Antibiotikai mažam kūdikėliui

08. Mar, 12:20

Sveiki, susirgome mudvi su dukrele, ji sluogavo siaubingai, naktim nemiegodavau bijodavau kad dust prades, paskui sloga apgydeme, o po slogos prasidejo kosulys, daktare israse mum sirupiuko atsikosejimui, na ka ji jau atsikosti bet su daug karkalu gerklyteje, paskui jai karkaliukai uzkutena gerklyte ir toks kaip knakimas uzeina, paskambinau daktarei, pasake jog israsys antibijotiku..na jai jau antibijotikus raso, tai cia rimta turbut.. tik man baisu ar mazam tokiam 3 men vaikuciui nepakenks tie antibijotikai?

13. Mar 2011, 22:13

o sju kuom tepiai masazuojant?

13. Mar 2011, 21:54

SALVIA, karkaliukus gerai yra ismasazuoti, as savajai taip isnaikinau 😉

13. Mar 2011, 21:28

PAS MUS VIEN KARKALAI BUVO, VAIKAS TIESIOG GURGAVO KARKALAIS, DAKTARIAI SKAMBINAU, JI ATEJO APZIUREJO IR ISRASE ANTIBIJOTIKU, VARTOJAM JUOS 3 DIENA, IR JAU ACIU DIEVUI GERIAU, TIK SU SLOGA KARIAUJAM, NEZINAU KA BE DARYTI

11. Mar 2011, 12:14

Mes antibiotiku nuo pat gimimo gavom septyniu dienu kursa, bet nemanau, kad pakenke😉

11. Mar 2011, 10:51

salvia,pirma reikia suminkstinti kosuli iki karkalu kad vaikas atsikosytu tada ji gydyti 😀 o antibijotikus mes gavom pirma kart beroc 2ju men 😉

11. Mar 2011, 00:22

MUM ISRASE SUSPENCIJOS ANTIBIJOTIKUS, NES PER ILGAI UZSISIRGOME, TAIPPAT IR MAN BET MAN TABLETES, ABI NEPASVEIKSTAM NEI SAVAITE, UZSISENEJO LIGELE MUM,LIUDNA DEL MAZYLES

10. Mar 2011, 22:24

Mes antibiotiku kursa gavom kai buvom vos 3 savaiciu 😥 leidziamus gavom, bet kitaip nebutume pasveike. Jokiu geru bakteriju nereikejo gerti, nzn.kodel, gal kad maitinau pati?... Svarbiausia pasveikti nuo kosuliuko, o antibiotikas, tikrai nepakenks, nereikia jo taip baimintis. SVEIKIT.

08. Mar 2011, 16:23

siaip visi vaistai nera sveika bet kartu su antibijotikais butinai turit gerti geruju bakteriju nes kitaip nusilps vaiko organizmas

08. Mar 2011, 12:20

Sveiki, susirgome mudvi su dukrele, ji sluogavo siaubingai, naktim nemiegodavau bijodavau kad dust prades, paskui sloga apgydeme, o po slogos prasidejo kosulys, daktare israse mum sirupiuko atsikosejimui, na ka ji jau atsikosti bet su daug karkalu gerklyteje, paskui jai karkaliukai uzkutena gerklyte ir toks kaip knakimas uzeina, paskambinau daktarei, pasake jog israsys antibijotiku..na jai jau antibijotikus raso, tai cia rimta turbut.. tik man baisu ar mazam tokiam 3 men vaikuciui nepakenks tie antibijotikai?