ar gausiu dekreta?

02. Oct, 04:42

Dirbau vienam darbe 2men issjau i kita darba ten dirbsiu nuo rusejo iki sausio men iseisiu gimdymo atostogom tai tik 5men dirbta. Ar iseis dekretas?

03. May 2016, 14:12

Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos mokslo tema. Jeigu turite vaikučių ir dirbate kviečiu užpildyti šį klausimyną ir sudalyvauti tyrime, kurio tikslas įvertinti kaip dirbantiems tėveliams pavyksta suderinti darbą su šeima http://apklausa.lt/f/psichosocialiniu-darbo-veiksniu-veikianciu-darbuotojo-savijauta-darbe-ir-ben-qesa9zp/answers/new.iframe. Būčiau be galo dėkingą už skirtą Jūsų laiką.

03. Mar 2016, 18:16

Laba diena. Esu naujoke siame klube. Norejau pasiteirauti ar yra kuri susidurusi su tuo kad iseina i dekretines anksciau del fizinio darbo. Ar keiciasi pasalpos apskaiciavimas? Aciu

14. Dec 2015, 12:00

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

01. Feb 2014, 14:26

jo, tikrai kiekvieno situacija individuali ir paaiškins tik sodroje. Beje mamos ar jum sumažino išmokas kaip šnekėjo. man kone 100 lt sumažino ir taip nekažin ką gavau, keturis šimtus su trupučiu ☹, va ką reiškia vien minimumas

Lukunia9 Lukunia9 20. Jan 2014, 20:58

As girdejau minimum metus pradirbt turi , kad gaut..

17. Jan 2014, 16:02 ingeborga8

Nesąmonė. Aš buvau biliutenį su pirmu nėštumu nuo 15 sav., prieš tai pusės metų eigoj biliuteniai buvo vos ne kas mėnesį po 2 sav. ir daugiau. Viską gavau, tik išmokos būna pagal mažesnės. Aišku, galima nieko negauti, jei nesi "užsidirbusi" ligos pašalpai, atrodo reikia 3 mėn. darbo stažo. Tiesa, aš net nemokamas mokymosi atostogas turėjau beveik 1 mėn. laiko, o iki dekreto buvo likę mažiau nei 6 mėn.

17. Jan 2014, 13:43

Labai aiskiai Sodros puslapyje parasyta apie visas motinystes ismokas, per 24 men turi buti isdirbta 18 men

17. Jan 2014, 13:34

moterys namaišykit gali sirgt ir visą nėštumą, juk kiek moterų praguli ligoninėse, tik tiek kad dekretas mus mažesnis, nes atlyginimą tai ne visą gausi jei sirgsi

17. Jan 2014, 13:16

pries menesi su tokiu paciu klausimu Kauno sodroje aiskinausi situacija. Paaiskinimas toks: arba turi buti tik ka po studiju ir tuomet gauciau motinystes ismokas, arba per dvieju metu laikotarpi buti isdirbus 12men (biuletenio laikas neiskaiciuojamas) ir, zinoma, iseiti i dekretines dar dirbdama. Patarimas buvo vienas: kadangi esu nedirbanti, tai galima nebent uzregistruoti mokesciu inspekcijoje individualia veikla (pagal verslo liudijima stazo neskaiciuoja, o pagal ind. veiklos pazymejima - skaiciuoja) ir kiekviena menesi deklaruoti, jog gaunu pajamu bent uz minimuma ir kas menesi reiketu susimoketi visus mokescius sodrai. Tuomet iseiciau i dekretines kaip normaliai dirbusi. Tik deja man neuztenka laiko iki gimdymo kad susirinkciau trukstamus menesius iki 12men., todel nusprendeme tokiais reikalais nebeuzsiimti 😀

17. Jan 2014, 10:51

kiek zinau reikia buti isdirbus maziausiai 6men be biuleteniu,arba per 3m 18men darbo staza tureti bent man taip aiskino

17. Jan 2014, 10:03

Nedarbingumai (biliuteniai) ne kliūtis gauti dekretą ir motinystės išmokas, aš jų turėjau sočiai per 2 m. ir viską gaunu. Geriausia atsakytų sodroje į tokį klausimą. Jei nepriklausys dekretas, tai priklausys tik vienkartinė išmoka nėščiąjai, ją duoda labai ribotą laiką iki gimymo, pasidomėk ir nepražiopsok, juk apie 250 lt. irgi pinigai.

17. Jan 2014, 08:29

Per du metus reikia metu stazo..bet patartina be biuleteniu.

07. Oct 2013, 14:18

Anksciau reikejo but metus isdirbus, nes skaiciuodavo metines pajamas, kad galetu pasalpa paskui moketi, jei buvote birzoj ir gaudavote pasalpa ji taip pat isiskaiciuoja prie pajamu 😀

07. Oct 2013, 11:49 Rucava

man sodroj aiškino jog reikia kad stažas 18 mėn, jei tiek yra tai tikrai gausi. o jei ne, tada gausi tik už vaiką 90 lt ar kiek ten, nepamenu.

05. Oct 2013, 19:06

6menesius

05. Oct 2013, 19:06

Mnanau,kad ne, nes reikia buti dirbus menesius pries pastojant.