasi GENTAMICIN, mums tai jie labai padeda, greit praeina, nu bet kad va dabar po dvieju menesiu vel patraiskanojo☹ Jetus, tai gi uzduru viskas girdisi kaip tas maziukas kankinasi😥

27. Feb 2011, 13:29

man ta daktare kuri zondavo sake,kad amerikoj tik nuo metuku daro ta procedura ir su narkoze,bet daktare sako as savo vaikui neleisciau duoti narkozes,ir dar girdejau,kad kuo mazesnis vaikiukas tuo maziau skauda.

27. Feb 2011, 13:25

po proceduros tai greit atsigauna,aisku verkia labai,nes skausminga ta procedura,pakraujavus biski buvo ta akyte,bet nieko vakare jau linksmas buvo,pamirsta vaikiukai greit,mamu tai neleidzia,surisa vaikiuka ir liepia uz duru palaukti,man tai buvo baisu as pati verkiau,bet ka padarysi,kad reikia,mums tie lasiukai nepadejo,dabar mums 8 men,tai ziuriu,kad antrai akytei kazkas prasidejo,lasinam antibiotikus,nes daktare sake,kad infekcija nuo slogytes pasidare,tai nezinau jai neprais tai reiks ir antra akyte zonduoti,siaubas,net pagalvot baisu☹

27. Feb 2011, 12:48

Mano kai tik gime traiskanojo tris menesius tada praejo, poto penkiu menesiu vel kokia savaite traiskanojo, bet vel praejo, o dabar va tris dienas traiskanojo, bet va siandien jau viskas gerai....

27. Feb 2011, 12:46

Mums daznai asaroja ir traiskanoja, bet vis dar issigydom tokiais lasiukais, ir dabar va keleta dienu traiskanojo, bet dabar vel gerai.....Jau net antradieniui uzregistravau vaika i ta procedura, bet dabar nezinau ka ir daryt, reiks eiti pas daktere ryt pasikonsultuoti...Mum 7 men. Grecike, o tai po proceduros vaikiukas greit atsigauna, jam ten nebeskauda po to dar keleta dienu? Mum sake daktare kad ten labai skausminga procedura ir mamu ten net neleidzia....

27. Feb 2011, 12:43

mums tai zondavo akyte,4men.nes istisai asarodavo ir aptraiskanojus budavo,labai skausminga procedura,aisku manes ten neleido,peme tik vaika,bet jau verke tai siaubas,gerai,kad greit,bet paskui iskart gerai buvo

27. Feb 2011, 12:36

o kokios bedeles ievute?

27. Feb 2011, 12:24

Labas ievute. Tai cia tas praplovimas reiks daryti, nes labai asaroja akytes, del to?

27. Feb 2011, 09:02

mes kovo10 d vaziuosim i kauna,tai labai bijome,mano mazylei bus 5 men

1 2