Ar lieka laiko sau, ar pramogaujat?

20. Aug, 03:57

Vaikai reikalauja daug demesio, ar patys sau laiko randate? Vistiek kazko norisi, kokios pramogos. As jau kaip 3 menesius beveik sedziu namie, iseinu tik pasivaiksciot su vezimu. su mazu leliuku ilgam kur ir neisvaziuosi!

10. Nov 2009, 22:30

Man vienintelė pramoga išvažiavimas į mokslus savaitgaliais, pailsiu, bet ir pavargstu 😃 bet vistiek nežmoniškai mažiuko pasiilgstu ir rašau vis vyrui ką veikia,ką valgė ir t.t.😀

23. Oct 2009, 17:49

oi mes tai ir visur trakomes su savo kleckiuku...kai vyras laisvas tai niekad nesedim namuose visad susigalvojam pramogu😉o sau tai ir atrandu laiko...

15. Oct 2009, 16:03

visada lieka,jai diena nelieka tai vakare bent valandele atrandu 😀

25. Sep 2009, 23:16

maniskis dar pats nesedi o vezimuke gul tik tada kai jy vezini o taip tai pastoviai prasosi ant ranku😀 labai jau silumos nori 😀 gal veliau bisk kai savarankiskesnis pasidarys ir mes kur nuleksim 😉

18. Sep 2009, 10:04

man ta pati situacija. pramoga- vezimelio stumdymas. laiko gal ir yra bet nera kur eit... kur gi nueisi su 3 men maziuke

14. Sep 2009, 02:03

o mes nueinam pazaisti bilijarda i kluba,su mazyliu,,,jis sedi ant minkstasuolio geria piena o mes losiam,,,,aplinkiniai pasiziuri juokias,,,o vaikuciui smagu ,muzika groja,daug sviesu,,i labdaryna vezuos,i miska,visur,,zvejot,,,ttt

13. Sep 2009, 09:32

nepamenu kada paskutini karta turejau kokia pramoga 😀 visas dienas leidziam su mazuoju vaikstinedami po parkus dviese,mazylio niekam neturiu kam palikt (visos gimines kituose miestuose) o jai rimtai kalbant jauciu vargei ar kam patikeciau😀) net vaiko tevui kai reikia palikt kol miega mazylis ir jai staiga prireikia y parduotuve,kad nezadint viena isbegu,bet ir tai su skaudancia sirdim😀

01. Sep 2009, 00:28

man kazkaip dar nesinori jokiu pramogu kuriose nera mano mazyles.smagiausia kartu.bet jei kur reikia islekt,tai ir tetis ir mociutes paziuri😀

30. Aug 2009, 21:28

as irgi turiu laiko i kirpykla, nors tai gerai😀

28. Aug 2009, 21:22

maniskis taip pat nera is ramiuju vaiku, todel visa laika uriuskirti vaikui.todel kaip bebutu gaila man laiko pramogaut neliko...priws nestuma budavo mano dienos mano naktys, dabar viskas kitaip..turiu laiko skirto tik sau-i kirpykla nueiti.nebent palieku mazaji mociutei, tada gali isbegti kazkur toliau.

28. Aug 2009, 19:26

didziausia pramoga man yra dukryte, ir apie kitokias pramogas as net nesvajoju.

27. Aug 2009, 17:21

Na vasara tai pasidarom su vyru pramogu, pvz i gamta su saslais, pazaidziam badmintona. O va kai salta, tai pramoga yra nueiti i parduotuve😀 Dar kelis kartus vyras isleido keliom valandom su draugem pasedet, i kina.

