Apie maniežus

10. Nov, 06:55

ar yra mamyciu kurios leliukus augino maniezuose?kaip ivertinate maniezus vietoj loveliu?

03. Dec 2012, 01:14

Dovanosim dukrytei Kalėdų proga maniežą 😀 Manau, tai labai geras daiktas, kai vėliau jau ropojantį vaiką nori rasti toje pačioje vietoje kur palikai arba kai vyksti į svečius ar atostogų 😀

31. Aug 2012, 20:45

Turiu ABD desing, geras maniezas, ten toks maziezas lovele, puikiai tarnauja 😀

13. Nov 2009, 16:01

kudikiui net apsaugu medziaginiu ant lovytes det negalima nes tada "nevaiksto" oras ir labai padideja staigios mirties pavojus. taip ta pati literatura raso😀. o sito mastymo- anksciau taip dare tai ir mes darysim, jau reiketu atsisakyti. gal tada mamos ir pampersu nenaudokit, net anksciau apsieidavo ir be ju, tik klijukus virkit 😉?va kas palengvina buiti tai tada liuks, nors anksciau to ir nebuvo, bet naudojam. o jei jau sako kad kenkia tai tada nekreipiat demesio nes anksciau taip dare😃
o maniezai anksciau kiek zinau budavo apvalus, ir tikrai neskirti miegojimui,

12. Nov 2009, 15:35

paziurekit kaip uzsieni augina. mano vyro pusesre gyvena amerikoj buvo atvaziavus . 3 metu vaikas su pampersu jiem normalku yra. ir kad maziem leliam nera darzeliu .sako kaip tu eini apsipirkt? nes jie gali keliom val ten palikti savo mazyli.

12. Nov 2009, 14:21

man prie sirdies asmeniskai labiau limpa medines loveles,bet mano vyrui patinka ir maniezai tai vis dar sprendziam kas geriau leliukui busimam,as manau kad manieza gerai ira tureti tam kai tvarkaisi leliuka isodini jam ten pazaisti arba i kelione galima pasiimti manieza,niu nz nz,o iki kokio amziaus tiekudikeliai gali isbuti maniezuose?man jie tokie silpni atrodo:-D atrodo kad lelius paauges kiek iskris per dugna niu ta prasme kad ta medziaga suplis

12. Nov 2009, 13:06

mano nuomone tokia, kad zmones prisiskaite siu dienu literaturos ir tiki, juk ir anksciau buvo tu maniezu aisku ne tokiu kokiu dabar yra, buvo paprastesniu, bet ju buvo... ir vaikstyniu kazkokiu buvo, tik dabar jie kitokie.. ir nemanau kad jie kenkia vaikuciui. Kaip tik pagalbininke kiekvienai mamai, o vaikutis kiekvienas turi kur miegoti savo lovytej, o zaidimui maniezas tikrai tinka 😀 tai vat... 😀

12. Nov 2009, 13:01

bet tikrai nemanau kad jis jau toks blogas. anksciau ant sieno ciuziniu miegodavo ir paziurekit kokie sveiki musu seneliai

12. Nov 2009, 12:15

sutinku su perliuku 😀

12. Nov 2009, 11:51

nu pas mus ir miegamajame miega lovytei medinei. bet diena turime manieza ne koki apvalu . o tokios formos kaip lovyte. ir lengvas ir dugnas yra kaip lovytes. tik metalinis su kiaurymem ir idejom ciuzini . yra landa . ir sonus galima atitraukti vaikelis viska matys , nes yra tokia medziaga kaip plevele. mes jy is anterneto parsisiuntem. galima uzdeti linges yra ratukai. ateja didesni vaikiukai ateja stumdo jy. arba mano vyras juos susikelia ir vezioja. nu jis toks zaidimuj. o zaisliukus isemus pietu miega miegam. nes bijau viena guldyti medineje lovyteje nes ji yra antrajame buto aukste. nes ji kisa rankutes ir gulaas greit. dar susilauzis. ir isvykoj gerai uzsideda timkliukas nuo odu.
as uz maniezus ir mamytei patogu ir vaikeliui jame yra ka veikt. ir sutinku su gintares nuomone.jei nebutu tu sokliuku. mediniu arkliuku, vaikstyniu, ir dar visokiu as nz net pavalgit nebutu kada laiko nes tikriausei neisvirciau. ir vaikas tobuleja viska ciupinedamas .

