Arbatos, valančios organizmą

28. Mar, 07:54

Mielos mamos,dauguma jusu jau laikotes dietos,juk cia pat pavasaris.o ar geriate ka nors,kad isvalytumet organizma?Jei taip ar jauciate koki rezultata?kokias arbatas meginote?o gal dar kazka bandet?

Redzina Redzina 20. Jun 2017, 00:52

Geriu https://www.vaistine.lt/Vaistazoles_ir_arbatos/CatalogStore.aspx?CatID=PL_864 , iš efektų, na , tiesiog geriau išsimiegu, daugiau energijos. Na, ir į tualetą dažniau lakstau 😃

Redzina Redzina 20. Jun 2017, 00:52

Geriu https://www.vaistine.lt/Vaistazoles_ir_arbatos/CatalogStore.aspx?CatID=PL_864 , iš efektų, na , tiesiog geriau išsimiegu, daugiau energijos. Na, ir į tualetą dažniau lakstau 😃

09. Sep 2012, 23:31

O zalioji arbata irgi skaitosi kaip organizma valanti?

29. Mar 2010, 19:31

regulavitas3 tai labai slykstaus skonio man pasirode tai ismeciau lauk 😀

29. Mar 2010, 19:31

daugelis tu arbatu laisvinancios,o organizmas pripranta....

29. Mar 2010, 19:10

man irgi neteko,bet turiu viena pazistama,kuri po gimdymo labai susidomejo siomis arbatelemis.. Jas geriant,eme kristi kg ganetinai greitai, todel ji kas ryt isgerdavo po puodeli,na veliau ir 2 puodelius per diena.. atsistate savo svori ir mano akimis ziurint,net kudesne tapo nei pries gimdyma..bet visas blogumas tame,kad ji dabar be tu arbateliu negali i toleta iseiti..jai tik nustoja jas vartojusi, uzkieteja viduriai ir nori nenori tenka vel gerti. zinoma as nesakau kad visos tos arbatos tokios. Jai jos naudojamos su saiku,tikiu kad tikrai padeda isvalyti organizma.. Galbut ir as pati kada ismeginsiu 😉

29. Mar 2010, 18:38

man asmeniskai kai pradedu dietos laikytis tai biski uzkieteja viduriai tai verdu kompota is slyvu,abrikosu ir obuoliuku,tai vat tada 👍

29. Mar 2010, 18:33

kai migdau dukrele ka nors skaitau, nes gan ilgai uztrunka - tai va taip pradejau skaityti ajurveda. kai ka galima pritaikyti ir gyvenan lietuvoje. pvz medu ir citrinas. tai va pagal ajurveda kuno riebalus tirpto tas paprastusis ir tikrai nesunkus, o be to sveikas budas - citrinos sultys ryta, medus - per pietus.... o mityba savaime reguliuojasi vasarop 😀

29. Mar 2010, 17:37

man tos valancios arbatos visai nieko,kazkaip geriau jaustis pradejau.o ka organizmuj daro medus?

29. Mar 2010, 17:34

nea tokiu nebandziau ir nelabai norisi isbandyt.... tik geriu isspaustas i vandeni citrinu sultys ryte nevalgiu, o per pietus 0,5 stiklines vandens su sauksteliu medaus......ziuresim kaip bus

29. Mar 2010, 11:32

o as nesilaikau jokiu dietu ir per 3 menesiu minus 5kg. 😛 tik prisiziuriu ir sportuoju 👍 atsisakiau saldumynu, batono, swiesto, newalgau po 18wal., lankau aerobika, pagerineju kokios arbatos ir wiskas ir po truputy sworis tirpsta, nuo sporto kunas stangreja, supper!!! manau kuo letesnis rezultatas sworio metime, tuo tas sworis leciau ir ataugines 😉

29. Mar 2010, 08:05

Na ir as geriau arbatas ir ko tik esu nebandziusi. 😀 Regulevit arbata yra labai skanaus skonio, bet man buvo neveiksminga, nors y diena isgerdavau 5 puodelius. ☹ Gracija buvo kitas reikalas, jei tik isgerdavau puodely arbatos (ir dar stiprios) tai tik spek lakstyt y toleta. Bandziau ir selenas gerti uzpiltas vandeniu. Bet is arbatu man geriausia buvo gracija. Mamytes pabandykit vynuogiu dieta, man tikrai padeda. Valgyti tik vynuoges.

28. Mar 2010, 22:55

kaip smagu regina kad maitini ir as noreciau vis dar maitini :0 sako kai maitini vaika tai svoris irgi neblogai krenta, as va dietologo dietos laikausi 😀 nzn ar ji veiksminga 😀 bus matyt po menesiuko 😉

28. Mar 2010, 22:53

negaliu arbatu gert.... maitinu

28. Mar 2010, 22:33

siuo metu geriu arbata gracija sistema,jei teisingai prisimenu pavadinima.liux arbata.2 dezutes sudeginimas+salinimas.ir kaina euro vaistinej siuo metu gera 😀

28. Mar 2010, 22:26

as geriu REGULAVIT, nzn.ar ji walo, bet man patinka 👍

28. Mar 2010, 19:54

Mielos mamos,dauguma jusu jau laikotes dietos,juk cia pat pavasaris.o ar geriate ka nors,kad isvalytumet organizma?Jei taip ar jauciate koki rezultata?kokias arbatas meginote?o gal dar kazka bandet?