Ankstyvoji motinystė, prašau patarimo

05. Feb, 03:40

Sveikos mamytės, nėštukės :) Noriu jūsų pagalbos, patarimo :) esu jauna bet jau laukiuosi mėnesiuką, esam labai laimingi su sužadėtiniu :) dėl to nesijaudiname, viskas ateity bus geriausia mūsų žirneliui :) tačiau vienintelis galvos skausmas - mano senamadiški tėvai. Kaip pranešti šią žinią, kad liktume suprasti ir nesmerkiami? Mana situacija sunki, dar laukia manęs egzaminai, tėvai irgi žiūri kaip į vaiką, net kai kada pavadina kūdikėliu.. Dėl to nežinau kaip susitvarkyti su šia situacija.. Gal jiems atskirai pasakyti? O gal iš vis nesakyti tik duoti kuo dažniau tokias užuominas ir pratinti prie kulminacijos? Gal būtų kokių patarimų? :)

17. Feb 2014, 00:47 zirniukas2023

Na saunuoliai,kad pasaket!😀 o dabar tikrai bus dar geriau 😀

15. Feb 2014, 13:40

Kas be ko 😀 ir patys nenorim mažiuko nuvilt 😀 😛 ačiū visoms 😀

15. Feb 2014, 11:03 zirniukas2023

Nu va kaip gerai ir lengvai 😀 O tiek baimės buvo 😃 Aišku, dabar beliks nenuvilt tėvų ir kelt vestuves, mokytis 😀

15. Feb 2014, 00:03

Hihi, na va ir po viso strioko 😀 pasakėm 😀 pirmiausia mamai kad bus močiutė tai iš kart klausimas buvo ką planuojat toliau 😃 nu tai pasišnekėjom, pajuokavom ruputį kad va iš sesės pirmiau laukė anūko, nes jai 26, tai sakiau kad prikalbėjo 😃 o tada buvom išvažiavę, palikom apvirškint viską, kai grįžom matės kad mama verkė, nu bet ką padarysi, šokas visgi 😀 o tėtis reagavo šaltai, klausė kada ženysimės 😀 hihi, be reikalo bijojau 😀 nors sako kad va anksti dar nieko nebaigus, tai sakiau kad dar jaunesnių yra nebaigusių nieko ir kad pabaiksiu savu laiku viską 😀 tai viskas praėjo daug geriau negu tikėjaus.. 😃 beje, su meilės diena, mamytės! 😀

13. Feb 2014, 22:35 zirniukas2023

nesinervuok,viskas bus gerai . sekmes,drasos 😀 pamatysi viskas bus labai gerai😀 visvien tau jau beveik 19 , gi ne 15 !😀

12. Feb 2014, 11:35 zirniukas2023

Nesinervuok, viskas bus OK. vaikinas šalia, ne veian būsi. 😉

11. Feb 2014, 14:03

Nedėkosiu, kčiortu 😃 paskui bus tas atvirkštinis dėsnis 😀 būtinai parašysiu kaip sekėsi, gera matyt kad palaikot 😀 greičiau penktadienis, netveriu kaip noriu kuo greičiau atsikratyt 😃 pasakius visai kitaip turėtų būt, nebus galvos skausmo kaip čia reaguos ir pan 😀 uff 😀

11. Feb 2014, 13:47

Man 18, greit 19likti 😀 esu iš Utenos 😀 na nieko, planuojam pasakyt per valentino dieną, viską apgalvojom keliolika kartų, tikiuosi nepuls į didelį šoką ir neteks man nervuotis dėl to kad tėvai stresuos, gera idėja, pridursiu kad man reikia kuo mažiau nervuotis ir tikiuosi supras 😀 bent jau mama tikrai turėtų suprasti 😀 hihi, įdomu kaip čia man bus 😀 😀

10. Feb 2014, 20:04 zirniukas2023

Sveika. Svarbu viską padaryti labai ramiai, tau ir tavo mažyliui reikia ramybės, pasakykite, kol jie patys nepastebėjo išsipūtusio pilvuko 😀 Svarbu viską padaryti be isterijos ir prieš kalbant apgalvokite su savo sužadėtiniu žodžius, kuriais pasakysite savo žinią, nes nuo skirtingai išreikštų žodžių bus ir atitinkama reakcija. 😀 Deja, mes važiavome su mama pas ginekologe, tai negaliu patarti daug 😃 O kiek tau metų, iš kokio miesto?

06. Feb 2014, 22:01

Mano situacija buvo panasi pacia pirma diena kai suzinojau apie nestuma pasakiau savo draugui ir vakare pranesem jo tevam bei manyskiem,aisku tevus uzpludo ivairios emocijos,bet galiausiai nebeskaudejo galvos del to kada ir kaip pranest sia dziugia zinia😉

06. Feb 2014, 19:38

Bandysim pasakyt per valentino dieną, tegu kad ir šokas, bet pasinervuos ir praeis, už tai mum lengviau bus su tėtuku 😀 paskui susipras kas ir kaip 😀 hihi 😀

06. Feb 2014, 14:52

Tai mazdaud usimink , kalbek per aplinkui paziurek jos reakcija ka ji darytu jai butu anukelis . Ir po truputi pasakysi nebutina gi is karto. 😀 Man panasi situacija nes ir manes laukia egzaminai o mamai reikejo pasakyti , aisku pirma sokas bet po to susivoks 😀 Juk smagu tureti vaikuti o mamoms anukeli. Svarbiausia pati nebijok ir viskas bus gerai , patikek 😀 Didziausios sekmes 😀

05. Feb 2014, 22:08 zirniukas2023

galiu pasakyti is sao patirties , geriau paciai su gyvenimo draugu pranesti negu tavo tevai pamatytu tik is pilvuko , gal is pradziu juos ir uzvaldys kaip sakai emocijos taciau greit viskas susitvarkys , visi tevai pergyvena ir cia yra normalu , taciau jeigu matys , kad jus su suzadetiniu esate rimtai viska nusprende turite papasokoti tevams apie ateities planus , ir greitu metu jie susitaikys ir labai lauks anukelio(es)
o tau sekmes 😀

05. Feb 2014, 20:23

Aš irgi manau kad geriau pasakyt iš anksto, bet nenoriu tokį šoką duot iškart, kad va mama aš laukiuos, nes liksiu tikrai nesuprasta ir ją iš pat pradžių valdys emocijos ne protas ☹

05. Feb 2014, 19:36

Sveika, pas mano draugę buvo panaši situacija, tiesiog būsimi tėveliai pranešė apie savo santuoką, būsimi seneliai buvo be proto laimingi ir laukiamas vaikaitis buvo didelė laimė 🌷