Ar klausot sovietiniu laiku patarimu del kudikio prieziuros?

05. May, 02:59

Sveikos mielos mamytes,

mums trys menesiai, jau susipazinom su giminemis, taciau turime bedele... Anyta nori klijuoti mazyliui ausytes, nes abieju ausu kauseliai siek tiek atlepe i isore. Pykstames iki pamelynavimo... Kaip Jus sprendziat panasius senoliu mitu klausimus? Kaip man irodyti kad esu teisi?

14. Dec 2015, 11:51

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

30. Aug 2014, 11:36

ir kiek zinau jokie pleistrai, juosteles ar kepurytes nepadeda jei genetiskai ausys linkusios atlept...

30. Aug 2014, 11:35

ilga laika mandagiai tyliu...bet manau ateis riba, kada ir man baigsis kantrybe, ir susipyksim..😀

30. Aug 2014, 11:35

kai anyta pataria, kazkokia mums atrodytu nesamone, as tiesiog patyliu...darau savaip, kaip man atrodo geriausia, kas del ausyciu, mano mazyles irgi ausytes siek tiek atlepe, bet neimu I galva, manau tai genetiskai, ir mano, ir vyro siek tiek atlepe, bet mums juk laimei ausys netrukdo...😀 anyta netgi priesingai, nervina, kad neziuri jog ausytes mazyles butu normaliai, jei netycia uzlinksta arba anyta uzlenkia ausyte I kita puse, atlepina...tai net nepataiso!

20. May 2014, 00:16

Nupirk juosta ant galvytes tai jei kada sumastysi palikti uzdek juosta ant ausyciu kad neklijuotu pleistru 😃 mano maziukui irgi truputi ausu virsunele taip biskuti tik atlipusi bet gal cia visai normalu nznau bet man paciai norisi bent jau namie uzdeti juosta tik apsidrausti nuo to kad neatliptu ausytes nes labai man negrazu atlepusios ausys 😕

14. May 2014, 17:08

Visuomet, žinoma, galima patarimus išklausyti, bet kaip bebūtų tik tu geriausiai žinai kas geriausia tavo vaikui. 😀
Aš pati dar tik laukiuos, bet jau pastebėjau, kad pastaruoju metu su mama kartais suremiam ietis. Suprantu, kad patirtis yra patirtis, bet ji vaikus gimdė prieš 1🤓25 m., o per tiek laiko jau daug dalykų pasikeitė, tad kai kurie patarimai beverčiai.

11. May 2014, 13:46 Pikabuuu

Ji gyvena atskirai nuo musu (labai del to dziaugiuosi 😀) aciu uz patarimus, dar bandydavau su ja gincytis, bet gal is tiesu geriau isklausyti, pritariamai palincioti bet daryti savaip 😀 tik bijau vaika su ja palikt, nes rasiu visa pleistrais apklijuota... :/ butu daugiau mokslines literaturos siuo klausimu, duociau anytai pasiskaityti, gal taip irodyciau, kad klysta...

07. May 2014, 10:08

abejoju ar pades,tai kaip su kepuryte buna tai ji buna prispausta,tai manau jai panasiai kaip ir tas klijavimas,kazkas butu pasikeite,nezinau cia as tik taip galvoju😀

07. May 2014, 09:48

O gal kazkiek padeda tas klijavimas ? Gal kazkas zino ? nors tai ganetinai ziauru , bet mano maziukui deformavosi galvyte , ta prasme nugulejo viena puse labai , ir ausyte atlepo viena , tai dabar jo ausytes visiskai skirtingos o gime su vienodom.. 😀

06. May 2014, 20:01

Mane tai labiausiai erzina kaip uosviene pradeda porinti: ''musu laikais to nebuvo, ano nebuvo, kaip jums dabar lengva ir t.t. ir pan.''
Ufffff.... Stengiuosi tada pasisalinti 😃

06. May 2014, 11:18

cia tawo asmeninis reikalas,o ne jos

06. May 2014, 11:17

as asmeniskai neklausau,nuors ir buna kad pasako koke nesamone,buna taip kad nenutiliu as,nes netoke as esu,kad nutyleciau😃 as turiu savo nuomone kaip ka daryti ir darau,dar su vyru pasitarem ir darom taip kaip mum atrodo geriau😀

Lukunia9 Lukunia9 06. May 2014, 11:08 natiuska

👍👍👍

05. May 2014, 17:55

Nu zinai ka, as tai anytai paciai priklijuociau ne tik ausis bet viska ka galima klijuoti!!!!!!!!! 😈
Neklausau ir neklausysiu, mano anyta taippat megeja patarti sovietiskai, bet tik pasako, ir tuo viskas baigiasi.

Tikrai neklijuokit!

05. May 2014, 17:08

Gyvenam su mano seneliais, pasakoja daug apie vaikų auginimą, atrodytų, kad užaugino visą futbolo komandą, bet nesikiša per daug, jei mes kažką darom kitaip nei jie darė, kartą "pastačiau" į vietą ir tuo pasibaigė visi pamokslai 😃 Vyro mama kartais pataria, išklausau pagarbiai ir darau savaip 😀

Lukunia9 Lukunia9 05. May 2014, 16:40

pritariu ingai👍 nes maniske kai kartu gyveno galvojau pasikarsiu,ir jau po to kj negyvenom aiskino ir aiskina!! as dabar jau tiesiog sakau gerai gerai ir darau savaip 😃 nes kitaip nesusikalbesi...

05. May 2014, 15:13

O anyta kartu gyvena? Jai ne tai sakyk gerai klyjuosiu ir viskas.jug nematys.