21. Aug 2009, 22:57

ot siandien pasidarem laisvalaiki ejom peskom 4kilometrus i prieki 4atgal,,tai prasivaiksciojom neblogai,,

21. Aug 2009, 11:59

man labai patinka su vyru vaziuoti zvejoti,tada sedim ant liepto,snekames apie viska,uzsikuri cigarete,taip gera,bet labai retai kada vezasi,

21. Aug 2009, 09:33

to laiko lieka.tik norek.suplanuoji viska,sudelioji i savas vietas.o laikas sau yra malonus.megaujuosi as juom.nes anksciau nevertinau,kol neturejau vaiku.

21. Aug 2009, 01:40

as nemanau kad jau turint vaika reikia pamirsti save,,taip pat kad kitos galvoja jei jau vyra turi tai ir galvos gali nesiplauti 6dienas,,

21. Aug 2009, 01:38

na pas mane gerai tuo klausimu,pramogaujam kur norim ,mergaites dideles maziuka priziuri {9men},mes ir vakarais baulinga pasociam,ir bilijarda,ir va dabar i kina eisim,laimejom bilietus,,ir zvejot vaziavom

20. Aug 2009, 20:48

as turejau neramu vaika tai tikrai nelikdavo laiko nei sau o jau apie pramogas niera ko ir svajioti,o dabar praaugom tai begalo yra prie manes prisirises ,tai kelaujiam visur kartu ,visi trys ,dar turim viresneli tai liudna nebuna

20. Aug 2009, 18:32

braskute as ir dazniausiai kartu su juo tetis mazai kada buna nes daug dirba, einame kartu ir i kapus ir i parduotuves visur kur beeiciau visur su juo nk vienaneiseina iseiti pabuti ramiai

20. Aug 2009, 18:07

Na nera man laiko sau, visada as pati veziojuosi mazyle, tetis nesusitvarko su dukryte, nes ji labai aktyvi😀 , o siaip dukryte nori juk teveliai butu abu su ja, bet taip visada neiseina, nes vyras dirba.

20. Aug 2009, 17:47

pavydziu tokioms mamytems na gal is dalies as pati kalta kad mano vaikas toks per nestuma buvau nenustykstanti vietoje einu ta ar ana daryti gal tiesiog is nuobodulio ir labai nemegau buti viena , nzn is kur toks jausmas

20. Aug 2009, 17:21

mano tai ramus, pradeda verkt, kai tik valgyt nori. pavalges kaip angeliukas. pats uzmiega ramiai, pabunda ramiai, jam tik 3 menesiukai

20. Aug 2009, 17:08

maniskis net i toleta negali isleisti tai laukiu kol vyras gryz ir mane i toleta paleis bet ir tai visa laik verkia kol pareinu o kai tetis kur iseina jam vienodai tai dar ate parodo o kai man reikia tai su asaromis

20. Aug 2009, 17:06

deimantukas as tai pat sau laiko neturiu as istisus 2 metus sedziu namie ir nk neiseinu tik i lauka su mazyliu su vyru jau 3 metus planuojame kur isvaziuoti pailseti bet vis kas nors nutinka ir tenka atidelioti

20. Aug 2009, 16:39

manau, kad susitvarkytu 😀

20. Aug 2009, 16:21

tai vat, kad stogas jau vaziuoja. iseit galeciau nebent savaitgaliais, kai tetukas nedirba, ir tai nezinau ar susitvarkytu bent kokias 3 h😀

20. Aug 2009, 16:08

joa, su mazu vaikuciu labai nepapramogausi.. bet mes stengiames kuo maziau sedet namie. iseinam i lauka, vaziuojam i svecius. kartais palieku vaikeli teciui ir pati susitinku su draugem, pavaikstom po parduotuves, isgeriam kavos.. o jei tik kuri laika uzsisedziu namie, tai pradeda vaziuoti stogas.. 😀

20. Aug 2009, 15:57

Vaikai reikalauja daug demesio, ar patys sau laiko randate? Vistiek kazko norisi, kokios pramogos. As jau kaip 3 menesius beveik sedziu namie, iseinu tik pasivaiksciot su vezimu. su mazu leliuku ilgam kur ir neisvaziuosi!