Ar gali mišinuko valgyti per daug?

04. Nov, 02:13

sveikos. susiduriau su tokia problema, vakar buvom pas daktare ir ji sake, kad mano maziuke per daug siek tiek valgo (misinuku maitinu) ir sake kad bent viena maitinima butu gerai nuimti, bet kaip tai padaryt? bandziau pakeisti arbatele, bet nuo jos ji veme, sianakt bandziau duoti tik vandenuko bet ji jo negere.. ji valgo kas 3 val po 120 ml, tai bandziau kas antra maitinima duoti po 90 ml. nieko gero is to, tada ji anksciau pradeda reikalauti maistelio vel. nebezinau ka ir bedaryt.

09. Nov 2010, 19:01

visi vaikai skirtingi vienas daugiau kitas maziau ....papildomas maistelis manau viska istaisys 😀

09. Nov 2010, 13:53

o manoji mazi priauga☹

09. Nov 2010, 13:39

tai va ka cia jie kalba dar ne viskas...is vis keisciau daktare

09. Nov 2010, 12:30

kaip mano seses dukrytei irgi liepe ant dietos laikyti,tai mano sese pasiunte tad daktares ir valgidina kaip visada,nors kol gulejo maziuke tikrai kaip burbuliukas buvo,bet tik pradejo vaiksciot,viskas dingo visi tie burbuliukai,ir dabar jau pana eina i mokykla,ir po siaip dienai dekuj dievuj su apetitu ir kudutte grazute mergyte 😀

09. Nov 2010, 12:26

as sakau jos pacios tegul nevalgo 😃

09. Nov 2010, 12:26

sutinku ieva....manoji va nevalgiukas grynas ,bet svoris auga gerai

09. Nov 2010, 12:17

reikia tik dziaugtis jog vaikas valgo,tad nereik nieko mazint nei maitinimu mazinti.

09. Nov 2010, 12:09

musu gydytoja iskarto pasake kad kol pati maitinu tol nieko nepadarysim ji turi valgyt kiek ji nori o kiekio irgi nesumazinsiu, mes per pirma menesi 1400 priaugom ir tai sake kad viskas normalu. taip kad patariu maziau imti i galva 😀

09. Nov 2010, 11:44

maitink kaip maitinai ...jaigu ji nori tegul valgo negi rikdysi vaika...ir neduosi jam valgyt nesamone kazkokia...jau ne viena toki isireiskima girdziu is gydytoju neduok vaikui valgyt...patcios jos tegul nevalgo...o jai pergyveni del svorio tai tikrai yra normalu priaugt kilograma ir daugiau siek tiek...o be to ki prades daugiau krutet judet visas ansvoris (jai jis bus) pranyks 😉

08. Nov 2010, 15:03

Tai kad vaikui ir priklauso priaugti nuo 500g iki 1kg! Kokios tos gyd įdomios...

07. Nov 2010, 18:43

maziau tu gydytoju reik klausyti.Ypac jei dar tos tarybines su savo senoviskais patarimais, tai ka as zinau.Vaiko alkano nelaikysi ir neklykinsi per visa nama.

07. Nov 2010, 18:25

Net keista kad gydytoja siulo tokias priemones ☹ viskas jum gerai su tuo svoriu, tu tik nepergyvenk. Mano pirmagimis pirma menesy vos ne 2 kg buvo priauges ir gydytoja nepanikavo tuo labiau nevare manes y nezinia. Augdamas maziulis palaipsniui po maziau priauga, svarbu kad butu guvus ir stiprus o tas svoris kai prades ropoti ir daugiau judeti savaime susitvarkys. Buk rami giedra, nesikankink pati ir nekankink mazyles 😀

04. Nov 2010, 16:15

tai va kad ji sekmingai issireikalauja tos normos 😀

04. Nov 2010, 16:07

nestresuok 😉 savo norma ji vistiek issireikalaus, po maziau dazniau, ar po daugiau reciau 😀

04. Nov 2010, 16:00

piiaugo 1 kg per menesi. bet taip skaiciavo kiek ml per diena tai sake kad per daug uz tai ir strwesavau 😀 dekui uz patarimus 😘

04. Nov 2010, 15:59

as irgi maitinu pati, man irgi sake, kad per daug, bet as tiesiai jai pasakiau, kad as savo pieno riebumo nesumazinsiu ir net nezadu dietos laikyt. gyd pasidare silkine, kai pamate, kad svorio priauga vis maziau, kaip ir priklauso. na, zinau tik tiek, kad misiniais maitinant kazkas kitaip buna

04. Nov 2010, 15:53

Aš maitinau pati, tau sunku patarti, bet mano mažius ir daug valgydavo, bet mažkai priaugdavo. Kuo toliau tuo labaiu ėmiau suprasti, akd tik pati mama tiksliausiai žino ką vaikiukui duoti ir kaip elgtis. Tarkim vitaminų klausimu.
Daryk pagal save 😉

04. Nov 2010, 15:41

neklausyk gyditoju man jie ta pati sake o dabar mano mergina pradejo lakstyt daugiau judet ir viskas susitvarke

04. Nov 2010, 15:21

normaliai priaugot ir normaliai valgot mano maze valgydavo pirmus men po 180kas 2.5val... neuimk i galva nusisnek

04. Nov 2010, 15:16

va butent, manoji nevalgiuke

04. Nov 2010, 15:14

giedra daryk taip kaip pati jauti ,kad geriausia,man ir sakydavo,kad per dau suvalgo,bet niekad nekreipiau demesio,kiek suvalgydavo tiek duodavau😀manau jau geriau tegul daugiau suvalgo negu per mazai valgytu

04. Nov 2010, 15:05

as irgi manau kad reikia duot tiek kiek mazyle pati nori 😀 mano irgi labai valgi ir svoris sparciai auga,pralenke visus bendraamzius,bet kas cia blogo.svarbu sveikute.o tai kiek sveria?na kiek priaugo kad jau daktare liepe taip daryt?

04. Nov 2010, 14:54

neklausyk tu tu gydytoju, jaciu pasake todel kad svorio nemazai priaugot per menesi ane?

04. Nov 2010, 14:54

maitink,kaip maitinai,ir džiaukis kad valgi princesytė

neri neri 04. Nov 2010, 14:35

jei ji tiek valgo ,vadinasi jai tiek reikia ,alkano vaikučio juk nelaikysi,kai vaikas nenori jam ir neįsiūlysi daugiau ,o prie arbatėlių ir vandenuko ji nepratus ,juk dar mažytė 😀

04. Nov 2010, 14:13

sveikos. susiduriau su tokia problema, vakar buvom pas daktare ir ji sake, kad mano maziuke per daug siek tiek valgo (misinuku maitinu) ir sake kad bent viena maitinima butu gerai nuimti, bet kaip tai padaryt? bandziau pakeisti arbatele, bet nuo jos ji veme, sianakt bandziau duoti tik vandenuko bet ji jo negere.. ji valgo kas 3 val po 120 ml, tai bandziau kas antra maitinima duoti po 90 ml. nieko gero is to, tada ji anksciau pradeda reikalauti maistelio vel. nebezinau ka ir bedaryt.