12. Nov 2009, 11:24

kai nori susitvarkyti ar valgyti padaryti, kai uzima daugiau laiko, tu vaikuti isodini i manieza ir jis ten zaidzia kol tu uzsiemusi, ir neskaudes tau galvos kur jis laksto ar ka jis daro ne ta... prisitrauki manieza prie saves ir darai ka nori... o del miegojimo manieze tai mano mazylis jame nemiega, mes miegam lovytej, mes manieze tik zaidziam, ir nemanau kad cia labai blogai kazkas...ir su tom vaikstynem irgi sako kad blogai, bet mamos i jas sodina vaikucius, tai jei sakot kad negerai tai nenaudokit...kiekviena mama augina savo mazyli savaip 😀

12. Nov 2009, 11:10

as esu pries maniezus mano galva galima ir be jo apseit kaip ir be daugelio kitu prekiu nereikalingu

11. Nov 2009, 19:32

nu aisku supratau. cia kaip raso musu mniezas tikrai netoks .rpo jy ir pasaulis matos ir matraso jokio nera

11. Nov 2009, 18:46

aciu mamytes uz savo nuomone

11. Nov 2009, 16:08

is tikruju pvz .tie saukstukai mazi kur gaminami vaikam ta plasmase kenkia.

11. Nov 2009, 16:05

aj cia nesuprasi-viskas negerai siais laikais, nei maistas,nei indai nei visa kita...kazkoks absurdas ir tiek..

11. Nov 2009, 16:00

musu ir nusileidzia dugnas . nu nz man patinka ir tinka mum. seis laikais viskas nesveika. ir jus paaiskinkit kaip tas maniezas kenkia jei kinezaterapiaute taip sake. juk yra ciuzinys.kokosinis. ir vaikutis jame vartosi ir ziuri.
ir lovyte traukia dulkes.
kodel kai eini pirti sako nepirkite tamsios matysis dulkes ir vaikutis metine net kandzioja.

11. Nov 2009, 15:39

mums kineziterapiaute sake irgi kad visai nereikia tu maniezu, niekam jie nereikalingi ir nenaudingi

11. Nov 2009, 12:48

skaiciau, kad maniezu lovyciu medziaga nepralaidi ir apsunkina vaikuciui ziurejima, kol jis guledamas ziuri, nes vaizdas blogai matosi. pabandykit pacios paziureti. man asmeniskai galva sukosi nuo tokio ziurejimo. musu maniezas- lovyte, turi nuleidziama dugna.

11. Nov 2009, 11:59

o kas nutiks kad miegos manieze juk tokia pati kaip ir medine. juk medineje ir dedamos apsaugeles kad vaikelis nesidauzytu. nz man saugiau maniezas yra. prie lovos turim medine. o apacioj e, na pirmame aukste manieza ir mano vaikas miega , ir nieks nekenkia , juk dedi ziuzini ji tokia pat lovyte tik nera staketu

11. Nov 2009, 11:33

Yra ir lovyčių - maniežų, pamenu, kai ieškojom saviškiui, tai parduotuvės konsultantė nepatarė pirkti maniežo, ypač visai mažiukams, nes sakė orui ne taip pralaidūs kaip turėtų būti, geriausia lovytė. O išvažiuojant tai nepakeičiamas daiktas, juk neišardysi lovytės ir nesiveši 😀

11. Nov 2009, 10:16

turim manieza pas seneliu ir naudojam kaip lovyte. bet jam nelabai patinka, nes miegodamas miegsta kojytes iskisti per tarpus, medineje lovyteje, o cia neina.

11. Nov 2009, 10:07

turim ir mes manieza, dvieju padeciu, galima pakelt kol mazesnis ir nuleist kai jau didesnis, bet mazai jame tepraleidzia laiko

10. Nov 2009, 21:52

gal mes perliukai turim toki pati manieza 😃

10. Nov 2009, 21:52

sone yra anga 😀

10. Nov 2009, 21:13

ir va tik tai kad ten yra tokia ta anga nu ropliukam vaikam.nebaisu kad lips is lovytes per virsu ar dar kas nutiks.

10. Nov 2009, 20:16

pas mus irgi toks yra kaip ir pas perliuka 😀 ir jis ten noriai zaidzia 😀

10. Nov 2009, 19:18

mes turim . juk yra is nu kaip virsus kai lelius dar mazas kaip ir medinese lovytese lelius auga ir leidi zemyn ta lovele. kampe yra migtukas lempele . vibracija maniezas vibruoja. ir linges net yra .ir jokiu baimiu kad vaikutis y kis rankas tarp tarpu ir nuo odu tinklelis

10. Nov 2009, 19:13

jai vaikutis ramus sedintis vietoj gal ir galima turet maniezai gerai i kelione vietoj lovyciu o namie mano galva gal geriau leist laisvai judet maniskis tikrai neisbutu tam manieze 😀

10. Nov 2009, 18:55

ar yra mamyciu kurios leliukus augino maniezuose?kaip ivertinate maniezus vietoj loveliu?