Ar po gimdymo praėjus 2 metams didesnė galimybė pastoti ?

21. Jun, 05:28

Patyrusios mamytes prasau jusu padekite man ,labai noriu susilaukti sunelio ,patarkit kaip ka gal kas turite patirties. ir ar imanoma pastoti negausiomis menstruacijos dienomis ,? aciu visoms kurios padesite man.

22. Jun 2012, 13:50

As turiu dukryte, antro vaikelio lyties dar tiksliai nezinom, bet ir nesiverziam suzinoti😀

22. Jun 2012, 10:47

aciu la-bai

22. Jun 2012, 09:00

hm,zinau po cezario buvo lbai sunku atsigauti todel noriu gimdyti pati . juk norisi patirti ta tikra motiniska jausma ir vat nezinau ir sesutei gimdymas ant nosies gyvena jonavoje gal galite patarti kur gimdyti geriausia gal kokia ligonone ,nebutinai jonavoje galima kaune . aijos o ka turi ?😀

21. Jun 2012, 21:58

As su antru vaikeliu pastojau, kai pirmam vaikeliui buvo 2m. 2men. Kadangi antras musu vaikelis yra netyciukas, tai galiu sakyti, kad mums lengvai uzkibo 😀 Man pirmas gimdymas taip pat buvo cezaris. Ir pritariu silvijanai, kad lyties tikrai nesuplanuosit 😉

21. Jun 2012, 20:32

Nežinau, apie tai nesidomėjau, bet nėra ko bijot to cezario, tuo labiau, kad žinai ką tai reiškia. Svarbu gali pastoti ir išnešioti sveikai. Lyties suplanuoti neįmanoma.

21. Jun 2012, 20:21

o del lyties sakiciau internete ten kazkokia lentele buvo sudaryta kada vaisingos dienos mergaitei o kada berniukui aisku pamaniau kad peizas tai taip ir nedarem😀

21. Jun 2012, 20:19

eina sau ,o tai dideletikimybe kad vel cezaris ar 50 ant 50 ?

21. Jun 2012, 20:19

as pirmaja gimdziau privaciaina man cezario operacija dare ,tai daktare kuri operavo tai sake gimda labai grazi galesi gimdyt ir gimdyt ,tai va sakiau ne aciu daugiau vaiku neturesiu sake palauk po metu vel lauksiu ,bet va praejo dveji 😃

21. Jun 2012, 20:17

O kaip jūs tą lytį suplanuosi, kad būtinai norit berniuko? 😃 Šiaip po cezario galima ir pačiai išgimdyti, tai pasakys gyd., o jei ne, tai vėl cezaris.

21. Jun 2012, 20:14

man cezaris buvo ,o tai per anksti 2 metai praejo po gimdymo nu dukrytei jU DAUGIAU NEI 2 DAR KELI MEN ,bet v labai norim antro ir berniuko , aisku tikrai taip vikas ir nepasibaigs mes kiekviena diena tai darysime ir ziuresime. nezinau kaip klostysis pirmojo neplanavom m=bet va yra antrio jau labai norim ,nezinau ar galima po ceario ar ne bet noriu ir noriu gimdyti pati , nors sveikata nekokia ,bet noras doidesnis uz viska.

21. Jun 2012, 19:03

na nezinau kaip po cezario bet zinau tk tai kas su dukryte pakibau labai greitai o va su antru teko ir pas gydytoju kreiptis ☹

21. Jun 2012, 19:01

Aš apie pastojimą po gimdymo labai daug domėjausi, nes man būtent taip siūlo pastoti gyd. Aišku, iš kitos pusės žiūrint, tai nėra gerai taip greitai pastoti pačiam organizmui, ypatingai, kai būna cezaris.

21. Jun 2012, 18:52

na nezinau kaip greit pastoti zinau tik tiek jei nebesisaugosi viena diena tikrai pastosi 😀 kiekvieno organizmas skirtingas pvz mes su vyru kai antra pradejom planuoti tai dukrytei buvo 1metukas 7men bet pastojau tik po 8men planavimo dukriukuj buvo jau virs 2metuku ☹ dabar mums jau 33savaites 😀 o laukiam vaikucio lyties mums nerodo 😃 slapstosi kudikelis 😀

21. Jun 2012, 18:44

Didžiausia tikimybė greitai pastoti yra maždaug pusės metų eigoje po gimdymo. Bet jei su pastojimu viskas ok, tai pastosi bet kada vėliau. Aišku, jei vaikelis maitinamas ne rečiau nei 3 val. tai pastoti bus sunku. Nors čia tik teorija.

21. Jun 2012, 17:28

Patyrusios mamytes prasau jusu padekite man ,labai noriu susilaukti sunelio ,patarkit kaip ka gal kas turite patirties. ir ar imanoma pastoti negausiomis menstruacijos dienomis ,? aciu visoms kurios padesite man.