Aš labai noriu matyti

05. Apr, 11:24

Aš Danielius Mikalauskas gimiau prieš 8,5 metų. Gimiau pačiu gražiausių metų laiku. Pievos, kaip kilimas žydėjo įvairiausiomis gėlių spalvomis. Miškai, laukai žaliavo. Buvo vasara ir todėl buvo tarsi pasaka, bet mano sveikata neprilygo tai pasakai...Gimiau Kauno Medicinos universitetinėje ligoninėje. Gimiau su širdelės įdele, izoliuota vožtuvinė plaučių arterijos stenozė, atviras arterinis latakas, atvira ovalinė anga. Lėtinis širdies nepakankamumas antro laipsnio. Mane tuoj pat pervežė į Vilniaus Santariškių klinikas. Daktarai tuoj pat negalėjo atilikti sudėtingos situacijos. Laukė kol truputį priaugsiu svorio. Ir vis ramino mano tėvelius, artimuosius, kad šis vaikelis turi gyventi,jis gyvens...Po truputį priaugau svorio ir po trijų savaičių buvo atlikta sudėtinga operacija. Vis stiprėju po operacijos, tačiau ateity dar laukia operacijos vožtuvėlių įdėjimas. Aš esu labai dėkingas Profesoriui Lankučiui, kuris stebi mano sveikatą... Bet tuo mano vargai nesibaigė...Neseniai atsirado kita problema, pradėjus eiti man į pirmą klasę...Sužinojau, kad mano dešinė akutė visiškai nemato. Kauno akių klinika pasakė tėveliams baisią degnozę akutės regos nervų atrofija...Kokius tik tyrimus man darė,kur besilankėm visi ta patį sakė, kad dešinė akutė jau visiškai nieko nemato, bet ir dar negana topradėjo silpti kairioji akutė. Ir vėl Kauno akių klinika degnazavo ta pačią baisią žinią, kad galiu nieko visiškai nematyti. Nei savo tėvelių, nei saulės nei dangaus...O aš taip noriu, bent kažkiek matyti pasaulį. Tėveliai daro viską,kad tik mano akutės atsigautų, tačiau dar norint išsitirti reikia vykti į Vokietijos kliniką. Tačiau mano tėveliai bei artimieji labai daug išleido mano tyrimams Lietuvoje pinigėlių, todėl šiai kelionei į Vokietijos kliniką bei tyrimams reikia didelių pinigėlių...Tad labai prašau Jūsų visų, kad nebūtumėte abejingi ir prisidėtumėte bent kažkiek pinigėlių, kad galėčiau vėl kažkiek matyti. Iš anksto  labai didelis ačiū Jums, kurie prisidėsite prie mano akyčių problemos. Kadangi esu dar mažas ir neturiu savo banko kortelės, tai prašyčiau pinigėlius aukojamus man pervesti mano mamytei, kurios sąskaitos nr. yra LT207044060007883801

14. Dec 2015, 12:13

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

07. Apr 2014, 13:28

Jei neišeina nieko parašyti čia, kaip zivile g.-b. minėjo, tai kaip mamytėms patikėti, kad tai yra tiesa?.. Sunku šiais laikais..

07. Apr 2014, 05:44

Kazkaip man atrodo panasu,kaip telefoniniai sukciai is kalejimu vilioja pinigus,cia per foruma....😕manes neitikinot👎

06. Apr 2014, 20:21 mellisa

Mes nesidomime kitais, mes žinome kad yra labai daug sukčių, numeris duodamas pasiskambinti ir pasikalbėti.

06. Apr 2014, 20:19 Ingaa

Suprantama, niekas neverčia siųsti ar nesiųsti,tiesiog ieškome pagalbos berniukui, kad neapaktų, pirma kart tenka susidurti su tokia situacija ir tikiuos paskutinė...

06. Apr 2014, 19:45 Danielius Mikalauskas

Deja, buvo jau čia tokių. O ir tel. nr. nieko nepakeis, nes kai planuojamas pasipelnymas, tai būna viskas apgalvota, deja.

06. Apr 2014, 19:37 Danielius Mikalauskas

Niekas nebepasitiki nes cia daug tokiu buna kurie praso pinigu parasydamos isgalvota situacija

06. Apr 2014, 19:23

Kam kyla klausimų galite skambinti telefono numeriu: +37064305407 iki 22 val. vakaro.

06. Apr 2014, 19:21 Ingaa

Tokiais dalykais niekas nejuokauja. Neduok Dieve kam nors tai patirti...

06. Apr 2014, 19:19 Avi

Galime duoti telefono numerį kuriuo galite paskambinti ir pasiteirauti smulkiau.

06. Apr 2014, 19:18 mellisa

Tokiais dalykais niekas nejuokauja.

06. Apr 2014, 16:21

Eilinį kartą pasikarotoju, kad tokiais atvejais pinigų nesiunčiu, nes nežinau kiek tai tiesos.

06. Apr 2014, 15:10

Nesužinosim mes, manau.. Bet kaip patikėti? Neišeina taip paprastai, juk taip bet kas gali parašyti. Skaitant tai graudu darosi, bet ir žinok, žmogau, ar čia tiesa, ar melas..

06. Apr 2014, 15:07

Nan atrodo cia ne paramos centras ir tokius skelbimus turetu trinti.aisku gal ir teisybe ji raso, o gal kas tik juokauja vaikucio sveikata ☹

06. Apr 2014, 15:03

Jeigu tikrai yra tokia situacija, tai ne į mamyčių klubą eiti, o kaip nors kitaip pinigus rinkti, jei labai sunku. Nesuprantu tokių žmonių..

06. Apr 2014, 13:07

Tikrai graudu, bet kaip mums žinoti, kad tie pinigai tikrai keliaus būtent berniukui iš pasakojimo? Paaiškinkit, jei galit. Ar jūs pat siųstumėt, taip aklai pasitikėdama? Nežinau ar čia mama rašė, ar kokia teta, kuriai norisi nuplėšti pinigų.